Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Songs for march :)

30. march 2014 at 10:23 | ♥Ivett♥ |  ♥Music♥ is my life... :D
Ahoj!
Jelikož je dnes předposlední březnový den a zrovna víkend, tak už tento článke nebudu odkládat do příštího víkendu, ale jsem tu s ním teď. Ano, samozřejmě nemluvím o ničem jiným, než o pravidelném měsíčně se opakujícím článku s oblíbenými písničkami za daný měsíc - dnes je to teda březen. Musím uznat, že za vřezen jsem toho napsolouchala hodně, hodně, mega hodně. Ale videoklipů tu tolik nebudete, jelikož jsem poslouchala tři celá alba a k tomu ještě pár božských písniček osamocceně. No a co že to bylo za songy, se dozvíte níže :)

Juliet Lyons - White wedding

...více v celém článku


Ingird Michaelson - Parachute

Pharrel Williams - Happy

Demi Lovato - DEMI (Full album)
-a dostáváme se k celám albům.. poslouchala jsem následující tři, prostě každý den jedno a úplně je miluju♥ Tohle od Demi je cleý naprosto úžasný a jsou v něm následující písničky - Heart Attack, Made in the USA, Without the love, Neon lights, Two pieces, Nightingale, In case, Realy don't care (ft. Cher Lloyd), Fire Starter, Something that we're not, Never been hurt, Shouldn't come back, Warrior... Dvě písničky jsou tady vymazaný, ale poslouchala jsem je taky, takže je dám vlášť :)

Demi Lovato - Two pieces


Demi Lovato - Never been hurt

Lea Michele - Louder (Full album)
-tohle album od Ley je naprosto dokonalý♥ fakt ho můžu poslouchat pořád a naprosto ho miluju. Písničky v albu - Cannonball, On my way, Burn eith you, Battlefield, You're mine, Thousand Needles, Louder, Cue the rain, Don't let go, Empty Hanted, If you say so, What is love?

Selena Gomez - Stars dance (Full album)
-posledním albem je Stars dance od Seleny.. Je sice už od léta a v létě jsem ho poslouchala taky, ale teď znovu.. Strašně mi to navozuje letní atmosféru a prostě ho miluju♥ Písničky - Birthday, Slow down, Stars Dance, Like a champion, Come & get it, Forget foerever, Save the day, B.E.A.T., Write your name, Undercover, Love will remember, bonusy - Nobody does it like you, Music feels better


 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement