Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

June 2014

hello za týden!

27. june 2014 at 20:12 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Tento článek je tu teď poslední a bude následovat týdenní odmlka, kdy nebudu doma. Ale o tom více až na konci článku. Nejdřív stručně k deníčku.
Jak asi víte, dnes bylo konečně vysvědčení, což znamená taky poslední den školy!! A kdo by nebyl nadšenej z tak skvělé zprávy, že :) Takže jsem si jen ráno rozdali vysvědčení (mám jenom tři dvojky, oh yes!!!), třídní nám každýmu rozdala nějakýs sladkosti, rozloučili jsme se, šli jsme se rozloučit s jedním učitelem, co už tu příští rok nebude (aneb takový malý doják -.-) a to vše jsme stihli do půl hodiny. Kolem třio čtvrtě na devět už jsme se ségrou čekaly na taťku, který nás zavezl domů. No, doma jsme si se ségrou už nějakou hodinu a půl balily věci, co si vezmeme na dovolenou. Pak jsem asi hodinu psala článek s blíbenýma písničkama a stahovala si u toho nový písničky na cestu a šla jsem ještě dolů za tetou, babičkou a dědou. Až asi kolem jedné jsme jeli s našima a se ségrou do města, kde jsme dneska šli do restaurace na oběd. Dala jsme si prostě řízek...S hranolkama :) Pak jsme ještě šli na zmrzlinu a kolem půl třetí jsme byli doma. Doma jsem byla chvilku ještě na dvoře a pak jsem si nějak hodinu dobalovala ještě věci a všechno se to pokoušela narvat do kufru :) Potom jsem byla nějakou dobu tak různě na PC a taky jsem si četla. Potom jsem byla asi hodinu venku, dívala jsem se na TV, šla jsem se umýt a teď píšu deníček...
Zítra teda asi kolem deváté ráno odjíždíme s našima a se ségrou na dovolenou. Letos jedeme do Nízkých Tater, tak sand to bude ok no :) Vracíme se 5. července a článek čekejte asi až 6., ale kdo ví. No ale spíš 6. Pak sepíšu nějaký článek o dovolené, ale nejdřív musím dohnat resty za Londýn :) Uf... No, mějte se tady krásně a za týden ahoj! ;)

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.


Floral&green outfit ;)

27. june 2014 at 12:10 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Dnešní outfit je tady už teď a docela v rychlosti. Tvoří ho květinové šaty, které jsou naprosto dokonalé♥ K nim jsem přidala zelené balerínky a květinovou kabelku. No a doplňky jsou v zelené - řetízek a náušnice. Snad se outfit líbí. A dnes čekejte ještě takový informativní deníček.. Zatím čau! ;)


Songs for june :)

27. june 2014 at 10:58 | ♥Ivett♥ |  ♥Music♥ is my life... :D
Ahoj!
Jen v rychlosti vám přináším článek s mými oblíbenými písněmi za měsíc červen. Tak snad se třeba necháte inspirovat a určitě mi dejte vědět, jestli je některá z písní taky vaše oblíbená :)

Lucy Hale - Road Between (Full album)
-tohle album jsem poslouchala prostě pořád♥ Úplně jsem si teď zamilovala country styl, obzvlášť od Lucy, prostě dokonalý album♥
-pisničky: You Sound Good To Me, From the Backseat, Nervous Girls, Red Dress (ft. Joe Nichols), Goodbye Gone, Kiss Me, Road Between, Lie a Little Better, That's What I Call Crazy, Love Tonight, Just Another Song, My Little Black Wedding Dress, Feels Like Home, Loved, Runaway Circus, Those Three Words
...více v celém článku

just show me you're broken bones and i'll show you mine.

26. june 2014 at 18:49 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
V rychlosti se pokusím sepsat dnešní deníček..
Dnes byl přepdposlední den školy, yes, yes, yes!!! Místo školy jsme byli v kině. Tam bylo takový vyhodnocení všech ročníků od 5. do 8., rozdávaly se různý diplomy a tak )a ano, taky jsem jden dostala..-.-). No a potom nás čekal film, který se jmenoval Croodsovi. Myslela jsem, že to bude nějaká blbina, ale bylo to fakt naprosto úžasný :) Po kině jsme měli čas, tka se nás učitelka ptala, jestli chceme někam jít, nebo už rovnou do školy.. A nikdo nic. No a pak nějaký chytrý člověk prohlásil, že půjdeme tam, kam půjd učitelka, takže jsme si to celý úplně hrozně obešly a šly jsme vlastně snad tou nejdelší cestou do školy -.- Ve škole jsme ještě chvilku byli tak ve třídě a o čtvrt na jednu jsem šla s kámoškama na bus. Doma jsem byla po půl jedné a už byla doma i babička, která se dneska vrátila z nemocnince :) A pak přijela i teta. My jsme se ségrou poobedvaly a byly jsme doma a na dva přijela učitelka z hudebky no a asi do půl čtvrté jsme měli hudebku. Potom jsem asi do čtyř byla ještě na PC, kde jsem začala psát článek, kteýr jsme ale dopsala až pak. A od čtyř do půl šesté jsem byla na dvoře... Potom jsme doma dopsala ten článek- haul. Pak jsem ještě byla tak různě na PC, udělala outfit, teď píšu deníček a asi se půjdu umýt. Potom se budu dívat na TV a večer půjdu se ségrou za tetou.
Jsem tak strašně happy, že zítra je konec školy!!! A taky se zítra budu balit, na to se moc netěším :P Hned v sobotu totiž vyrážíme na dovolenou, o toms e tu ještě zmíním zítra. Zítra na blogu čekejte pravdepodobně ráno jeden článke navíc, který snad bude napsaný rychle, pokud stihnu, tak jheště outfit a doufám, že i nějaký informativní deníček. Mějte se! ;)

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.


Yellow&black outfit ;)

26. june 2014 at 18:24 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Je tu dnešní outfit.. Ten se skládá z klasickýho pruhovanýho trička, který jsem prozářila žlutými kraťasy a přidala černý balerínky. No a samozřejmě doplňky - žlutý řetízek a náušnice a černý náramke. Snad se outfit líbí. A ještě dnes čekejte deníček. Zatím čau! ;)


Fashion haul - Anglie + Zlín (+ souvenirs)

26. june 2014 at 17:50 | ♥Ivett♥ |  Shopping..:)♥
Ahoj!
Jeden z dnešních článků je dnes haul. Ráda byc vám ukázala své nákupy z posledních týdnů, kdy jsme teda nakupovala celkem dost. Jsou to náukpy z Anglie a ze Zlína (Čepkov), tak snad se bude líbit. No a bude vás později čekat taky haul kosmetický, neboť jsem v posledních pár dnech svou sbírku kosmetiky trošku rozšířila :)

ANGLIE

Hned první den jsem si musela koupit tohle úžasný tílko s londýnskou telefonní budkou♥

...více v celém článku

everytime i look at you, everyone else dissappears.

