Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Recenze - sprchový gel Aroma ritual od Dermacolu

28. july 2014 at 16:03 | ♥Ivett♥ |  Cosmetics
Ahoj!
Dnes jsem tady s kosmetickou recenzí. A v té půjde o sprchový gel z řady Aroma ritual od Dermacolu, který jsem měla možnost vyzkoušet. A jdeme na to.


Popis výrobce:
Jemný sprchový gel s vůní čokolády a pomeranče dokonale čistí pokožku těla, zanechává ji sladce provoněnou a dodává pocit příjemné vláčnosti. Pomerančový olej osvěžuje mysl, rozveseluje, odstraňuje napětí a harmonizuje duši.


Moje zhodnocení:
Jak už je napsáno výše, já mám sprchový gel s vůní pomeranče a belgické čokolády, ale je strašná řada dalších vůní, můžete se na ně podívat třeba tady na stránkách Dermacolu (kromě sprcháčů jsou tuším i krémy na ruce). Konkrétně tato vůně mi srašně připomíná takové ty čokoládové pšikoty ČokoPims s takoovým tím želé v pomerančové příchuti, je to naprosto stejná a dokonlaá vůně.. Právě vůně je něco, co je na tomhle srpchovým gelu asi nejlepší - řekla bych, že skutečně dokáže člověka uklidnit, na těch pár minut naprosto uvolnit a... teda neívm, jestli dokáže rozveselit jen ten sprcháč, ale třeba je to taky možný, nezkoušela jsem se s ním umýt po hádce nebo tak :D Ale proč píšu na pár minut. Tenhle srpchový gel má u mě jedno jediné, ale docela velké mínus. A to, že se prostě na pokožce rozhodně neudrží - jen na dobu mytí. Jakmile se utřete a prostě vylezete z vany, všechna vůně je rázem pryč. Mně osobně to zas až tak moc nevadí, protože se stejně potom mažu krémem, který vůně stejně asi rychle vystřídá, ale kdybych se ničím nemazala, asi by mě to trochu mrzelo (i když to mě mrzí i tak). Takže to je za mě jediné, co můžu tomuto sprchovýmu gelu vytknout, jinak si myslím, že za tu cenu je to vážně nádhera. A rozhodně mám políčeno i na další vůně, jen je sehnat :)


Obsah: 250 ml
Cena: na internetu se pohybuje kolem 60 - 100 Kč
Hodnocení: ♥♥♥♥ (4 z 5)


-nádherná vůně
-uvolní, uklidní


-pokožku nechává provoněnou jen po dobu mytí 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement