Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Easter nails tutorial

21. april 2014 at 14:26 | ♥Ivett♥ |  DIY ;)
Ahoj!
Dnešní první článek se pokusím sepsat jen tak v rychlosti v pár bodech, podle kterých doufejme vše pochpíte. Oč jde? Před pár dny jsme narazila na internetu na jdene moc pěknej a strašně roztomilej tutorial na velikočnoční nehty (taky vám přijde tak divný říct "nehtový tutoriál"?)... A hned prnví, o čem se musím zmínit je jedna zásaní věc - já jsem na takový věcičky prostě strašně nešikovná.. Fakt, absolutně mi to nejde a prostě tak. Nědělala jsem si takový nehty mockrát, ale když jsme si s nimi nějak hrála, vždycky toi dopadlo katastrofálně -.- Nicméně jsem si řekla, že tohle nevypadá zas tak těžce, tak snad to zvládnu. A překvapivě jsem to nějak zvládla. Dokonce i tou levou rukou to není úplně nejhorší, i když pro jistotu jsme vám pravou ruku navyfotila :) Tím chci jen říct, že pokud si někdo chce udělat třeba přesně takovýhle nehtíky, ale ví o sobě, jaký je na to poleno, myslím, že když jsem to celkem dobře zvládla já, zvládne to fakt každej.
Takže asi přeju rovnou k věci. Pokud to vyzkoušíte, určitě mi napište, jak jste dopadli (klidně i s fotkou :)), pokud ne, napište třeba svůj názor a pokud je to na vás až mco, tak to taky napište :) Prostě cokoliv.. No, let's get started! ;)

Potřebujete:
-jakýkoliv růžový lak na nehty
-bílý lak
-černý lak
-jakýkoliv bezbarvý topcoat (já pooužila tenhle od Avonu, vy můžete použít jakýkoliv váš oblíbený nebo třeba žádný, je to jen na vás :))
-zdobičku na nehty (nečekám, že ji bude mít každý, místo ní poslouží klidně i párátko nebo špejle, jde jen o tečkování, takže cokoliv vás napadne)


...více v celém článku


Postup:
1) Palec, ukazováček a prsteníček nalakujeme růžovým lakem.


2) Prostředníček a malíček nalakujeme bílým lakem.


3) Samozřejmě počkáme až lak zaschne a následně prostředek na zdobení (zdobička, párátko, cokoliv) namočíme do bílého laku a na růžových nehtech naťupeme několik bílých teček.


4) Teď uděláme přesný opak -zdobící prostředek namočíme do růžového laku a uděláme s ním tekču na bílých nehtech.


5) Tento krok jsem špatně vydotila (vyfotila jsem to už celý i s ušima, ono by bylo lepší vyfotit to spíš postupně), ale snad nevadí. Teď se zaměříme na palec. Vezmeme si bílý lak (pokud chcete, můžete použít třeba užší štěteček, ale mě se to dělalo dobře i s normálním, co je u toho laku) a uděláme hlavu králíčka - jdeme postupně od okraje a děláme tahy bílým lakem zhruba do půlky výšky nehtu. Pokud jste šikovnější, bylo by dobré udělat to tak, že směrem k okraju se hlava zmenšuje, ale já tak šikovná evidentně nejsem :)
Jakmile skončíme s hlavou, jsou nařadě uši, ty uděláme úplně jednoduše. Těsně pod okrajem nehtu uděláme tah bílým lakem a jdeme až k hlavě. Celá věda.

6) Teď už jen poslední detail na králíčkovi - samozřejmě oči a nos (ano, tu fotku jsme převracela až v počítači :)). Teď tedy konečně použijeme čenrý lak a to jen na dvě črné tečky, jako oči, zhruba v místech jako na fotce. A růžovým lakem uděláme někdě uprostřed pod očima nos, který se vám snad povede líp než mě. Btw., tady se mi to rozmístění očí celkem povedlo,a le na pravé ruce se mi tak trochu hodně třepala ruka a udělala jsme oči na jdené polovině králíka, takže to vypadá tak trochu divně, ale co :D


7) Pokud chcete, použijte ještě bezbarvý lak na zafixování, pokud ne, máte hotovo. Ovšem rozhodně ten lak použijte až budou nehty dokonale zaschlé - jak si můžete višmnout, mě se jím ty očka tak troškčiku rozmazala -.- No, žádný učený z nebe nespadl :) Tohle je teda přibližně výsledná podoba. Snad to není nejhorší, a třeba to někdo využije :) 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 -A -A | Web | 21. april 2014 at 14:37 | React

chtělo by to trochu víc propracovat, ale na amatéra dobrý =)

2 Charmed-ka.Pavla Charmed-ka.Pavla | Web | 21. april 2014 at 15:20 | React

Jé super, paráda to  vypadá fakt hezky :-)

3 Ivett Ivett | 21. april 2014 at 17:02 | React

[1]: Jo, to určitě :) Ale díky :)

[2]: Díky :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement