Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Recenze - čistící voda "Clear skin" od Avonu

15. february 2014 at 15:22 | ♥Ivett♥ |  Cosmetics
Ahoj!
Po hodně dlouhé době jsem se rozhodla napsat kosmetickou recenzi. A to už podruhé za seboiu na další čistící vodu, kterou jsem právě včerejším dnem vypotřebovala. Měla jsem jich doma opravdu velkou zásobu a teď mi zbyla už jen jedna micelárka, která je fakt objemná a na tkerou se tu určitě pak taky objeví recenze. Teď ale k této recenzi, která je tedy na čístící pleťovou vodu "Clear skin" od Avonu.

Popis výrobce:
Čistící voda proti akné s chladivým účinkem. Čistí póry, obsahuje 0,5% kyselinu salicylovou, výtažky z ořechů a z eukalyptu, který účinně čistí póry a zlepšuje jejich vzhled. Účinky: Tonizuje pleť a zanechává ji čistou a osvěženou. Odstraňuje přebytečný kožní maz, ale zbytečně nevysušuje pleť.

Moje zhodnocení:
Řekněme, že nějaký můj první dojem a byl a je, že tahle voda je takový průměr. Ničím nepřekvapí, ale ani není nijak hrozná. Je to moje první voda od Avonu a musím teda říct, že fakt nic moc, ale určitě zkusím i nějakou jinou a uvidíme. Nicméně, co bych k této vodě řekla. Jedné z prvních věcí, na kteoru musím upozornit a které jsem si všimla je, že je to skutečně jen pleťová voda, nedoporučovala bych s ní odličovat make-up z očí. Myslím, že by ho odlíčila celkem dobře, ale docela dost po ní štípou oči. Dá se to vydržet, ale rozhodně to není příjemné :) Co se samotného odlíčení týče, tak skutečně odlíčí všechny nečistoty z pleti, za to jsou určitě plusové body. V popisu se píše, že má předcházet akné. To si yslím, že by mohla být pravada, jelikož se mi za tu dobu používání neudělal žádný pupínek. Takže snad to tak nepůsobí jen u mě. A co se týče toho vysušování, řekla bych, že tam teda asi záleží na druhu pleti, ale u mojí pleti se tedy nedá říct, že by ji nevysušoval. A to je asi vše, co bych mohla říct. Takže zkráceně: není to ždný zázrak, spíš prostě průměrtný odličovač, který nijak nepřekvapí.

Obsah: 125 ml
Cena: na internetu jsem vodu našla od 49 Kč
Hodnocení: ♥♥♥ (3 z 5)
-výborně odlíčí plěť
-předchází akné
-štípou z ní oči
-nemyslím, že je pravda, že nevysušuje pleť
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement