Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Songs for february :)

4. march 2014 at 11:17 | ♥Ivett♥ |  ♥Music♥ is my life... :D
Ahoj!

Dnes jsem tu s článkem, který se na blogu objevuje pravidelně každý měsíc. Ano, samozřejmě mluvím o oblíbených písničkách za měsíc únor. V únoru jsem pořád něco poslouchala, takže toho bude hodně..:) Ale snad máte/budete mít některý písničky stejně rádi jako já :)

Miley Cyrus - The climb


...více v celém článku

The Neighbourhood - Sweater weatherLucy Hale - Nervous girlGary Numan - I am dustAwolnation - Sail


Glee - Just can't get enough


The Beatles - Come togetherLily Allen - Hard out here


Lily Allen - Somewhere only we know


Avicii - Addicted to you


Avicii - Hey brother


Miley Cyrus - Two more lonely poeple


Christina Perri - I don't wanna breakLea Michele - You're mineLea Michele - LouderLea Michele - What is love?Ryan Huston - Beautiful day


Maroon 5 - Payphone (Jayesslee cover)
-tenhle cover je naprosto dokonalý! a tyhle dvě slečny mají nádherný hlasy, určitě doporučuju podívat se na jejich channel :)

ODKAZ


Miley Cyrus - Permanent december


The Wanted - Chasing the sun (Ice age)


Debbi - Touch the sunDebbi - La, la
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Zuzka Zuzka | Web | 4. march 2014 at 11:29 | React

Super, díky moc nejvíce se mi líbila ta od Garyho Numana - I am dust;-)

2 Ivett Ivett | Web | 4. march 2014 at 12:40 | React

[1]: To jo, je úžasná♥ :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement