Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

March 2014

sometimes it's now or never.

31. march 2014 at 18:42 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Je tu dnešní deníček. Achjo, víkend utekl strašně rychle :P Vůbec se mi do školy nechtělo, ale absolutně -.- No, ale nějak jsem to přetrpěla :P
První hodinu měla být četina, ale místo toho přišla knhivonice a říkala nám něco a takové naučené litaratuře zabývající se problametikou jako třbea drogy, anorexie/bulimie, gamblerství (snad sjem to dobře napsala :P) atd. A bylo to docela dobrý :) Pak byla matika, kde jsem fakt málem usnula a vůbec nevím, o čem jsme se bavili :P V chemii jsme se jenom o něčme bavili a ve čtvrtek budeme psát test, achjo -.- Následovala němčina. Tam jsme dostávali známky z testu /jedna) a pak jsme jenom procvičocvali gramatiku a tak.. Nejradši bych se nějakým zázrakem naučila úplně všechno, co se týče němčina a anagličtiny a nejlépe ještě fracnouzštiny, protože naprosto miluju jazyky a strašně se těším na ten pocit až si budu moct popodvívat s angličanem/američanem a budu mu rozumět každý slovo, stejně jako on mně :) Toho momentu se nemůžu dočkat a já věřím, že jednou nastane :) A fakt jazyky (kromě češtiny :P) jsou jediný předměty, kteýr mě ve škole fakt baví, jinak je to katastrofa -.- No, dál byla ájina. My teď na začátku každé hodiny budeme chvilku zpívat vě písničky, které se budou zpívat na školním výročí v červnu a sice to bude dobrovolný, ale naučit nazpamět se je musíme všcihni (nechápu -.-). A jsou to Mamma mia a Dancing queen :D No nic, dál jsme v ájině jenom dělali nějaká cvičení a tak. A poslední hodinu byl dějepis, kde jsme se jenom o něčem bavili. Po škole jsem jela busem domů a nejdřív jsme byla tak různě na PC, pak jsme se asi půl hoďky učila, od čtyř do pěti jsem koukala na TV a od té doby jsem tak různě na PC. Před chvilkou jsem udělala outfit a teď píšu deníček. Půjdu se umýt, ještě si stáhnu nějaký nový písničky do MP4 a budu se na něco dívat.. a ještě se trochu učit :P
Tak to je vše a zítra čekejte opět jen outfit a deníček, ale ve středu mám v plánu ten nákupový článek :) Mějte se krásně! ;)

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.


Pink&black outfit ;)

31. march 2014 at 18:14 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Dnešní outfit je takovvý jednoduchý, ale docela ujde.. Tričko je světle růžové s čenrým potiskem a přidala jsem k němu klasický černý kalhoty. Jako boty jsem chtěla vybrat růžový lodičky, ale nemohla jsem najít žádný, který by mi k tomu seděly, tak jsem se spokojila s balerínkami, který jsou podle mě hezký :) Nechybí tu ani tohle roztomilý a krásný růžovočerný psaníčko. A doplňky tvoří černý řetízek a náušnice. Snad se outfit líbí. A dnes čekejte ještě deníček. Zatím čau! ;)


fearless is living in spite of those things that scare you.

30. march 2014 at 20:54 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Dneska jsem tu s deníčkem úplně strašně rychle, nestíhám prostě -.- Takže jdu na to.
Probudila jsem se kolem šesté.. No vlastně sedmé - posunutý čas -.- (ano, hrozně mě to štve :P) No, asi hoďku jsem si čtla, pak jsem posnídala, asi půl hodiny jsem se učila a pak jsem šla umývat schody. Asi okolo čtvrt na deset jsem zapla PC a tak různě jsem byla na blogách, kuokala an videa blogerek a prostě tak.. O půl jedenácté jsem napsala článek s oblíbenýma písničkama za březen a ještě jsem byla na PC. Po obědě jsem chviluk byla na PC a asi o půl druhé jsem jela s taťkou do města nakupovat... Do Takka. Měla jsem jet s mamkou, ale ta musela dělat něco do práce, tak řekla ať jede taťka. Snad si to dovedete představit :D J jsem si tam zkoušela věci, zatímco taťka jen někde stál a čekal -.- Já mám se svým taťkou takový.. no, divný vztah.. My spolu nějak moc nemluvíme (ani nevím o čem bych si jako s mým taťkou povídala -.-) Ale to tu enbudu rozebírat :) Nicméně stihla jsem si něco koupit během půl hoďky, což je dobrý a víc se o tom rozepíšu někdy v týdnu, kdy sem do záplavy outfitů a deníčků šoupnu jen tak nákupoý článek, takže tak. Doma jsme byli kupodivu před třetí (cesta trvá asi 20 minut), takže dobrý :) Já jsem byla tak různě na PC a mamka jela o půl čtvrté pro ségru, která byla do dneška na soustředění. A já jsem na PC hlavně koukala na videa blogerek :) Taky jsme udělala outfit a ještě se chvilku učila, ale jako.. umím asi nějakých 20 pojmů do zeměpisu z 94 (?), takže...:P No, kolem sedmé jsme se šla umýt, koukala jsem na TV a teď píšu deníček. Budu chvilku ještě na PC a pak se budu asi tajně učit, protože nepředpokládám, že to všechno stihnu přes týden :P
Zítra čekejte jen outfit a deníček. Mějte se! ;)

Orange&white ouutfit ;)

30. march 2014 at 17:25 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Dnešní outfit je docela letní a tovří jej úžasný letní bílý tílko, ke kterýmu jsem přidala oranžový kraťasy a bílý tenisky. A doplňky jsou ve složení bílých náušnice, oranžovýho prstýnku a náramku. Snad se outfit líbí. A dnes bude ještě deníček. Zatím čau! ;)


Songs for march :)

30. march 2014 at 10:23 | ♥Ivett♥ |  ♥Music♥ is my life... :D
Ahoj!
Jelikož je dnes předposlední březnový den a zrovna víkend, tak už tento článke nebudu odkládat do příštího víkendu, ale jsem tu s ním teď. Ano, samozřejmě nemluvím o ničem jiným, než o pravidelném měsíčně se opakujícím článku s oblíbenými písničkami za daný měsíc - dnes je to teda březen. Musím uznat, že za vřezen jsem toho napsolouchala hodně, hodně, mega hodně. Ale videoklipů tu tolik nebudete, jelikož jsem poslouchala tři celá alba a k tomu ještě pár božských písniček osamocceně. No a co že to bylo za songy, se dozvíte níže :)

Juliet Lyons - White wedding

...více v celém článku


i like making people smile.

29. march 2014 at 20:45 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Dneska fakt strašně rychle je tu deníček.
Probudila jsme se kolem šesté a asi hodinu jsem si četla. Pak jsem posnídala, oblíkla se a zapla PC. A prostě tak různě jsem tam byla - sledovala videa blogerek, na tumblru a tak.. Kolem půl desáté jsem pekla býbovku. Aamozřejmě mi musela pomáhat mamka, protože jsme nikdy dřív sama bábovku nepekla, ale jenom mi říkala, co ámm dělat a tak :) No a takhle vypadá, takže uznejte sami, jak jsem to zvládla nebo ne. Potom jsem utřela prach a vysála a ještě byla na PC. Po obědě jsem taky byla na PC a ve dvě pro mě přišla kámoška, se kterou jsme se jely projet na kole na cyklostezku. Nicméně dneska byl příšernej vichr, ale hroznej. A z toho důvodu jsme nedojely ani do konce té cyklostezky, protože to byl fakt masakr :D Doma jsem byla o půl třetí. A zase jsem byla na PC, hlavně jsem dneska zkoukla strašně moc videí blogerek. A taky jsem napsala recenzi na film. No a prostě jsem byla pořád jenom na PC. Je sice pravda, že jsem se původně dnes chtěla něco málo naučit, ale nakonec jsem usoudila, že to připadne až na zítřek, tkaže tak :) Ano, jsem strašně líná něco se naučit a to toho učení není zas tak málo :P Kolem sedmé jsem se šla umýt a pak jsme koukala na TV. Teď v rychlosti píšu deníček a možná na něco mrknu..
Zítra akčoliv se chci učit a možná pojedeme ráno nakupovat (i když to fakt jenom možná, takže spíše ne, prostě nevím jistě :)), mám v plánu ještě jeden článek, tak snad to vyjde. Mějte se! ;)

If you’re a teen you must follow this blog.

iquoterelatable: Click here for more personal!

iquoterelatable: Click here for more personal!


Pink&whitee outfit ;)

29. march 2014 at 20:07 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Je tu dnešní outfit. Ten je tkaový klasicky letní a jdeme na to. Je tvořen úplně dokonalým tílkem v ombre stylu s přechodem bílé a růžové. K tílku jsem přidala bílý kraťasy a růžový tenisky. Jako doplňkly jsem vybrala růžový řetízek, náušnice a bílý náramek. Tak snad se outfit líbí. A dnes čekejte ještě deníček. Zatím čau! ;)


The perks of being a wallflower

29. march 2014 at 15:24 | ♥Ivett♥ |  ...Movies...♥ :)
Ahoj!
Dnes jsem tu docela rychle s filmovou recenzí. Film není nadabovaný do češtiny, takže jsem si ho stáhla s titulkama, jelikož jenom v ogirginálu si zatím netroufám a koukala jsem.. Film se v originálu jmenuje The perks of being a wallflower a je podle knižní předlohy, která byla do češtiny přeložena jako Ten, kdo stojí v koutě a teď jsem koukala, že filmový název v češtině na csfd.cz je Charlieho malá tajemství (nevím proč, ale prostě s emi tenhle název moc nelíbí..přijde mi to takový otřepaný nebo prostě tak a víc se mi líbí název knížky), ale na plakátech je normálně Ten, kdo stojí v koutě, takže nechápu -.- Ok, takže tady konec debaty ohledně názvu a teď už čistě jen k filmu.


ORIGINÁLNÍ NÁZEV: The perks of being a wallflower
ŽÁNR: Drama/Romantický
PŘEDLOHA: Stephen Chbosky (kniha)
ROK: 2012, USA
REŽIE: Stephen Chbosky
HLAVNÍ ROLE:
Logan Lerman - Charlie
Emma Watson - Sam
Ezra Miller - Patrick
Příběh o dospívání patnáctiletého Charlieho. Roztomilý a naivní outsider se vyrovnává s první láskou, sebevraždou svého nejlepšího přítele a vlastní duševní chorobou, zatím co se usilovně snaží najít skupinu lidí, do které patří. Hvězdně obsazený film nejzářivějšími hvězdami současnosti Emmou Watson a Loganem Lermanem si získal srdce diváků i kritiků.
Zdroj: csfd.cz
,,,více v celém článku

i was throw away by everyone.

28. march 2014 at 20:39 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Je tu dnešní deníček. Pokusím se to vzít rychle, takže jdu zrovna na to..
První hodinu byla matika.. Strašně mě nebaví dělat nějakou tu geometrii a máme na lavici strašnej binec, ale kupodivu mi to nějakým zázračným způsobem jde, takže..bezva :) V těláku jsme hráli volejbalj. Asi tak - ono mě to clekme i baví, ale vůbec mi to nejde :D No dobře, trochu možná jo, ale.. nic moc -.- Následovala čeština - sloh. A tam jsme psali takovou slohovku na téma volný čas.. Pal byl zeměpis, kde jsme dostávali známky z testu (dvojka) a dívali jsme se na fotky z Osvětimi. Dál byla hudebka. Psali jsme test a pak jsme se tak o něčem bavili a v průběhu té hodiny jsme šli na oběd. Ani nevím proč, ale prostě jsme šli na oběd :) A poslední hodinu byla fyzika, což byla strašná nuda :P Po škole jsme nejdřív tak kecaly se dvěma kámoškama a potom pro mě, pro kámošku a pro ségry přijela mamka a jely jsme domů. Doma jsem byla chvilku a o půl třetí jsem šla do hudebky. Dneska jsem tam byla jen já, protože sestra jela o půl třetí na soustředění. Takže jsem jenom hrála na klávesy a doma jsem byla o půl čtvrté. Byla jsem tak různě na PC, od čtyř do pěti jsem se dívala na TV a pak jsem byla prostě tak různě na PC - koukala na videa blogerek, byla na tumblru, poslouchala písničky a tak.. V sedm jsme se šla umýt a teď jsem koukala na TV. A teď se asi budu na něco dívat v ÚC, ale ještě nevím na co :)
Zítra samozřejmě čekejte outfit a deníček a krom toho mám v plánu ještě recenzi, tak snad. Mějte se krásně! :)

White&blackk outfit ;)

28. march 2014 at 18:28 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Fakt v rychlosti je tu dnešní outfitýb článek, takže.. jdeme na to. Už pár dní tak nějak "procházím" kolem tohohle tílka při výrobě outfitů a vždycky si říkám, že bych ho do outfitu neměla dávat, protože prostě se určitě většině lidí nebude líbit a tak podobně.. Ale prostě dneska už jsem to nevydržela, tak je tady! Jsem si jistá, že dnešní outfit nebude styl každého a ani já si nejsem jistá, jestli bych si mohla dovolit tenhle outfit nosit, ale prostě se mi to líbí, tak to tu je :) K tílku jsem přidala bílou sukni a černé blaerínky. A doplňky tvoří bílý řetízek, bílé sedmikráskové náušnice, bílý prstýnek a černý náramek. Tak snad se tu najde někdo, komu se tohle aspoň takhle "na fotce" líbí :) A dnes samozřejmě mčekejte ještě deníček :) Zatím čau! ;)