Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Songs for july :)

31. july 2014 at 16:57 | ♥Ivett♥ |  ♥Music♥ is my life... :D
Ahoj!
Moc se omlouvám,ž e jsem tu včera nebyla, ale jetě večer jsem přidávala outfit, který se bohužel nějak nezveřejnil. Dneska jsem se tu dostala až teď a jelikož je poslední den v červenci, jsem tu s mými oblíbenými písněmi za červenec! :)


American Authors - Best day of my life


...více v celém článku


Pavel Callta - Zrzka
-tuhle písničku jsem slyšela na Óčku a strašně e mi zalíbila♥ A od tohoto zpěváka jsem si našla ještě jednu níže, kteár se mi taky líbí :)

Pavel Callta - Naštěstí


OneRepublic - Counting stars

OneRepublic - Love runs out

Maroon 5 - Maps

Marina And The Diamonds - How to be a heartbreaker


Kina Grannis - Dear River


Heavy English - 21 Flights


Sarah Blaine - Never ge to heaven


Icky Blossoms - Babes


Rachel Platten - Begin again


Denmark Winter - Every breath you take


Plumb - Don't deserve you

5 Seconds Of Summer - She looks so perfect

Majk Spirit & Celste Buckingham - I was wrong

Calvin Harris - Summer

Christina Perri - I don't wanna break

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Charmed-ka.Pavla Charmed-ka.Pavla | Web | 1. august 2014 at 17:18 | React

Máš jich tu několik, které mam  taky moc ráda :-)

2 Ivett Ivett | Web | 1. august 2014 at 18:57 | React

[1]: To je super :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement