Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

July 2014

only the good die young.

31. july 2014 at 20:28 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Jsem tu v rychlosti s dnešním deníčkem..
Dneska jsem se probudila kolem sedmé. No a asi do půl deváté jsem koukala na TV. Pak jsme si asi půl hoďky četla a v devět jsem jela do obchodu. Pka jsem doma byla asi čtvrt hoďky na PC, přeslíkla jsem se, nachystala věci a o čtvrt na jedenáct jsme se ségrou šly na autobus. Jely jsme do města, kde jsme přesedly a jely do Kroměříže za mamkou... Jelo se tam hlavně kvůli ségře, ale protože mamka nechtěla, aby jela busem sama a taky nechtěla jezdit domů a zase zpátky, tak jsem jela taky. No, nejdřív jsme byly asi hodinu v obchodě, kde si ségra měla vybrat taneční boty. Nakonec je vybrala, male musí se to ještě nějak upravit, takže to ještě bdue trvat. Pak jsm šly na oběd do restaurace a potom jsme se stavily do takovýho nákupního centra. Nejřív jsme šly do Sportisima, kde mamka ségře reklamovala botasky a mohla si za ně jakk náhradu vybrat nový. Potom do Deichmanu, kde jsem si já koupila naprosto úžasný šaty. Všechny tyhle věci a spoustu dalších uvidíte v nějakým prázdninovým haulu. Potom jsem šly ještě do Takka, kde si koupila hlavně séígra, já jen jedny boží kraťasy :) Pak jsme ještě přejely na nákup do Lidlu, kde jsme si ještě koupila takový kalhoty a do Albertu, kam jsme jely hlavně séígře na batoh. Takže takový busy day. Doma jsme byly kolem půl čtvrté. Já jsem byla tak na PC, napsala jsem článek s oblíbenýma písničkama za červenec, zkoukla nový videa blogerek, pak jsme šla na chvilku na dvůr, umyla jsem se, koukala na TV a teď píšu deníček.
Zítra čekjte asi jen outfit a deníček. Mějte se! ;)

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.


Black&gold outffit ;)

31. july 2014 at 18:46 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Jsem tu s dnešním outfitem, který tu měl být už včera, ale bohužel se nějak nezeřejnil -.- Takže, skládá se z nádhernýho zlatýho tílka, ke kterýmu jsem přidala črný kalhoty a zlatý sandálky na podpatku. No a jako doplňky jme vybrala černý řetízek (nebo spíš řetízky) a náušnice a zlatý prstýnek a náramek. Tak snad se líbí. A ještě dnes čekejte deníček. Zatím čau! ;)


Songs for july :)

31. july 2014 at 16:57 | ♥Ivett♥ |  ♥Music♥ is my life... :D
Ahoj!
Moc se omlouvám,ž e jsem tu včera nebyla, ale jetě večer jsem přidávala outfit, který se bohužel nějak nezveřejnil. Dneska jsem se tu dostala až teď a jelikož je poslední den v červenci, jsem tu s mými oblíbenými písněmi za červenec! :)


American Authors - Best day of my life


...více v celém článku


courage is not the absence of fear

29. july 2014 at 20:16 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Jsme tu s rychlým deníčkem.
Dneska jsem se probudila kolem půl sedmé. Asi do půl deváté jsem koukala na TV. Pak jsem jela do obchodu a ptoom jsme se ségrou a babičkou vyhlížela tetu s malou Toničkou, který přijely kolem deváté. Byla jsme s nima chvilku dole a potom jsem do oběda byla na PC. Po obědě jsem ještě byla tak růůzně na PC nebo jsem si četla. Tonička se probudila koelmč tvrté, tak jsem s ní šla dolů. Chvilku jsem byla venku a po půl paté ségra s mamkou a taťkou odjely do aquaparku. No a já jsem od té doby byla doma... Hlavně jsem si četla. Původně jsem, měla jít v šest na takový cvičení tady, ale kámoška nemůže, nikdo jiný se mnou jít nechce a já tam nechci jít sama -.- Takže keolm půl sedmé jsme se šla umýt, šla jsem na dvůr, koukala na TV a teď píšu deníček.
Zítra čekejte outfit a deníček a nevím, jestli i něco dalšího. Mějte se! ;)definitionofdisney: If you love Disney you must follow this blog!


Brown&burgundy outfit ;)

29. july 2014 at 17:10 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Je tu dnešní outfit. Ten tvoří nádherné šaty s motýlky v burgundy barvě s hnědým páskem. K nim jsme přidala hnědé sandálky na klínku a hnědou tašku. No a doplňky tvoří burgundy náušnice a hěndý náramek. Snad se outfit líbí. A dnes čekejte už jen deníček. Zatím čau! ;)


don't let perfect be the enemy of good.

28. july 2014 at 18:48 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Je tu dnešní deníček. Takže jdu na to.
Dneska jsme se probudila kolem sedmé a asi do čtvrt na devět jsem koukala na TV. Pak jsem se oblíkla a šla ke kámošce. Tam jsem byla asi do jedenácti a bylo to strašně super♥ Doma jsem pak se ségrou byla do oběda a chvilku i po obědě na Sims. Pak jsem ještě tak byla na PC a op ůl druhé jsem šla s kámoškou ven. Ale bylyjsme venku jen asi něco přes půl hoďky, protože bylo šílený vedro :P Tak jsem šla domů a doma jsem byla tak různě na PC, koukala na HIMYM a tak. Taky jsme napsala kosmetickou recenzi, udělala outfit a pak jsem si asi hodinu četla. Teď se půjdu umýt, budu koukat na TV a pak asi na nějaký film.
Zítra mám v plánu jen outfit a deníček. Mějte se! ;)

If you’re a teen you must follow this blog.
If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.


Mint, red&black outfit ;)

28. july 2014 at 17:45 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Dnešní outfit se tak přibližuje outfitu, který by si možná někteří vzali do počasí, jako je u nás - je (doufám) po menší bouřce, prší docela dost a je mokro. No ale k otufitu. Ten tvoří úžasný jednoduchý mint tílko v kombinaci s červenými kalhotami a mint lodičkami. Přidala jsme taky černou bundu a černou kabelku. No a doplňky se skládají z naprosto roztomilýho červenýho cupcake řetízku, červených náušnice a černýho prstýnku. Snad se líbí. A dnes čkejhte ještě deníček. Zatím čau! ;)


Recenze - sprchový gel Aroma ritual od Dermacolu

28. july 2014 at 16:03 | ♥Ivett♥ |  Cosmetics
Ahoj!
Dnes jsem tady s kosmetickou recenzí. A v té půjde o sprchový gel z řady Aroma ritual od Dermacolu, který jsem měla možnost vyzkoušet. A jdeme na to.


Popis výrobce:
Jemný sprchový gel s vůní čokolády a pomeranče dokonale čistí pokožku těla, zanechává ji sladce provoněnou a dodává pocit příjemné vláčnosti. Pomerančový olej osvěžuje mysl, rozveseluje, odstraňuje napětí a harmonizuje duši.


Moje zhodnocení:
Jak už je napsáno výše, já mám sprchový gel s vůní pomeranče a belgické čokolády, ale je strašná řada dalších vůní, můžete se na ně podívat třeba tady na stránkách Dermacolu (kromě sprcháčů jsou tuším i krémy na ruce). Konkrétně tato vůně mi srašně připomíná takové ty čokoládové pšikoty ČokoPims s takoovým tím želé v pomerančové příchuti, je to naprosto stejná a dokonlaá vůně.. Právě vůně je něco, co je na tomhle srpchovým gelu asi nejlepší - řekla bych, že skutečně dokáže člověka uklidnit, na těch pár minut naprosto uvolnit a... teda neívm, jestli dokáže rozveselit jen ten sprcháč, ale třeba je to taky možný, nezkoušela jsem se s ním umýt po hádce nebo tak :D Ale proč píšu na pár minut. Tenhle srpchový gel má u mě jedno jediné, ale docela velké mínus. A to, že se prostě na pokožce rozhodně neudrží - jen na dobu mytí. Jakmile se utřete a prostě vylezete z vany, všechna vůně je rázem pryč. Mně osobně to zas až tak moc nevadí, protože se stejně potom mažu krémem, který vůně stejně asi rychle vystřídá, ale kdybych se ničím nemazala, asi by mě to trochu mrzelo (i když to mě mrzí i tak). Takže to je za mě jediné, co můžu tomuto sprchovýmu gelu vytknout, jinak si myslím, že za tu cenu je to vážně nádhera. A rozhodně mám políčeno i na další vůně, jen je sehnat :)


Obsah: 250 ml
Cena: na internetu se pohybuje kolem 60 - 100 Kč
Hodnocení: ♥♥♥♥ (4 z 5)


-nádherná vůně
-uvolní, uklidní


-pokožku nechává provoněnou jen po dobu mytí
the people who want to stay in your life will always find a way.

27. july 2014 at 18:39 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Jsem tu s dnešním deníčkem.. Takže jdu na to.
neska jsem se probudila kolem sedmé. Oblíkal jsem se, posnídala, koukala na TV a na osm jsem šla se síégrou do kostela. Doma jsem byly kolem deváté a já jsme si celý dopoledne trochuobměňovala plakáty na skříni a zařazovala statní, co ještě nemám zařazený a tak :) A taky jsem si během pauz četla :) Po obědě jsem si četla a pak jsem zapla PC. Mamka se ségrou měly jet za taťkou na pole, kde teď seče, ale nakonec volal, že tam pršelo, takže se přesunuli jinam. Tak ségra zůstala doma a mamka jela do Lidlu. Já jsem byla tak různě na PC, nebo si četla,. koukala na HIMYM a ještě trochu dodekorovala tu skříň s plakátama :) No a tak... Teď jsem ještě koukala na nějaký nový videa mých oblíbených blogerek, udělala outfit a teď jsem tu s deníčkem. A půjdu se umýt a koukat an TV. A teda nevím, jaký počasí je u vád, ale tady lije jak z konce. A to je fakt ještě mírně řečeno.. A k tomu hřmí -.-
Zítra čekejte outfit, deníček a asi i kosmetickou recenzi. Mějte se! ;)

breakinq: following back heaps♡
Mint&white outfit ;)

27. july 2014 at 16:49 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Je tu dnešní outfit. Ten dnes tvoří jednoduchý bílý crop top, který jsme zkombinovala s mint sukní. Přidala jsem k tomu bílý conversky, narozdíl od balerín, který bych k tomu asi přidala normálně, protože tenhle styl se mi prostě líbí taky :) No a pak už jen doplňky, které jsou tentokrát tak nějak neplánovaně perličkové - mint řetízek a náušnice a bílý náramek. Snad se outfit líbí. A ještě dnes čekejte deníček. Zatím čau! ;)