Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Takko nákupy

2. april 2014 at 17:11 | ♥Ivett♥ |  Shopping..:)♥
Ahoj!
Dnešní fakt jenom rychlo článek bude zasvěcen mým nedělním nákupům v Takku. Byly to fakt jen takové menší nákupy, ale přesto se s vámi chci podělit. Jela jsem s taťkou a to jen kvůli tomu, že nám přišly slevy, jinak bych asi nejela. Takže se do toho pustím :)

Tohle úplně mega boží tričko je prostě úplně mega boží♥ Ale fakt, jednak se mi líbí ten super nápis a taky styl provedení toho trička - vepředu je normálně bílý s nápisem a vzadu zelený a delší, jak si můžete všimnout. A navíc to má vzadu nahoře zip, což se mi taky líbí :)
...více v celém článku

Tohle tričko vypadá na první pohled obyčejně, ale koukněte na ten nápis♥ A taky se mi strašně líbí obrázek toho kola a prostě ho zbožňuju :)

Poslední tričko je taky nádherný a s tříčtvrtečním rukávem. Tady na fotce vypadá celkem obyčejně a to mě strašně štve -.- Ale ve skutečnosti je ta bílá taková.. nevím jak to popsat, ale prostě jako by v sobě měla takový o trošku tmavěhší čárky a vypadá to strašně hezky :)


No a úplně poslední věcí jsou tyhle světlounce růžový kalhoty, který se mi strašně líbily. Chtěla jsem si původně koupit oranžový, ale ty neměli v mé velikosti, tak jsme sáhla po těchto. Mně se zdá, že na fotce vypadají hůř než ve skutečnosti, nevím čím to je -.- Ale jsou hezký :)
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement