Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Hodnocení pro Desirée Lydon! :)

8. july 2014 at 13:07 | ♥Ivett♥ |  Hodnocení blogů..:)
Ahoj!
Dnes je tu tento vlastně reklamní článek, kde mě blogerka Desirée Lydonpožádala o ohodnocení jejího blogu. Takže jdu na to.

PŘEZDÍVKA: Desirée Lydon
TÉMA BLOGU: Moje osoba, knihy, hudba, filmy, grafika, povídky a tak dále :)
PRVNÍ DOJEM:
První dojem blogu mě naprosto okouzlil. Nádherné přivítání v podobě skvostného designu, co se informací týče, můžete se v menu překlikat hned na jednotlivé rubriky a myslím, že tolik informaci na zečátek i stačí. Nemám jedinou výtku.
HODNOTÍM: 10/10

DESIGN:
Už jsem se o designu trochu zmínila - řečeno jednoduše mě naprosto oddělal. Možná to trochu způsobilo i to, že jsou v něm knihy, který miluju, ale celkově bych design hodnotila jako více než povedený. Nic přehnaného, nádherné obrázky, stručné a jednoduché menu, co víc si přát.
HODNOTÍM: 10/10
MENU:
Tady budu mít asi jen krátký komentář - menu, jak už jsem psala, mi přijde stručné a jasné, myslím, že člověk v něm najde co potřebuje a pokud ne, měl by se namylset nad tím, jestli danou věc vědět vůbec potřebuje. Takže zase plný počet.
HODNOTÍM: 10/10

ČLÁNKY:
Přečetla jsme si pár článků, zejména recenze na knihy, a skutenčě se mi moc líbilo. Líbí se mi tak nějak styl, jakým Desirée Lydon píše.. Já vím, že to teď asi zní, jako bych mluvila o stylu psaní nějaké spisovatelky, ale každý článek, který jsme si přewčetla, byť třeba naprosto obyčejný, měl něco do sebe. Rozhodně vám říkám, abyste se na její blog koukli a nějaký články přečetly (a komentář by bezpochyb taky nezaškodil), protože prostě nebudete litovat.
HODNOTÍM: 10/10


AKTIVITA:
Co jsme viděla, tak musím blogerku moc pochválit za takovou aktivitu. Každý den přidá alespoň jeden článek, který má nějaký nápad, což je skutečně obdivuhodné. Není to další důvod,. proč nezkusti, zda se nemůže stát další vaší oiblíbenou blogerkou?
HODNOTÍM: 10/10


NÁVŠTĚVNOST:
Jak jsem zjsitila, první článek na blogu byl zveřejněn 13. srpna 2013, takže počítám, že byl logicky někdy v té době založen. No a tady jsem si dovolila zkopírovat Toplist z blogu:

TOPlist
No není to nádhenráý návštěvnost? Sice úplně nevím, na kolik se dá Toplsitu důvěřovat, ale myslím, že nějak moc mimo by snad nebyl, takže za návštěvnost opravdu palec nahoru - další důkaz, že si blogerka dokáže své čtenáře vážně něčím získat.
HODNOTÍM: 10/10

CELKOVÉ HODNOCENÍ: 60/60, GRATULUJI!! ;)

Takže ve výsledku ode mě má Desirée Lydon plných 60 bodů a nevím, jak vás, ale mě blogem okouzlila :)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Sodomagor. Sodomagor. | Web | 8. july 2014 at 13:13 | React

Souhlasím s tebou v hodnocení :). Má moc pěkný blog a skvělé články.

2 Desirée Lydon Desirée Lydon | Web | 8. july 2014 at 13:26 | React

Děkuju moc, opravdu jsi mně potěšila. Ani jsem nevěděla, že někoho může můj blog... okouzlit :D Takže ještě jednou díky :)

3 Ivett Ivett | Web | 8. july 2014 at 20:58 | React

[1]: Tak to naprosto souhlasím :)

[2]: Vůbec nemáš zač, píšu jen pravdu :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement