Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Já jsem ty a ty jsi já

6. march 2014 at 12:23 | ♥Ivett♥ |  ...Movies...♥ :)
Ahoj!
Dnes jsem tu opět s filmovou recenzí. A to na film, který jsem viděla o víkendu a hned jsme si ho musela stáhnout.. Jmenuje se Já jsem ty a ty jsi já a vrhám se do recenze.

ORIGINÁLNÍ NÁZEV: It's a Boy Gilr thing
ŽÁNR: Romantický/Komedie/Fantasy
ROK: 2006, Kanada/Velká Británie
REŽIE: Nick Hurran
HLAVNÍ ROLE:
Samaire Armstrong - Nell
Kevin Zegers - Woody
Nell a Woody jsou už odmalička sousedi, kteří se nesnáší. Každý z nich patří do jiného světa. Nell vyrůstá ve slušené rodině a ve škole má dobré výsledky, ale je spíše takovou tichou šedou myškou, kdežto ve Woodyho rodině vládne trošku nepořádek a ve škole jeho výsledky nejsou nejlepší, ale přesto je hvězdou školy, jelikož vyniká ve fotbale. Chodí s krásnou a sexy blondýnkou Breannou, která řídí roztleskávačky. Každý si žije svým životem a ani ve snu by je nenapadlo, že se jejich role jednoho dne prohodí. Jejich duše se nějakou náhodou vymění. A tak se stane, že Woody se ráno probudí v těle Nell a obráceně. Oba dva jsou z toho vystrašení a neví, co se děje. Je to pro ně velice těžká situace a jejich nevraživost vůči sobě se ještě prohloubí, když ten jeden dělá věci, které by ten druhý nikdy neudělal. Takto se ze zakřiknuté Nell stane potrhlá a sebevědomá holka a z tvrďáka Woodyho jen uplakaná holčička.
Zdroj: csfd.cz

...více v celém článku



MOJE ZHODNOCENÍ:
Jestli jste naprostý odpůrce komediálně romantických filmů, asi byste právě měli přestat číst. Ale moc to nedoporučuju, protože tenhle film... to je prostě něco :D Můžu se vám zaručit, že při některých scénách budete mít co dělat, abyste nevyprskli smíchy. Takovou komedii, která je ale stále ještě zčásti romantickým filmem a vlastně je do ní zakombinovaná i fantasy, což je v podstatě nepatrné, ale bez toho by film byl trošku o něčem jiným. Vážně vám tenhle film doporučuju a pokud zrovna tomuhle typu filmů moc neholdujete, aspoň to zkuste - za zkoušku nic nedáte a třeba se vám zalíbí, o čemž bych nepochybovala :) Uf, vůbec nevím co napsat, protože je to tak skvělý film, až mi docházejí slova. Jistě, jako v každým romanťáku se ani tady nevyhneme trošce toho klišé, ale upřímně mi to ani nevadí - jednak nejsem typ, kterýmu by se to nějak protivilo a za druhý si myslím, že to vše s přehledem vynahradí komické scény :)Tak snad už jen stručně napíšu něco o ději, i když je vlastně vše výše.

Nell a Woody se tedy už odmalička nesnáší. Neuplyne den, kdy by se nějak nepohádali. Až je jejich školní cesty jednou zavedou do muzea, kde spolu musí pracovat ve dvojici a stojí před sochou nějakého aztéckého boha magie a kouzel. A to se jim stane osudným. Druhý den ráno se totiž oba probudí v těle toho druhého. Absolutně netuší, jak se to stalo, ale snaží se ovládat a zbytečně nepřitahovat pozornost. Co si budeme povídat, to se jim nedaří. A stále se ještě hádají a tak si začnou dělat naschvály - co když se Woody v těle Nell začne chovat jako Woody v ženském provedení? A Nell v těle Woodyho jako Nell v mužském provedení? No, rozhodně to nepřinese moc dobrého. Ale trošku zaspoileruju, že toho později nechají a budou se pokoušet spíš chovat tak, jak by se choval normální Woody a normální Nell. Asi už je všem jasný, že by to nebyl romantický film, kdyby se do sebe hlavní postavy postupně nezamilovaly.. Ale co se stane, až se zase vrátí do svých těl? Rozhodně stojí za to zkouknout tento film, protože mi věřte, že nudit se u něj teda rozhodně nebudete!

Poster k filmu Já jsem ty a ty jsi já














Zdroj obrázků: csfd.cz, tumblr.com
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement