Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

August 2014

people aren't dolls, you can't just play with them and then put them back in the box.

31. august 2014 at 21:26 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Moc se omlouvám, že dnes nebyl outfit, ale měla jsem naprosto nabitý program na cleý dne a už jsem to vůbec nestihla.. A teď jen fakt rychlý deníček...
Dneska jsem se probudila kolem půl osmé a asi do osmi jsem si četla.Pak jsem posnídala, oblíkla se a šla jsem sbírat maliny. To byla docela fuška, protože jsem tam musela kličkovat jak blbec mezi těma větvema a mezi takovou.. "studnou" na písek, kterou máme mezi malinama a navíc jsme málem spadla do hnoje, když jsem chodila po zídce, abych dostala na ty maliny vzadu :D Takže menší příprava na tělocvik :D Pak jsme byla chvilku doma a za chvilku přijela teta s malým Matýskem.. Takže jsem byla celý dopoledne se ségrou na dvoře a tak nějak jsme zabavovaly Matýska. Po obědě jsem byla chvilku doma a napsala článek s oblíbenáma písničakam za srpen a potom jsme se ségrou pro Matýska připravovaly takovou jakoby stopovací hru, zatímco on spal. A musím se přiznat, že mě to fakt bavilo :D Když se vyspal, tak jsme s ním milionkrát hledaly poklady a pak zase odměny a pořád nám přicházely dopisy a podobný blbosti :D Potom si Matýsek hrál na zahradníka a stálk na zídce a spad hlavou na zem, chudák :/ odřina jak něco...:/ No, potom jsme s ním strašně blby doma :D♥ A kolem půl sedmé asi odjeli.. Já jsem byla chvilku tak na PC a pak jsem se dívala na TV. Potom jsem se šla umýt, chystala si věci do školy a teď píšu deníček..
Jak já se do školy ne těším!!! To je hrůza.. Vůbec s enemůžu vzpamatovat z toho, škou, že zítra už je 1. září a navíc škola -.- A ani se nenadějeme a budou tu Vánoce, nový rok, a za chvilku zas prázdniny.. Je fakt šílený, jak ten čas ubíhá a o to víc si uvědomuju, jak je důležitý prožít naplno každou vteřinu.. No, zítra na blogu čekejte asi outfit a deníček a pravděpodobně všechno naladěno do špatné nálady..-.- Mějte se! ;)


If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.


Songs for august :)

31. august 2014 at 13:09 | ♥Ivett♥ |  ♥Music♥ is my life... :D
Ahoj!
No a je to… Dneska je poslední srpnový a celkově prázdninový den a zítra už zase "hurá" do školy :/ Bohužel. Jak já se tam netěším -.- Takže si dneska aspoň trochu pro zpříjemnění posledního prázdninovýho dne pouštím moje oblíbený písničky za srpen a samozřejmě, jelikož je 31. srpna, jsem tu tedy i s článkem, ve kterém vám je představím. Snad se budou líbit stejně jako mě :)

Lucy Hale - Lie a little better


...více v celém článku

music makes me feel better.

30. august 2014 at 20:32 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Dnes už je tu jen deníček, protože otufit už fakt nestihnu..
Dneska jsem se probudila až kolem osmé a asi hodinu a půl jsem si četla..:) Pak jsem posnídala, oblíkla se a uklízela.. Před oběděm jsme se ségrou byly asi hodinu na Sims a chvilku ještě po obědě. Já jsem jela s mamkou kolem půl třetí k babičce a ségra v tu dobu jela někam s kámoškou. U babičky jsme byly až do půl paté a prostě jsme tam jen tak byly... :) Potom jsem doma s něčím ještě pomohla babičce a chvilku byla na PC. Kolem čtvrt na šest jsem se jela s kámoškou projet na kole a pak jsme ještě tek kecaly. Asi o půl sedmé jsem se vrátila už i se sestrou domů. Doma jsme asi půl hodiny psala haul, který jsem ale nějak zapomněla zveřejnit, takže jsme ho přidala před chvikou. No, pak sjem se koukala na TV, šla se umýt a teď píšu deníček..
Zítra čekejte na blogu článek s oblíbenýma písničkama za srpen, outfit a deníček... No a zítra už se taky budu nějak chystat do školy.. Jak já se tam netěším! :P No nic.. Mějte se! )


If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.


Prázdninový haul

30. august 2014 at 18:58 | ♥Ivett♥ |  Shopping..:)♥
Ahoj!
Původně jsme tenhle článěk chtěla napsat už ráno, ale nějak jsem to nestihla. No a v dnešním docela rychlým článku bych vám chtěla ukázat, co všechno nového jsem si za prázdniny koupila. Nepočítám do toho akorát věci z dovolené, který už jsem vám ukazovala tady. Takže jdeme na to :)

Nejdřív jedna nemódní věc - knížka Rozbřesk, kteár je naprosto úžasná, a na kterou jsme psala recenzi tady. A ted už jdeme na tu módu.

...více v celém článku


your mistakes do not define you.

29. august 2014 at 18:48 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
V rychlosti je tu dnešní deníček. Takže jdu na to.
Dneska jsem se probudila až kolem osmé. A asi do devíti jsme koukala an TV. Pak jsem se oblíkla a jela do obchodu. Potom jsem zapla PC a tak různě jsem tam byla, zašla jsem na chvilku za babičkou a pak ještě domů. Po obědě jsem byla asi půl hoďky tka na dvoře s babičkou a pak jsem byla na Sims. Potom jsme si asi hodinu a půl četla a ještě byla na PC. Měli jsme jít dneska na pole, ale když mamka přijela, říkala, že nakonec nejdeme.. Ale teda ne, že by mi to vadilo :D No, teď jsem si asi hoďku ještě četla a teď píšu dneíček. Půjdu se umýt, budu koukat na TV a večer zkouknu nový díl PLL♥
Btw., je strašně moc deprimující, že už jen víkend a škola volá :P Strašně mě štve, jak prázdniny rychle utekly - ani si je nestačíte pořádně užít a už se jde zase do školy. Navíc se na tento rok ani nějak moc netěším, protože jdu do devítky, takže to budou stresy s podáním přihlášky, pak hlavně s napsaáním Scio testů, čehož se fakt bojím, protože ze zkušenosti vím, co jsou to za hnusy, no a tak všechno okolo -.- Musíte mi tento rok fakt držet palce :) Ne, dělám si srandu :)
Zítra čekejte outfit, deníček a pravděpodobně článek s mými prázdninovými nákupy :) Mějte se! ;)


Green&blue outfit ;)

29. august 2014 at 14:43 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Je tu dnešní outfit. Ten se skládá z takovýho kratšího krajkovýho modrýho tílka, ke kterýmu jsem přidala zelený kraťasy a modrý tenisky. Přidala jsem taky zelenou kabelku a jako doplňky jsem vybrala zelený řetízek a náušnice a modrý náramek. Snad se outfit líbí. No a dnes čekejte ještě deníček. Zatím čau! ;)


Fashion inspiration for autumn 02

29. august 2014 at 11:47 | ♥Ivett♥ |  ♥♥Fashion♥♥
Ahoj!
Původně jsme měla v plánu ještě někdy v červnu napsat článek s nějakou tou módní inspirační vlnou na léto, ale nějak jsem to úplně vypustila , takže jsem tu po roce opět s obrázky podzimní módy a otufitů. Teď, dokud je ještě na chvilku teplo, si ještě užívejte léta, ale až bude zase deštivo a sluníčko už asi nevykoukne, snad vás tyhle obrázky pomůžou dostat do té správné podzimní nálady a najít i tu lepší stránku podzimu....více v celém článku


sometimes we make life harder than it really is.

28. august 2014 at 18:42 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Je tu dnešní hodně rychlýe deníček..
Dneska jsem se probudila kolem sedmé a koukala jsem na TV. Ségra spala u kámošky, zakže nebyla doma :) Já jsem si pak ještě četla a kolem půl desáté jsem zapla PC. No a tak různě jsem tam byůla. Ségra přišla až ve dvanáct, takže jsem poobědvala, chviolku koukala na TV a četla jsem si. Potom jsme ještě chvilku byla an PC a kolem půl třžetí jsme se jela s kámoškou projet na cyklostezku a pak jsme ještě tak kecaly. A bylo to strašně super♥ :) Doma jsem byla asi o půl paté a asi do šesti jsem s babičkou krájela houby na usušení -.- Teď jsem udělala otufit a teď deníček, půjdu se umýt a budu koukat an TV.
Zítra ráno tady čkejete pravděpodobně nějaký inspirativní článek s obrázky podzimní módy, outfit a deníček a asi si předpřipravím dva články, které zveřejním o víkendu. Mějte se! ;)

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.


White&blue ouutfit ;)

28. august 2014 at 18:22 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Omlouvám se, že jsme tu zase jen s outfitem a deníčkem, chtěla jsem napsat ještě jeden článek, ale bohužel už sjem ho enstihla :/ Takže k outfitu. Tne tvoří takový kratší bílý top, ke kterýmu jsem přidaal modrý kalhoty a bílý lodičky. No a doplňky tvoří modrý řetízek a náušnice a bílý prstýnek a náramek. Tak snad se líbí. A dnes už teda jenom deníček. Zatím čau! ;)


ignore people who think they know more about you than you do.

27. august 2014 at 20:58 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Je tu dnešní deníček. Včera jsem tu teda už nebyla, jak jsem psala, protože jsem byla se ségrou a s našima v kině na filmu, nebo teda pohádce Tři bratři. A bylo to naprosto úžasný! Rozhodně doporučju se na ten film podívat, i kdyby jste si říkali, že jste na to moc staří. Mně se to moc líbilo a bylo to fakt úžasný. Je to vlastně pohádka složená ze tří známých pohádek - Šípková Růženka, Červená Karkulka a O dvanácti měsíčkách, jen ještě trochu vyšperkovaná a navíc s výborným obsazením :) Prostě bomba :) No a teď k dnešnímu deníčku.
Dneska jsme se probudila až kolem osmé -.- No a strašně mě bolela hlava. Asi hodinu jsem se dívala na TV, pak jksem si četla a jen tak ležel.a Celý den mě bolela hlava a ráno jsem chvilkama měla i zimnici. Po obědě jsem zapla PC a tak různě tma byla a pak jsem ještě ležela.. a četla si. No a prostě tak odpočívala, protože mě fakt bolela hlava. Kolem čtvrté jsme se jela s kámoškou projet na cyklostezku. Bylo to strašně super :) Doma jsem byla kolem páté. Ještě mě nějakou dobu bolela hlava, ale pak to naštěstí nějak odeznělo.. Já jsem udělala outfit, byla jsem tak hoďku ještě na dvoře, šla jsme se umýt a koukala na TV. A teď píšu deníček.
Zítra mám v plánu pravděpodobně nějakou recenzi, outfit a deníček.. Ale ještě nevím, jestli to bude zrovna recenze, to se ještě uvidí. Mějte se! ;)

Love Food? This blog is for you.
Love Food? This blog is for you.