Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Nákupy v Lidlu

3. march 2014 at 15:20 | ♥Ivett♥ |  Shopping..:)♥
Ahoj!
Dnes ráno jsme jela s mamkou do města na očkování. Ale ještě předtím jsme se stavili v Lidlu (čekali jsme než otevřou :)), protože jsme už tak týden dopřeud věděly, že tam budou super věci a využily jsme toho, že musím na to očkování :) No ale k věci. Už z lětáku jsme měla vyhlídnutých pár věcí, přičemž nejvíc mi šlo o super úžasný boty, který ale nemám.. A to z toho důvodu, že i největší velikost mi byla docela malá a navíc.. No, prostě vypadaly ve skutečnosti jinak než na fotce :D A pak se mi tam líbily ještě jedny boty, ale ty jsme kupovaly ségře, tajže nic :) Ale ať nezdržuju, pustím se rovnou k fotkám..

Jako první jsme ulovila tyhle super kalhoty v mintu barvě.. Naprosto tuhle barvu žeru a proto jsme si v ní koupila ještě jednu věc, kterou uvidíte♥ :) Mamka si koupila stejný, ale v hnědé barvě. No a stály asi 270 Kč.

...více v celém článku


Můžete si všimnout, že vždycky jakoby u okrajů je látka bílá a pak přechází v mint :)Mým dalším úlovkem je tenhle supr síťovaný svetřík, který je teda taky v mint barvě. A je úplně úžasný♥ :) No a stál mě zhruba 280 Kč..Poslední věcí na oblečení, kterou mám teď doma, jsou tyhle legíny s leopardím vzorem (doufám, že se mu říká leopardí, strašně se mi to plete :)). Ty v letáku nebyly, ale když jsme je tam uviděla, nemohla jsem je am prostě nechat :) No a vyšly mě na 111 Kč..No a poslední věcí, kteoru jsme si koupila sobě, je tenhle úžasný pásek.. Bylo jich tam víc a já vůbec nevěděla, rpo který se rozhodnout, nicméně nakonec jsme di odvezla tenhle, který je úplně božský♥ Sice mi cena 120 Kč přijde na pásek dost, ale on je tak úžasný, že jsem to obětovala :)

Ještě vám ukážu, jaký super boty jsme koupily ségře.. Stály tuším asi 350 nebo 370 a vypadaj íakt úžasně :)
A úplně poslední věc, co vám chci ukázat, je vaflovač. Koupili jsme si poprvé vaflovač (pokud se to i v češtině píše s w, tak pardon -.-) a mám z toho strašnou radost :) Už se nemůžu dočkat, až si uděláme vafle :) Ale ukázat vám můžu jen krabici, protzože nám mamka zakázala ho vytahovat :P Jo, a stál 300 Kč :)


 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement