Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Fashion inspiration for autumn 02

29. august 2014 at 11:47 | ♥Ivett♥ |  ♥♥Fashion♥♥
Ahoj!
Původně jsme měla v plánu ještě někdy v červnu napsat článek s nějakou tou módní inspirační vlnou na léto, ale nějak jsem to úplně vypustila , takže jsem tu po roce opět s obrázky podzimní módy a otufitů. Teď, dokud je ještě na chvilku teplo, si ještě užívejte léta, ale až bude zase deštivo a sluníčko už asi nevykoukne, snad vás tyhle obrázky pomůžou dostat do té správné podzimní nálady a najít i tu lepší stránku podzimu....více v celém článku


P.S.: Tohle je obrázek jen tak mimo, ale prostě se mi to šileně zalíbilo, tak jsem vám ho musela ukázat :)


Zdroj obrázků: tumblr.com, weheartit.com
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Skills of Art Skills of Art | Web | 29. august 2014 at 13:42 | React

Podobné botičky jako na první fotce jsem si před pár dny koupila a už se moc těším, až je obuji :))

Hezký den,
skills-of-art.blogspot.com

2 Ivett Ivett | Web | 29. august 2014 at 14:44 | React

[1]: Tak to se máš :)

3 MatthikNeige MatthikNeige | Email | Web | 20. august 2017 at 21:47 | React

2814 Препараты для быстрого повышения потенции у мужчин http://ru33.menshealthed.ru 3760

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement