Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

May 2014

bye, my darlings!

30. may 2014 at 20:30 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Moc se omlouvám, že včera jsem tu vůbec nebyla a dnešek je zase bez outfitu, ale fakt vůbec nemám čas :) A taky se dnes s vámi rozloučím, ale to až po krátkým deníčku.
Dnes byla ve škole první hodinu matika - samozřejmě rovnice :P Pak jsme měli tělák, kde jsme dělali nějaký hovadiny -.- Třetí hodinu jsme měli zkoušku ohledně těch tanců a tak, jak už jsem tu psala (pokud jste to nečteli, tak to neřešte, protože to není stejně nic zajáímavýho). Následovala čeština-sloh, kde jsme psali takovou jakoby pohádku, ale.. no, spší jakoby obahjobu zlé postavy :) Ale fakt mě to celkem bavilo :) V hudebce jsme se dívali na film, takže bezva :) No a poslendí hodinu jsme měli fyziku, dke se počítalo a kupodivu mi to fakt jde :) Po škole jsem jela busem domů a doma jsem šla nejdřív dolů za babičkou a za tetou, pak jsem si četla a asi okolo čtvrté jsem zapla PC. Tam jsem tak různě byla na blogách, napsala článek, stahovala si písničky a kolem páté jsem šla s kámoškou ven. To bylo fakt strašně super♥♥♥ :) Doma jsme byla asi o třič rtvtě na sedm. Šla jsem se umýt, koukala na TV a teď píšu deníček.
Tento článke je na delší dobu poslední! A to z toho důvodu, že zítra sice jsem ještě doma, ale určitě nebudu mít absolutně čas, protože bude probíhat celodenní balení. A to balení na týdenní pobyt se školou v Londýně! Už se strašně nemůžu dočkat!!! Ale teď to nebudu okecávat, rozhodně potom čekejte článek :) A vracím se teda v sobotu 7. 6., ale tady budu až v neděli :) Mějte se tu nádherně! :)


If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.


Songs for may :)

30. may 2014 at 16:48 | ♥Ivett♥ |  ♥Music♥ is my life... :D
Ahoj!
Dnes jsem tu s článkem s mými oblíbenými písněmi za květen! Doufám, že vy máte taky svoje oblíbence za tento měsíc a rozhodně mi dejte vědět, jak se vám líbí písničky níže :) A já jdu na to...

Sara Bareilles - Love song


...více v celém článku

just one more page.

28. may 2014 at 20:39 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Hodně rychle jsem tu s dnešním deníčkem. Takže jdu na to...
Dnešek byl fakt víceméně den, jak pojďme někam :P Začalo to už ráno, kdy jsme si v autobuse sedla na sedadlo, který bylo asi po nějakým praseti prostě mokrý -.- Pak jsem se ve škole otřela o plakáty dělaný rozmazkama, který jsou "úžasně" pověšený tak, aby do nich každej na letěl.. A clekově ještě další věci, který byly na dnešku blbý :P No, první hodinu byla matika. Tam jsme dělali rovnice a dneska mi to absolutně nešlo. V přírodopisu jsme se jenom dívali na takovej dokument o zvířatech. Pak byl zeměpis, kde jsme se většinu hodiny dívali na fotky z výletu a tak.. Následovala němčina, ale učitelka tu nebyla, tak jsme měli samostatnou práci a pak jsme dělali co chceme. Míso fyziky jsme měli chemii, protože tu učitelka nebyla a dělali jsme laborku. No a v pracovkách jsme byli na počítačech. Po škole jsem jela busem domů a doma jsem se nejdřív dívala na TV, pak jsem trénovala klávesy a zašla jsem na chvilku za babičkou. Potom jsem zapla PC a tak různě jsem tam byla. Kolem čtvrt na šest jsem šla s kámoškou do knihovny a pak do náboženství. To bylo dneska celkem fajn. Doma jsme byla ais o tři čtvrtě na sedm, umyla jsme se, koukala na TV a teď píšu deníček.
Zítra čekejte jen outfit deníček. Mějte se! ;)

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.


Yellow&nude outfit ;)

28. may 2014 at 17:09 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Dnešní outfit je tady.. A je tvořen úžasnými žlutými šaty s páskem (omluvte tu kvalitu, ale musela jsme je honě zvětšit) spolu s nude balerínkami. Přidala jsem taky nude tašku a doplňky se skládají z nude řetízku, žlutých náušnice a mašličky do vlasů. Snad se outfit líbí. A ještě čekejte deníček. Zatím čau! ;)


you don't have to pretend that you like me.

27. may 2014 at 20:09 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
V rychlosti ke dnešku.
Dnes byla první hodinu matika. Ale učitelka tu nebyla, takže jsme měli záskok a měli jsme samostatnou prci. Ovšem já a dvě kámošky jsme psali takový jakoby test, který souvisí s jednoudůležitou věcí, o které se dozvíte v pátek :) Další hodinu jsmě měli ájinu, kde jsme jenom dělali nějaká cvičení. V občance jsme zase jenom brali nějaký učivo. Následoval tělák. Tam jsme v tělocvičně jenom hráli nějaký hry, takže bezva :) Dál byla čeština, kde jsme nejdřív četli a pak jsme rozdávali třídní fotky (a podepisovali je jak pominutí :D) Náseldovala volná hodina - šla jsem na oběd a pak jsme byli ve třídě, kde byla celkem sranda :D Odpoledne byla nejdřív výchova ke zdraví, kde jsme brali extázi a pak výtvarka, kde jsem dodělala jednu práci. Po škole mě a kámošku zavezla mamka domů a doma jsem si nejdřív tak půl hoďky četla. Pak jsem zapla PC, zkoukla pár videí blogerek, tak různě tam byla, udělala outfit, šla jsem se umýt, koukala na TV a píšu deníček.. Noa půjdu se dívat na Vyprávěj.
Zítra čekejte outfit a deníček.. Mějte se! ;)

Mint&brown outfit ;)

27. may 2014 at 17:39 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Je tu dnešní outfit. Původně jsme myslela, že to bude jen něco lehkýho, prostě tílko, kraťasy atd. Ale pak jsem uviděla tuhle naprosto úžasnou halenku a to mé plány poněkud změnilo. Je prostě boží. Přidala jsem k ní hnědý legíny a moje v poslední době hodně oblíbený sandálky v mnt barvě. A doplňky tvoří hnědý řetízek, nušnice a do hněda laděné náramky no a mint prstýnek. Snad se outfit líbí. Ještě dnes čekejte deníček. Zatím čau! ;)


why are you trying so hard to fit in, when you're born to stand on?

26. may 2014 at 20:21 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Hodně rychle je tu dnešní deníček.
Dnes byla první hodinu čeština. Tam jsme jen dělali nějaká cvičení a tak. V matice jsme dělali rovnice a dneska mi to nějak nešlo -.- Následovala chemie, kde jsme probírali od začátku jedno učivo, který jsme už probírali, ale samozřejmě to učitelce nikdo neřekl :D Pak byla němčina. Tam jsme myslím jen dělali nějaká cvičení. Další hodinu jsme měli ájinu, kde jsme probírali nový učivo. A v dějepisu mě a ještě asi tři další lidi učitelka zkoušla... No, po škole jsme jela busem domů a doma jsem se dívala na TV. Pak jsme zapla PC a tak různě jsem tam byla, koukala jsem na film a tak... Dneska jsem celá nějaká unavená -.- Kolem sedmé jsem se šla umýt, koukala na TV a teď píšu deníček.
Zítra na blogu čekejte jako vždy jen outfit a deníček. Mějte se! ;)

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.White&blue outfit ;)

26. may 2014 at 19:21 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Dnešní outfit tvoří svetřík v tak trochu ombre stylu. K němu jsem přidala bílý kalhoty a modrobílý balerínky. No a jako doplňky jsem vybrala modrou sadu náušnice a řetízku a bílý prstýnek. Snad se outfit líbí. Ještě dnes čekejte deníček. Zatím čau! ;)


i just need some time in a beatiful place to clear my head.

25. may 2014 at 20:13 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Strašně strašně rychle je tu dnešní deníček.
Dneska jsem se probudila kolem půl sedmé a asi hodinu jsem si četla. Pak jsem posnídala, oblíkla se a vysála. A vlastně celý dopoledne jsme byla na dvoře se ségrou a malými Matýskem a Toničkou♥♥ Před obědem jsems e chvilku dívala na TV a po obědě jsem ještě šla dolů, kde jsem byla ais do dvou. Potom všichni odjeli. No a šla jsem domů a zapla PC. Tam jsme prostě tak různě byla. Pak jsem se taky nějakou dobu učila, ještě byla na PC a pak jsem se dívala na film. Potom jsem zašla ještě za babičkou, šla jsme se umýt, koukala na TV a teď píšu deníček.
Zítra samozřejmě opět čkejte outfit a deníček. Mějte se! ;)

Pink&white outfit ;)

25. may 2014 at 18:08 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Je tu dnešní outfit. Ten se skládá z bílýho tílka s pžasným nápisem, ke kterýmu jsme přidala takový růžový kraťasy. A taky bílý tenisky. No a doplňky tvoří růžový náušnice, náramek a bílý prstýnek. Snad se líbí. A jako obvykle dnes čekejte ještě deníček-. Zatím čau! ;)