25. june 2014 at 20:23 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Je tu dnešní deníček..
Dneska jsme někteří byli místo školy v Otrokovicích v takovým Experimentáriu. Moc se mi tam nechtělo, ale nakonec to celkem ušlo.. Nejdřív jsme viděli takový 3D film jakoby o životě v oceánu a pak jsme byli na takových jakoby stanovištích - nejdřív jsme se bavili o termokameře, pak o 3D tiskárně, potom jsme dělali nějaký chemický pokusy a nakonec jsme byli u takové autodráhy :) Ve škole jsme byli nějak před dvanáctou. No a do půl jedné jsme čekali ve třídě a byla tos trašná nuda :P Po škole jsem šla dneska sama do města - dokoupovala jsme dárek kámošce, koupila dárek ségře a samozřejmě přihodila i něco pro sebe, prostě jsem neodolala.. Pak jsem si ještě šla pro novou průkazku na bus a čeakala na bus. Doma jsem byla kolem tři čtvrtě na dvě, poobědvala jsem, zalila kytky a byla na PC.. Čekaly jsme na čtyři učitelku z hudebky, ale před čtvrtou mi přišla zpráva, že nakonec nedojede, ale zítra tu bude už ve dvě, takže super -.- Každopádně na blogu jsem konečně nahrála všechny fotky do zatím prvního článku k Anglii, které si můžete prohlédnout tady. Kolem půl paté jsme se ségrou a s mamkou asi hodinu na zahradě sbíraly rybíz. Pak jsem byla ještě na PC, udělala outfit, kolem půl sedmé jsem se šla umýt, koukala na TV a teď píšu deníček.
Zítra se pokusím před hudebkounapsat jeden článek, tak snad ho stihnu. No a jinak čekejte ještě outfit a deníček. Mějte se! ;)

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

definitionofdisney: If you love Disney you must follow this blog!


Green&pink outfit ;)

25. june 2014 at 18:04 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Dnešní outfit je v rychlosti tady. SKládá se ze zelenýho tílka s růžovými kraťasy, k čemuž jsem přidala zelený tenisky. No a samozřejmě doplňky - růřový řetízek a náušnice a zelený náramek. Tak snad se líbí. A dneska už čekejte jen deníček, omlouvám se, že včera nebyl, ale vůbec jsem to nestíhala... ./ Zatím čau! ;)


Pink&white outfit ;)

24. june 2014 at 18:43 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Jen v rychlosti dnešní outfit. Ten se sklád z růžovobílých šatů, ke kterým jsem přidala bílý balerínky a doplňky - růžový náušnice a řetízek a bílý prstýnek a náramek. Snad se outfit líbí. A ještě dnes čekejte deníček. Zatím čau! ;)


i guess i've missed you from the day we first met.

23. june 2014 at 18:08 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Je tu dnešní deníček.. Takže jdu na to.
Dnešek začal konečně poslední týden školy, oh yes! Ve škole jsme asi první tři hodiny vybírali učebnice. No a pak jsme měli volnoi a hráli jsme takovou hru a kecali... Po škole jsem šla s kámoškama do města jednak pro moji fotku na novou průkazku na bus a pak ještě na dárek kámošce (ale stejně jí ještě musím něco dokoupit). O půl druhé jsme jely autobusme domů a doma jsem kámošce přetahovala nějaký díly PLL na flashku a sledovala u toho HIMYM a kolem třetí jsem jí flashku donesla. Taky jsem si doma uvědomila, že jsem si ve škole nechala svačinovou krabičku a mobil, což mě absolutně dostalo.. No prostě borec... Doufám, že uklízečka má dost dobrej mobil a nechá mi můj do zítřka v lavici :D Pak jsem byla doma ještě tak na PC a kolem čtvrté pro mě kámoška přišla a šly jsme ven. Tam jsme se chvilku tak procházely a pak jsme šly k nám a já jsem kámošce ukázala fotky z Londýna (kterých se vy dočkáte fakt co nedjřív). Potom jsme ještě tak blbly a tak a bylo to fakt super :) Kámoška odešla kolem půl šesté. Já jsme ještě chvilku bvyla na PC, pak jsem šla tak na půl hoďky ven a teď píšu deníček. Půjdu se umýt, budu koukat na TV a pak asi ještě na něco v PC. No a...to je vše.
Zítra se mi do školy vůbec nechce :P No, komu se chce, že, na těch posledních pár dní? Každopádně tu zítra čkeejte outfit a deníček.. Mějte se! ;)


silly-luv: ♡ find your best posts on my blog ♡


If you’re a teen you must follow this blog.