Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

February 2014

what if nothing exists and we're all in somebody's dream?

28. february 2014 at 20:25 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Docela v rychlosit píšěu dnešní deníček.. Mám na to asi dest minut, takže v rychlosti.
Dnešek byl fajn den :) První hodinu byla matika.. No, dneska už jsem tam naštěstí neusínala, ale stejně mě to nebavilo -.- Tělák jsme neměli a místo toho jsme měli volno na počítačích. Takže bezva :) Další hodinu byla čeština - sloh, kde jsme se nejdřív normálně o něčem bavili ve třídě a ke konci hodiny jsme šli dávat květináče s kytkama z parapetů, protože o przádninách se tma bude uklízet, tak jsme to museli dát dolů. V zeměpisu jsme psali test.. No... Včera jsme se naučila polovinu a víc se mi už prostě učit nechtělo a neměla jsem na to sílu -.- A dneska ve škole jsem se na to tak trošku podívala, ale nic moc. A výsledek? Radila jsem dvěma fakt dotěrným spolužačkám a jednomu spolužákovi (ale v dobrým slova smyslu :D) a kromě jedné a půl otázky jsme věděla všechno.. A taky jsem to podle výsledků měla dobře, takže mylsím, že dobrý :) Ale učitel nás všechny naštval, když nám sdělil, že od středy po prázdninách bude každou hodinu losovat jednoho člověka a ten půjde k mapě ČR, kde bude muset ukázat deset pohoří/nížin + u pohoří říct nejvyšší horu, s tím, že na každý pojem bude mít 10 vteřin. A nesmíme se hlásti dobrovolně, protože prý by to pak vypadalo, že se to naučíme jenom na tu hodinu, kdy chceme být vyzkoušení a to on nechce, chce, abychom se to učili na každou hodinu --. Blbec jeden.. Takže polovina článku = mé stěžování si na zeměpis. Jdem dál. Následovala hudebka. Tam jsme si vlastně jěnom pouštěli písničky..:) A ve fyzice jsme se o něčem bavili a taky ve středu po prázdninách budeme psát velkej test --. "Už se nemůžu dočkat" :P Po škole jsem jela busem domů. A doma jsem jenom posvačila a šla se ségrou do hudebky. Nejdřív jsme asi do půl čtvrté hrály na flétnu, pak ségra odešla a přišly na řadu klávesy :) Doma jsem byla kolem půl paté. No a byla jsem prostě jen tak různě na PC.. Asi od půl šesté do šesti jsem se dívala na TV a pak zas ebyla na PC..:) Udělala jsem outfit, šla se umýt, povečeřela, teď píšu deníček a půjdu se dávat na Harryho Pottera.
Zítra nevím jestli můžete čekat nějaký další článke kromě outfitu a deníčku, ais si je budu šetřit ař na prázky :) Mějte se! ;)
Pink&whiite outfit ;)

28. february 2014 at 18:51 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Jsem tu rychle s dešním outfitem. Takže, ten se skládá z jednoduchého bílého trička s růžovým nápisem, které jsem doplnila růžovými kalhotami a úžasnými bílými botičkami na klínku♥ A jako doplňky jsem vybrala růžové náušnice a náramek a zlatobílý prstýnek. Snad se outfit líbí. A dnes ještě čekejte deníček. Zatím čau! ;)


life doesn't to be perfect to be wonderful.

27. february 2014 at 20:05 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Docela v rychlosit píšu dnešní deníček.. Takže začnu.
Dnes byla první hodinu ájina. Psali jsme test a pak jsme dělali nějaká cvičení a tak.. V němčině jsme taky psali test (a absolutně jsme podělala časování slovesa být, protože jsem si nějak nemohla vzpomenout jak to je a napsala jsem tam úplný hovadiny, přitom je to tak jednoduchý -.-) a pak jsme taky dělali nějaká cvičení. Náseldovala čeština. Tam jsme pslai test na vedlejší věty a dělali nějaká cvičení a učitleka nám dala na prázdniny skoro dvě stránky v pracovním sešitě, omg -.- Já jsem si fakt už říkala, jestli je normální, protože to je moc -.- Dál byla matika, kde jsme něco počítali a já jsme u toho už pak fakt usínala.. No a teď úplně prostě skoro padám na lavic, mám co dělat abych udržela otevřený oči a učitelka: "Tak kdo to půjde vypočítat, třeba Iveta"... Já jsme se nejdřív úplně lekla, pak jsem skoro vůbec nevěděla co dělat, ale nakonec jsem to teda nějak splácala..Ale tohle ať už mi nikdy žádná učitelka nedělá :D Potom byla chemie. A to bylo teda dobrý :D Z testu jsem dostala jedničku. Jenomže. Pak jsem byla vyzkoušená, s čímž jsem teda vůbec nepočítala a ani jsem se naučila a hned další známka z chemie je 3-... Achjo, tomu se teda říká smůla -.- A celkově nepatřil dnešek k těm dobrým dnům, spíš šlo všechno jenom tak nějak do háje.. Poslední hodinou byl dějepis, kde jsme dsotávali známky z testu (jedna) a pak jsme zas něco probírali. Po škole jsem jela busem domů a doam jsem se nejdřív asi do čtyř dívala na TV. Pak jsem byla chviličku na PC no a začala jsem se učit zeměpis.. Ale byla jsem strašně unavená, takže jsem ais na 5 minut při tom učení usnula (na dýl bych ve dne usnout nedokázala -.-). A vůbec se mi to prostě nechtělo učit, tak jsem se naučila půlku a konec.. Ještě se to nějak dneska v noci nebo zítra ráno doučím, ale teď to fakt nedám -.- No a pak jsem byla tak různě na PC, na něco se dívala a tak. A udělala samozřejmě outfit a teď deníček.
Zítra čekejte samozřejmě totéž co dnes, ale v podstatě sobout mi začínají jarní prázdniny, za který toho sice musím stihnout strašně moc, ale mám taky naplánovaných nějakých víc článků, protože vím, že pak přes školu zase nebude tolik času, takže tak. Mějte se! ;)

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

Brown&blue outfit ;)

27. february 2014 at 18:12 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahojky!
Je tu dnešní outfit. Strašně dlouho jsme hledala, co do něj dnes vybrat. No a nakonec jsem teda vybrala tyhle tmavě modré šaty doplněné hnědým páskem. Ve hnědé jsem pak ještě pokračovala - objevila se na balerínách, na malé kabelce (která je na rameno) a na řetízku. No a modré jsem zase vybrala náušnice a mašličku do vlasů. Tak snad se outfit líbí. Dneska bude ještě deníček. Zatím čau! ;)


your beauty got my attention, but your personality stole my heart.

26. february 2014 at 19:34 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Dneska jsem přišla z náboženství o něco později, takže už jsem zrovna začala psát deníček. No, tak ke dnešku.
První hodinu byla matika. Zjistila jsem, že to nový učivo není tak těžký..Než se do toho začaly plíst další věci -.- Ach jo, fakt se ptám, k čemu to kdy v životě budu potřebovat?! Následoval přírodopis, kde jsme psali test. Ten byl v phoodě. A pak jsme se dívali na takový video o zvířatech a byla to strašná sranda :D Další hodinu jsme měl mít zeměpis, ale učitel tu nebyl, takže jsme místo toho měli na počítačích ájinu. A bylo to dobrý :) Potom byla němična. Tam jsme se připravovali na zítřejší test.. Náseldovala fyzika, kde jsme zase probírali něco, u čeho jsem absolutně nedávala pozor, jelikož je to strašná nuda a jsem zvědavá jak dopadne test, kterej na tohle budeme pást po prázdninách -.- A poslední hodinu byly pracovní činnosti. Tam jsme si nejřív řekli takovej úkol přes jarní prázdniny (který budeme mít až příští týden) a pak jsme měli volno na PC :) Po škole jsem jela busem domů a doma jsem se nejdřív asi do čtyř dívala na TV. Pak jsem zapla PC, kde jsem chvilku tak byla a potom jsem udělala outfit. Následně jsem si chvilku četla a kolem čtvrt na šest jse, vyrazila za kámoškou, se kteoru jsem šla do knihovny a pak do náboženství. Tam byla dneska strašná sranda :D Hráli jsme zase tu hru podobnou Člověče nezlob s,e ale aložitější a jeden kluk, co s náma chodí do náboženství se pořád vozil na mojí figurce nebo já na jeho figurce..Ale pořád, to už fakt bylo úplně k nevydržení :D A nakonec jsem byla třetí v cíli a zjistila jsem, že on právě seděl na mojí figurce, takže jsem ho vlastně dovezla do cíle, aniž by se on musel nějak namáhat :D Asi to zní složitě, ale co -.- No, kolem sedmé jsem byla doma a byla jsem chvilku tak na PC a teď píšu deníček. Půjdu se umýt a budu se na něco dívat..:)
Zítra čekejte jen outfit a deníček.. Mějte se! ;)

Red&gray outfit ;)

26. february 2014 at 16:55 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
V rychlosit je tu dnešní outfit. Ten je tvořen jednoduchým šedým tričkem, ke kterému jsem přidala červené kalhoty a šedé baleríny. Doplnila jsme to také malou červenou taštičkou a doplňky - červený řatízek a náušnice a stříbrný set náramků. Snad se outfit líbí. No a já se večer ještě ozvu a deníčkem. Zatím čau! ;)


we all want someone we can't have.

25. february 2014 at 19:28 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Jsem tu v rychlosti s dnešním deníčkem. Takže začnu.
Dneska byla první hodinu matika.. Ty výrazy mi celkem jdou.. Ale teď jsme zase začali dělat nějakou naprostou hovadinu, která vůbec nevím k čemu nám bude a je to prostě všechno na nic -.- Ok, tolik k mému postěžování si na matiku. V ájina jsme pslai test na slovíčka a pak jsme něco dělali, ani nevím co.. Následovala občanak. Rozdělili jsme se do tří skupin a měli jsme udělat něco, co jsme absolutně nepochopili, protože to učitelka vlastně vůbec nevysvětlila. No, tak jsme se naučili jednu z hlav Ústavy ČR a že o ní jako budeme mluvit a,ždý řekne něco no -.- Nicméně ona to chtěla nějak jinak, takže fakt bezva.. Další hodiu byl tělák..Hráli jsme basketbal :D Teda hráli, spíš jsme si říkali, jak se hraje a tak nějak jsme procvičovali to házení míče sobě a do koše a tak.. A bylo to dobrý :) Pak byla čeština - literatura, kde jsme četli (jaké překvapení -.-). Následovala volná hodina. Šli jsme na oběd a pak jsme s kámoškama a se spolužáekm strašně blbli ve třídě :D Ale nehorázně :D Každý úterý o volné hodině se tak vychlámu, že mi to stačí na to, abyhc se tomu smála ještě další úterý :D Odpoledne byla nejdřív výchova ke zdraví. Psali jsme test a pak jsem měla referát na anorexii... A psoeldní hodinu jsme měli výtvarku, kde teď děláme prostě takovou blbost -.- Po škole mě a kámošku zavezla mamka domů a doma jsem zapla PC a tak různě tam byla, pak jsem se doučila přírodopis, chvilku jsem se dívala na TV, mrkla jsem na pár videí blogerek, udělala outfit, byla ještě na PC a teď píšu deníček. Teď se dodívám na ten díl 4x20 PLL, protože včera jsem ho nestihla zkouknout cleý, umyju se a budu se dívat na Vyprávěj :)
Zítra samozřejmě jen outfit a deníček... A to ještě asi zítra budu muset jít do kostela -.- No, co nadělám.. Mějte se! ;)
Red&white outfit ;)

25. february 2014 at 17:24 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Jsem tu v rychlosti s dnenším outfitem. Ten se skládá z takového bílého tílka s krajkovými detaily, které jsou také na bílých lodičkách. Kalhoty jsme vybrala v červené a ve stejné barvě jsem vybrala taky kabelku. No a doplňky tvoří červený řetízek a náušnice a perličkové bílé náramky. Snad se outfit lbíí :) A jhako obvykle dnes už bude jen deníček. Zatím čau! ;)


put up a fight for what you love.

24. february 2014 at 20:20 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Jsem tu v rychlosti s dnešníím deníčkem. Takže rovnou začnu.
Dnes byla první hodinu čeština.. Teď děláme nový učivo a je to celkem jednoduchý. V matice jsme dělali zasee ty blbý výraze, ale naštěstí mi to teď jde :) Dál byla chmie. Tam jsme psali test, který byl naštěstí úplně b pohodě :) Po chemii jsem jela s mamkuo k doktorce, aby mi dala potrvzení, žer jsem zdravá, abych se mohla jít naočkovat. Ale na to očkování jsme dneska ještě nešla, to ais až příští týden. A pryč jsem byla ais tka čtvrt hoďky :D Vrátila jsem se teda na začátek němčiny, kde jsme dneska... no ani nevím co jsme dělali, prostě tak opakovali, myslím..-.- Následovala ájina. Tam jsme nejdřív tak různě dělali cvičení v sešitě a potom jsme s učitelkou rozebírali hodně zajímacý téma :D A pěkně jsme se přitom naštvali i nasmáli :D Ale tady to psát nebudu - jednak se mi nechce a za druhý tu nechci někoho.."očernit" (i když by si to jen a jen zasloužil -.-). A psoeldní hodinu byl dějepis, kde jsme taky psali test. Po škole jsme musela jít na recitační soutěž (učitelka mě k tomu v podstatě donutila). A strašně jsem si přála, ať nepostoupí.. A naštěstí to byla taková hrůza, že mě stoprocetně nevyberou, yeah! :) Ne, zas tak hreozný to nebylo, ale pořád jsem se musela dívat do textu a prostě..-.- No, jsem ráda, že je to za mnou. Jela jsme domů busem o půl třetí. Btw., zapomněla jsem napsat, že mi dneska přišli přes školní čaospis ALbatrosu nový knížky - Mé sladké šestnácté století a Bajky barda Beedleho♥ A pro ségru opožděně k svátku knížka Winx :) A ktomu mi ještě minulý týdne přišla knížka, kteoru jsem si objednávala díky slevovému kupónu, Den co den, takže jsem naprosto dpokojená♥ :) No, doma jsem teda byla tak různě na PC, pak jsme si opakovala do školy a vlastně pak celou dobu tak různě byla na PC. Samozřejmě jsem taky udělala outfit, šla jsem se umžt a teď píšu deníčke. A až dnes se jdu mrknout na díl 4x20 PLL, protože jak jsme psala, včera si PC vyřvala ségra..:)
Zítra čekejte outfit a deníček. Mějte se! ;)

Brown, white&gold outfit ;)

24. february 2014 at 17:50 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Je tu dnešní outfit. Ten je tvořen delším světle hnědým svetříkem se sedíčky, které jsou v tmavějším odstínu hnědé. Ke svetru jsem přidala bílé kalhoty a úžasné hnědé boty. Doplnila jsme otufit taky o bílou kabelku a doplňky ve zlaté - řetízek, náušnice a prstýnek. Snad se outfit líbí. A dnes ještě čekejte deníček. Zatím čau! ;)