Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Songs for june :)

27. june 2014 at 10:58 | ♥Ivett♥ |  ♥Music♥ is my life... :D
Ahoj!
Jen v rychlosti vám přináším článek s mými oblíbenými písněmi za měsíc červen. Tak snad se třeba necháte inspirovat a určitě mi dejte vědět, jestli je některá z písní taky vaše oblíbená :)

Lucy Hale - Road Between (Full album)
-tohle album jsem poslouchala prostě pořád♥ Úplně jsem si teď zamilovala country styl, obzvlášť od Lucy, prostě dokonalý album♥
-pisničky: You Sound Good To Me, From the Backseat, Nervous Girls, Red Dress (ft. Joe Nichols), Goodbye Gone, Kiss Me, Road Between, Lie a Little Better, That's What I Call Crazy, Love Tonight, Just Another Song, My Little Black Wedding Dress, Feels Like Home, Loved, Runaway Circus, Those Three Words
...více v celém článku


Lucy Hale - Come on
-písnička, která není v albu výše, ale taky jsem ji poslouchala :)

Sasha Pieterse - No
-aneb ten pocit, když zjistíte, že nejen Aria, ale dokonce i Alsion zpívá :)

Birdy - T-shirt (k filmu The Fault In Our Starst)

Smallpools - Dreaming


The Vamps ft. Demi Lovato - Somebody To You


Aerosmith - I don't wanna miss a thing
-já vím, že ej ta písnička fakt stará, ale já jsem ji teď prostě zase fakt poslouchala, takže..:)

Alexander Rybak - Into A Fantasy (k filmu How To Train Your Dragon 2)
-ehm... prostě dokonalost, tenhle zpěvák je můj nový objev a jak jsem tak poslouchala jeho písničky, tak jich asi můžete příští měsíc čekat oblíbených víc :))

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Desirée Lydon Desirée Lydon | Web | 27. june 2014 at 11:04 | React

Ani žádnou neznám :D

2 Ivett Ivett | 27. june 2014 at 12:11 | React

[1]: Tak snad se ti třeba nějaká zalíbí, jsou fakt úžasný :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement