Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Kamarád taky rád

8. march 2014 at 10:29 | ♥Ivett♥ |  ...Movies...♥ :)
Ahoj!
Dnešní velice velice rychlý článek je opět filmová recenze a to na film, který je poměrně známý. Jmenuje se Kamarád taky rád a jsem si jistá, že jste o něm už slyšeli. No, tak nebudu zdržovat a pustím se do toho.
ORIGINÁLNÍ NÁZEV: Friends with Benefits
ŽÁNR: Komedie/Romantický
ROK: 2011, USA
REŽIE: Will Gluck
HLAVNÍ ROLE:
Justin Timberlake - Dylan
Mila Kunis - Jamie

Dylan a Jamie rozhodně nemají na usedlý život ani pomyšlení. Když si Newyorčanka Jamie, zaměstnaná jako hledačka nových příležitostí, vyzkouší své umění na uměleckém řediteli Dylanovi z Los Angeles, kterého přemluví, aby vzla svoji vysněnou práci v New Yorku, uvědomí si, že oba jsou si velice podobní. Každý z nich má za sebou tolik zkrachovalých vztahů, že jsou ochotni zkrátka pustit lásku z hlavy a starat se jen o zábavu.
Jakmile se tedy Dylan přestěhuje do New Yorku a začnou se spolu vídat častěji, užívají si spoustu legrace a sdílejí přesvědčení, že láska je jen mátus z hollywoodských filmů. A právě tehdy se rozhodnou vyzkoušet báječně sexy a uvědoměle dospělý experiment. Mohou dva kamarádi, kteří se teprve nedávno poznali, nejsou zadaní a pohrdají závazky, ze svého kamarádství vytěžit ještě něco víc? Rozšíří-li své přátelství o příležitostný, zcela nezávazný sec "bez jakýchkoliv emocí", dokáží se vyhnout všem úskalím, která se nutně objevují, pokud někdo začen být víc než pouhý kamarád?
Jako dva lidé, kteří se dobře orientují v nudných zápletkách romantických komedií, by Dylan a Jamie asi neměli být tak docela zaskočeni tím, že se jejich odvážný nápad promění v lpšolatpu a secy pouť do neprobádaných úzěmí, na které se sobě navzájem i sv=mu okolí odhalí více, než kdy plánovali.
Zdroj: csfd.cz

...více v celém článku


MOJE ZHODNOCENÍ:
Dlouho jsme měla v plánu, podívat se na tento film. A dostala jsem se k nemu až teď. A taky jsem dlouho přemýšlela, jak bych tuhle recenzi měla napsat. Protože... No, řekněmě, že na takový film, není snadný napsat tak nějak jednoduše recenzi.. Každopádně bych asi měla napsat, jaký mám z filmu dojem. Ačkoliv by mě mamka asi zabila, že se dívám na něco takovýho, je to něco naprosto úžasnýho. Opravdu, tak dobrou americkou komedii jsem dlouho neviděla :D Smála jsme se u ní od začátku až skoro do konce, i když je fakt, že tenn konec byl docela dojemný.. ale ten úplný konec byl opět něco :D Pokud hledáte nějaký film na odreagování, u kterýho se budete vážně smát a smát a smát a nebojíte se trochu (ale fakt jen tak trochu) intimnějších, ale taky strašně komických scén, rozhodně vám tuhle komedii doporučju! :D Ale když pominu tu komediální stránku, dost mě taky dostalo to, jak měl otěc Dylena Alzheimerovu nemoc a prostě.. no, to je fakt docela silný.. A prostě celkově je to úplně bezchybný filmm a už nemám co dodat :)
Stručně ještě shrnu děj. Dylan je tedy umělecký ředitel, kterého Jamie nakonec přemluvila k tomu, aby vzal práci v New Yorku, který mu taky hodně představí. A důsledkem tohoto se začnou různě setkávat a tak, prostě jako kamarádi. Oba mají za sebou zkrachovalé vztahy a ačkoliv už nechtějí hledat novou lásku, chtějí si užít. A tak to nakonec skončí tak, že jsou z Dylena a Jamie kamarádi.. s výhodami. Nejde o lásku, ale jen o užívání si. Jak dlouho jim však tohle vydrží? Zamilují se do sebe nebo se i jejich akamrádství rozpadne?

Zdroj obrázků: tumblr.com, csfd.cz
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement