Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

April 2014

mistakes are proof that you are trying.

30. april 2014 at 20:10 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Je tu dnešní deníček. Takže jdu na to..
Dnes byla první hodinu matika, kde jsme zase dělali ty rovnice -.- Pak jsme měli přírodopis. Tam jsme si jenom psali učivo... V zeměpisu jsme psali test, kterej bude doufám aspoň na dvojku a dostávali jsme známky (dvojka)... Následovala němčina, kde jsme začali novou lekci. Potom byla fyzika. Ani nevím, co jsme dělali, poněvadž jsem se přitom strašně nudila :P A poslední hodinu jsme měli pracovky, kde jsme měli víceméně volno na počítačích :) Po škoel jsem ejla busme domů. Doma jsme se chvilkku dívala na TV, pak jsem byla tak různě na PC a potom jsem se ještě dívala na TV. Asi o čtvrt na šest jsem šla pro kámošku, se kterou jsem šla do knihovny a pak do náboženství.. Odtud jsem přišla asi o půl sedmé a šla jsem se umýt. Pak jsem ještě koukala an TV a teď píšu deníček.
Zítra je státní svátek, oujé♥ :) No, na blogu čekejte outfit, deníček a ještě jeden článek :) Mějte se! ;)

Pink&white outfit ;)

30. april 2014 at 17:09 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojkx!
Je tu v rychlosti dnenší outfit. Ten se skládá z úžasného řůžového tílka, ke kterýmu jsem přidala bílý kraťasy. Nemohla jsem najít boty, který by se barevně shodovaly s tílkem, až jsme konečně narazila na tyhle jakoby sandály, který se mi moc líbí a barvou jsou téměř stejný.. No a doplňky tvoří bílý náušnice, mega roztomilý zmrzlinový řetízek, kterýmu jsem neodolala a růžový náramek. Snad se otufit líbí. A ještě dnes čekejte deníček. Zatím čau! ;)


if you never try, you'll never know.

29. april 2014 at 20:08 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Opravdu rychle píšu denšní deníček.. I'm starting..
Dnes byla první hodinu matika :P Pořád děláme ty pitomý rovnice. V ájině jsme jenom dělali nějaká cvičení.. Dál byla občanka, kde jsme jenom něco probírali. Následoval tělák. Skákali jsme do písku a radši ani nechtějte vědět, kolik jsem skočila :D Ale já vám to stejně napíšu.. Bylo to snad nejhorší ze třídy (sice jsem moc neporovnávala, ale odhaduju). Skočila jsem jenom 1,30 m :/ Ale co, já na to kašlu. Pak byla čeština, kde jsme ovšem celou hodinu probírali jenom třídní výlet. Ve volné hodině jsem šla na oběd a pak jsem byla ve třídě, kde byla jako obvykle sranda :D A kámoška mi mupletla rybí cip, kterej s ejí moc povedl :) (já jsme ráda, že umím aspoň trochu nromální :D) Odpoledne jsem nejdřív měli výchovu ke zdraví, kde jsme pořád jenom psali zápisy. A ve výtvarce jsem už skoro skončila s tou blbinou, co mě tak strašně nebaví :P Po škole mě a kámošku zevazla mamka domů a nejdřív jsem se tak hoďku dívala na TV. Pak jsem byla asi půlhodiny na PC a další hodinu jsem se učila -.- Potom jsem byla ještě chvilku na PC, šla jsem se umýt, koukala na TV a píšu deníček. A jdu se dívat na Vyprávěj.
Zítra čekejte jen outfit a deníček. Mějte se! ;)


If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.


White&blue outfit ;)

29. april 2014 at 17:02 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Je tu dnešní outfit. Do toho jsem vybrala tenhle bílý svetřík a k němu klasický modrý kalhoty. Jako boty jsem vybrala bílý tenisky (v tomto případě Vansky) a nakoínec jsme se rozhodla i pro velkou modrou tašku. No a doplňky tvoří jen modré náušnice. Snad se outfit líbí. A dnes čekejte ještě deníček. Zatím čau! ;)


always remember who you are.

28. april 2014 at 20:21 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Vážně v rychlosti je tu deníček. Takže jdu rychle na to.
Dneska jsme měli první hodinu češtinu. Jenom jsme dělali nějaká cvičení.. V matice jsme dělali zase rovnice, kteýrm jsem vůbec nechápala :P Následovala chemie, kde jsme psali test, snad dopadl dobře. Dál byla němčina. Tam jsme taky opakovali na test.. V ájině jsme dělali nějaká cvččení. No a poslední hodinu byl dějepis, kde jsme se jenom o něčem bavili. Po škole jsme jela busem domů, ale než jsme došla domů, musela jsme se na chvilku schovat u kámošky, protože lilo jak z konve (zrovna, když si jednou vezmu baleríny - prostě zákon schválnosti -.- a navíc jsem dneska ani neměla deštník, protože mamka tvrdila, že má být hezky :P) Doma jsem byla po půl třetí a chvilku jsem se ségrou koukala na nějakej film. Pak jsem se učila, i když zas nějak moc jsem se toho nenaučila. Asi od čtyř do pěti jsem koukala na TV a pak jsme zapla PC. Zkoukal jsme pár videí blogerek a byla tak na PC. Taky jsem udělala outfit. Potom jsem se šla umýt, zkoukla jsem jeden díl HIMYM a dívala se na TV. No a teď píšu deníček a budu se na něco dívat.
Zítra čkejete outfit a deníček. Mějte se! ;)

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.


Green&yellow outfit ;)

28. april 2014 at 17:23 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Dnešní outfit se skládá ze zeleného tílka, ke kterýmu jsme přidala žlutý kalhoty. Jako boty jsem vybrala zelený balerínky a zvolila jsem taky žlutou kabelku. No a doplňky tvoří žluté náušnice a velký zelený náramek. Tak snad se outfit líbí. A dnes čekejte ještě deníček. Zatím čau! ;)


before you start a war, you'd better know what you're fighting for.

27. april 2014 at 20:34 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Je tu dnešní deníček.
Dnes jsme se probudila kolem půl sedmé. Tak hodinu jsem si četla. Pak jsem posnídala, ještě si četla a učila jsem se chemii :P Potom jsem se oblíkla a zapla PC. Nejdřív jsem tam tak různě byla a pak.. jsem se celý dopoledne dívala na HIMYM... Pokud jste si nevšimli, naprosto na tom teď ujíždím a i když je škola, snažím se přes týden shlédnout jeden díl denně (o víkendu samozřejmě víc :)). Po ovědě jsem se nejdřív ještě trochu učila, napsala jsem si úkoly a koukala na HIMYM♥ Pak jsem ještě tak půl hoďky blbla se sestrou a její kámoškou a zase sledovala HIMYM. Kolem půl čtvrté jsem šla tka na půl hoďky za babičkou. No, potom jsem zkoukla ještě pár dílů, udělala outfit, šla jsem se umýt, dívala jsem se na TV a teď píšu deníček.
Zítra čekejte jen outfit a deníček. Mějte se! ;)

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.Red&white outfit ;)

27. april 2014 at 18:02 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Je tu dnešní outfit. Skládá se z těchto dokonlaých červrenobílých šatiček, který jsou prostě boží♥ Jako boty jsem vybrala bílý lodičky a nechybí ani bílá kabelka. No a doplňky už jsou v červené - náušnice, řetízek a náramek. Snad se outfit líbí. Dnes čekejte už jden deníček. Zatím čau! ;)


if bad things didn't happen, how would you be able to feel the good ones?

26. april 2014 at 20:19 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahojky!
Docela v rychlosit je tu dnešní deníček. Takže jdu na to.
Ještě bych chtěla jen tak rychle napsat, že ta včerejší Showdance (taneční vystoupení v jendom centru ve městě) byla prostě legendární.. Fakt. Já se na tohle těším vždycky celý rok a nikdy mě to nezklame, jak vidíte ani letos. Pořád ještě nemůžu vydýchat, jak úžasný to bylo. Dokonalost♥
Dnes jsem se probudila kolem půl sedmé a pak jsme se tak hodinu dívala na TV a další hodinu si četla. Oblíkla jsem se, utřela jsem prach a zapla jsem PC. Vlastně jsem se myslím jenom dívala na HIMYM♥ Po obědě jsme šla po jedné za kámoškou, se kterou jsem se šla projít. A taky s jejím pejskem :) A to teda fakt byla "procházka" :D Šli jsme strašně dlouho a bylo to strašně strašně moc super dokonale nejúžasnější♥ :) Strašně jsme se nasmála a bylo to fakt bezvadný! :) ♥♥ Doma jsem byla před třetí. Dívala jsme se na TV a přitom jsem si opisovala sešity z těch hodin, na kterých jsem tenhle týden chyběla. Potom jsem byla ještě tak různě na PC, udělala outfit, šla jsem se umýt, teď jsem koukala na TV, píšu deníček a budu se na něco dívat.
Zítra čekejte ais jenom outfit a deníček, protože se budu muset učit :P Mějte se! ;)

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.


Peach&white outfit ;)

26. april 2014 at 17:58 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Je tu dnešní outift. Ten je složen z tohohle crop topu, pod který si klidně můžete vzít tílko (já bych si ho pravděpodobně vzala :)). K němu jsem přidala tyhle broskvově oranžový kraťasy a bílý tenisky. No a doplňky tvoří broskvově oranžový náušnice a náramek a bílý prstýnek. Snad se outfit líbí. A ještě dnes čekejte deníčke. Zatím čau! ;)