Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Na svatého Valentýna

4. march 2014 at 13:24 | ♥Ivett♥ |  ...Movies...♥ :)
Ahoj!
Dnes se ozývám ještě s recenzním článkem na film. Ano, po dlouhé době :) Je to film, který jsem viděla minulý týden, jelikož jsme na něj slyšela samou chválu.. No a já se ke chválícím můžu jenom přidat :) Pokusím se napsat nějakou stručnou a výstižnou recnezi, ale teda nevím, jak se mi povede :)

ORIGINÁLNÍ NÁZEV: Valentnie's day
ŽÁNR: Romantický/Komedie
ROK: 2010, USA
REŽIE: Garry Marshall
HLAVNÍ ROLE:
Julia Roberts - Kate Hazeltin
Bradley Cooper - Holden Bristow
Jennifer Garner - Julia Fitzpatrick
Ashton Kutcher - Reed Bennett
Jessica Alba - Morley Clarkson
George Lopez - Alphonso Rodriquez
Bryce Robinson - Edison Hazeltine
Patirck Dempesy - Dr. Harrison Copeland
Hector Elizondo - Edgard Paddington
Shirley MacLaine - Estelle Paddington
Emma Roberts - Grace Smart
Carter Jenkins - Alex Franklin
Taylor Lautner - Willy Harrington
Taylor Swift - Felicia Miller
Eric Dane - Sean Jackson
Jessica Biel - Jara Monahan
Jamie Foxx - Kelvin Moore
Queen Latifah - Paula Thomas
Anne Hathaway - Liz Corynn
Topher Grace - Jason Morris
Den svatého Valentýna přichází každý rok, ať už se nám to líbí, nebo ne. Milostné životy vystavuje zkoušce, vždy je šance na romantické chvíle, nebo na trapné fiasko. Může to být dne zmatený, komplikovaný, ale na jeho konci láska vítězí nade vším. Film Na sv. Valentýna sleduje příběhy téměř dvou tuctů lidí, jak během tohoto svátěčního dne nacházejí a ztrácejí lásku ve všech jejích podobách. Mezi aktéry je například velmi zaneprázdněná květinář a jeho nejlepší přítelkyně, učitelka, která má poměr se ženatým mužem, lékařem. Obchodník a vojenská velitelka na dovolené vedou dlouhý rozhovor během mezinárodního letu. Je zde také postarší manželský pár starající se o scého malého vnuka, jenž se trápí, protože mu chybí spolužák a jeho matka.
Zdroj: csfd.cz
...více v celém článku

MÉ ZHODNOCENÍ:
Takže.. Na svatého Valentýna je takový ten klasický komediálně romantický americký film, při kterém jste jednu chvíli na všechny naštvaní, následně máte co dělat, abyste smíchy nespadli ze židle, pak do sebe zase nasáváte romantickou atmodféru a tak to jde pořád dokola, To je většinou všechno, co alespoň u mě probíhá u filmů tohoto typu. Ale musím říct, že tady byla jedna scéna, která mě málem rozbrečela a to je opravdu co říct. Souvisí s láskou, ale ne s tou, která nás hned napadne. Ok, nevím jak to napsat a nechci vám tu psát o té silné scéně, protože prostě nechci moc spoilerovat, ozbvlášť pokud má někdo v úmyslu se na film mrknout poprvé. Takže to vezmu ještě jinak. Jak už je napsané výše, ve filmu je několik párů, jejichž příběhy v průběhu filmu sleujeme. A to mi přijde vážně bezva, protože můžete vidět zamilovanosti malého kulka, přes šíleně zamilovaný teenagery, dospělý lidi snažící se mít perfektní vztah, ačkoliv se jim to moc nedaří až po starší pár, který už má něoc za sebou. To je skutečně úžasný. Jistě, ve filmu je samozřejmě nějaké to klišé, ale tady mi to absolutně nevadí, protože to k tomu prostě patří. Nemám co víc sem napsat. Prostě film doporučuju všema deseti a.. to je tak vše.. A věřte mi, že většinu hlavních postav si zamilujete :)
Re: Na sv. Valentýna / Valentine's Day (2010)
Dr. Harrison Copeland
Edgar Paddington
Estelle Paddington
Edison Hazeltine
Grace Smart
Julia Fitzpatrick
Kara Monahan
Morley Clarkson
Kelvin Moore
Paula Thomas
Zdroj obrázků: tumblr.com, csfd.cz
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement