Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Babovřesky 2

5. march 2014 at 9:40 | ♥Ivett♥ |  ...Movies...♥ :)
Ahoj!
Dnešní první článek je věnovaný filmové recenzi.. A to na film, který jsem shlédla včera v kině, jak jsem už psala :) Určitě už všichni víte, že jde o druhý díl Babovřesek. No a já se rovnou pustím do toho :)


ŽÁNR: Komedie
ROK: 2014, Česko
REŽIE: Zdeněk Troška
HLAVNÍ ROLE:
Lukáš Langmajer - farář Petr Šoustal
Lucie Vondráčková - Ivana Jeřábková
Jan Dolanský - Adam Hál
Veronika Žilková - starostová
Pavel Kikinčuk - starosta
Martin Stropnický - trenér
Jana Synková - paní Horáčková
Jana Altmanová - paní Anda
Jindřiška Kikinčuková - paní Božena Němcová
Pavla Bečková - sestra Glorie
Radek Zima - Robert
Ondeřej Pavelec, Jakub Kovář, Jakub Voráček, Jiří Tlustý - hokejisti
Letní komedie Zdeňka Trošky je úsměvným obrázkem ze života v současné vesinici, která s nadhledem s komediální nadsázkou, tak trochu v duchu Slunce, seno sleduje kupící se nedorozumění a souhry náhod, které pořádně zamotají hlavu jejím obyvatelům. V příběhu nechybí láska, žárlivost, závist, intriky a zejména vtipné okamžiky, v nichž se někteří i najdou. Příběh začíná tam, kde první díl skončila - drbna Horáčková vybíhá z domu naproti mladým hokejistům, kteří přijeli navštívit svého dobrého kamaráda a spoluhráče na nedalekou chalupu, aby tu aspoň pár dní trénovali i odpočívali. Hočávkovou okamžitě napadne pozvat svou vnučku, šikovně ji narafičit sportovcům do cesty - třeba si jí nějaký všimne a holka udělá terno. Nevydrží a pochlubí se svým nápadem ostatníím babkám. Zápletka se dále točí okolo pomsty Horáčkové starostovi Stehlíkovi, kvůli kterému musela opustit másto tajmenice na místním úřadě... do vesnice přichází kontrolor z "kraje" a netuší, co tu na něj čeký, co všechno bude muset řešit a právě díky tomu se odehrává spousta humorných situací.. A nad tím vším bdí mladý farář s trochu netradičním a dvojsmyslným jménem..
Zdroj: csfd.cz
...více v celémn článku

MOJE ZHODNOCENÍ:
No.. Jak začít? Takže... Už je to nějaký ten čas, co jsme poprvé viděla jedničku a nějak mě v tu chvli nenapadlo napsat na ni recenzi a myslím, že teď už by to bylo zbytečný.. Tudíž přecházím rovnou ke dvojce. Řeknu to asio tak.. Jedničku asi nic nepřekoná, ale tohle tedy bylo něco! Mám dojem, že tyhle filmy ani nemají nějakou přesně vypracovanou záplaetku, ejjich účelem je hlavně pobvait.. A to se tady teda podařilo. Nebudu tu zbytečně rozpatlávat děj, protože je vlastně celý napsaný výše. Jde o to, že Babovřesky naštíví pár hokejistů a pár babek napadne snažit se jim podstrčit jejich tři vnučky.. Další část děje se točí kolem starosty, kontrolora z Ministerstva, který přijel, jedné z babek a... bacha, spoiler - koláčků s marjánkou :D No a taky kontroly různých faktur, které nemusí být všechny v pořádku. Nechybí ani problémy faráře Šoustala a kdoví, jetli bude navždy farářem. No a konec dílu opět dá se říct reklamuje třetí díl Babovřesek :) Mě tento film vážně pobavil... Stále si stojím za tím, že jednička byla ještě lepší, ale to, že byla lepší, neznamená, že dvojka nebyla úžasná :) Protože byla. A komu se líbil první díl, zarčuju, že u druhého dílu na tom bude taky tak :)
Zdroj obrázků: csfd.cz
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Pošťák Pošťák | Web | 28. april 2014 at 18:58 | React

Babovřesky 2 jsou náhul jak blázen, strašně se mi film líbil a už se těším až bude ke stažení.

2 Ivett Ivett | 28. april 2014 at 20:25 | React

[1]: To jo :D

3 Babovřesky 3 Babovřesky 3 | Web | 11. january 2015 at 14:57 | React

A už jsi viděla Babovřesky 3?

4 Ivett Ivett | Web | 12. january 2015 at 15:33 | React

[3]: Ještě ne, myslím, že teď teprve půjdou do kin, ne? :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement