Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Fashion haul - Anglie + Zlín (+ souvenirs)

26. june 2014 at 17:50 | ♥Ivett♥ |  Shopping..:)♥
Ahoj!
Jeden z dnešních článků je dnes haul. Ráda byc vám ukázala své nákupy z posledních týdnů, kdy jsme teda nakupovala celkem dost. Jsou to náukpy z Anglie a ze Zlína (Čepkov), tak snad se bude líbit. No a bude vás později čekat taky haul kosmetický, neboť jsem v posledních pár dnech svou sbírku kosmetiky trošku rozšířila :)

ANGLIE

Hned první den jsem si musela koupit tohle úžasný tílko s londýnskou telefonní budkou♥

...více v celém článku

No a ve stejný den taky tenhle úžasnej šátek s bristkou vlajkou :)A tohle boží tílko už je nákup z Brightonu, kde byl Primark, ve kterým jsem samozřejmě nemohla ani já :)

Další tílko z Primarku, tentokrát s Eiffelovkou :)

A poslední věc z Primarku - tohle boží tričko♥

Poslední den jsem si v Londýně koupila tenhle dokonale dokonalej svetr♥ :)

Tohle supr trupr tričko jsem koupial sestře :) Pokud někdo nerozumí nápisu - Moje sestra byla v Londýně a všechno, co jsem dostala, bylo tohle tričko.

Sice teď od módy odbočujeme někam úplně jinam, ale ještě jsem sestřice koupial tohle super zastruhovátko :)

A ještě jsem si koupila tuhle sněhovou kouli :)A nemohla jsem si nekoupit taky londýsnkou památnou minci, protože mincí mám už doma celkem slušnou sbírku :)ZLÍN

Tyhle náušnice mám asi za stovku z Takka :)

Super tričko, taky z Takka :)

No a z Takka mám ještě tyhle super šaty - vypadají džínově, ale je to jen látka, co vypadá jako džínovina a jsou úplně úžasný :)

Dál jsme zašli do New Yorkeru, odkud jsem si odnesla tohle boží tričko...

... a taky tyhle naprosto úžasný legíny♥♥ :)

No a v Deichmanu jsem si koupila tyhle úžasný botičky♥ Sice za pětikilo, ale stálo to za to :) 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama