Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Rozbřesk

3. august 2014 at 9:40 | ♥Ivett♥ |  Books
Ahoj!
V první řadě se chci moc omluvit za včerejší neaktivitu, ale prostě jsem tu nestihla být. Měla jsem plně nabitý den, tak snad nevadí. No a teď jsem tady zase po nějaké době s knižní recenzí, která navazuje na tu minulou, což byl třetí díl Twilight ságy. Recenze na první dva díly jsou zde a zde. No a zhrbua před nějakou hodinkou jsem dočetla čtvrtí díl dérie, tedy Rozbřesk a hned jsem se rozhodla sepsat recenzi.


ORIGINÁNÍ NÁZEV: Breaking dawn
AUTOR: Stephenie Meyer
ČESKÝ PŘEKLAD: Markéta Demlová
SÉRIE: Twilight
ŽÁNR: Romance, fantasy, young-adult fiction
ANOTACE:
Být bezvýjradně a neodvolatelně zamilovaná do upíra je pro Bellu Swanovou splněným snem a zároveň noční můrou, jež se nebezpečně proplétá s realitou. Bellu, zmítanou prudkou vášní k upíru Edwardu Cullenovi a zároveň upřímnou náklonností k vlkodlakovi Jacobu Blackovi, čeká bouřlivý rok plný pokušení a ztrát. V něm se musí s konečnou platností rozhodnout, zda vstoupí do temného, ale lákavého světa nesmrtelných, nebo zda bude žít plnohodnotným lidským životem. Nevyhnutelnost tohoto rozhodnutí se vine celým Belliným příběhem jako červená nit, na rozhodnutí visí osudy obou kmenů. A jamile se Bella rozhodně, dojde k celému řetězu nečekaných událostí, jež mohou mít nedozírné následky. Budou vlákna Bellina života - objevená ve STMÍVÁNÍ a poté roztřepená a potrhaná v NOVÉM MĚSÍCI a ZATMĚNÍ - zničena v okamžiku, kdy se zdá že se opět zahojí a dpojí dohromady?
...více v celém článku

MOJE ZHODNOCENÍ:
Nejdřív bych asi měla zmínit, že tato kniha je trochu odlišná id předešlých dílů. Je rozdělená na tři "knihy" (tak to stojí b kžíce, ale já bych tomu říkla spíš části :)). První kniha/část/jak chcete, je z pohledu Belly a končí, když Bella zjistí, že je těhotná, druhá je z pohledu Jacoba a končí jeho otisknutím do Renesmé a třetí je opět z pohledu Belly, tentokrát už upírky Belly. Kniha má 606 stran a 39 kapitol + před každou částí je předmluva a na konci je pak rejstřík upírů a poděkování od autorky. To je statisticky asi tak vše. No a než zhodnotím své pocity a myšlenky z knihy, vrhnu se na stručný obsah děje.
Tak tedy, jak už víme Bella se téměř hned na začátku knihy vdá za Edwarda. A odjede s ním na svatební cestu na ostrov, který kdysi Carslile daroval Esmé. Tam si to s Edwardem co nejvíc užívá, ale ke konci první části tedy zjistí, že je těhotná, což jí teď život mění od základů. Navazujeme na druhou knihu. Ta je tedy z pholedu Jacoba, který jakmile se dozví o Bellině těhotenství, trpí víc než kdy dřív a nenávidí tu věc v ní. Ale Bella, ačkoliv vnímá nebezpečí pro ni od jejího dítěte, odmítá ho zabít, dokud to ještě jde. A vlkodlaci jsou připraveni zabít Bellu i díte, neboť jsou přesvědčeni, že při porodu Bella stejně zemře. Ale Jacob nehodlá přihlížet zabití Bella, pokud je nějaká naděje, že prood přežije. A ta tu je. Odejde ood ostatních vlkodlaků a později se k němu připojí i Seth, který se s Cullenovým sblížil a Leah, jeho starší sestra. Ale ten plod v Bella přesto nenávidí. To se ovšem změní na konci této části, když je po porodu a Jacob se do malé Renesmé otiskne. A myslím, že už je jasné, že Bella porod přežila, ale musela z ní stát upírka. A navzaujeme na třetí část. Na začátku prožíváme z pholedu Belly její proměnu v upírku, která je poměrně fascinující. Moc se mi líbilo, jak autorka dokázala vyjádřit všechnu tu bolest, kterou musela Bella snést a co za ni naoplátu dostala po proměně. Když porovnám Bellu z prvná části, člověka a tuhle upíří Bellu, vidím hlavně fyzický rozdíl, to že už není nemotorná, je asi i vnímavější, ale nitrem je to stále "prostě Bella". Myslím, že i vnitřně se trochu změnila, ale stále tam jde poznat tu statrou doboru Bellu a to se mi moc líbí. No, malá Renesmé už po Bellině proměně rozhodně není tka malá, jak by měla být a rostě neuvěřitelnou rychlostí. Nikdo neví, zda je či není nesmrtelná. K tomu se o ní dozí Volturiovi a ihned jsou mylně přesvědčeni, že jde o jedno z nebezpečných nesmrtelných dětí, které je nutno zabít. Cullenovi se na to začnou připravovat sháněním svědků. Dojde k válce nebo ne? A prč Alice s Jasperem ostatní opustili?
Musím říct, že každá část knihy mě okouzlila, ačkoliv když jsem četla další přišlo mi, jakoby mezi předchozí části a tou současnou uběhlo mnoho let, jakoby to byla dávná minulost. Protože tolik změn, nhlých a mnohdy i překvapujících rozhodnutí se v jedné knížce fakt často nevidí. V první části se setkáváme s Bellou ze všech předchozích knih, pořád stejná Bella, ačkoliv teď už Cullenová. Ale přesto, že to byla stále ta stará Bella, mě bavilo číst její člověčí myšlení, jako vždy. Pohled Jacoba se mi nsemírně líbil. A obzvlášť ty názvy kapitol v druhé části, ty jsou fakt boží :) Ale celkově, Jacob mnyslí úplně jinak než Bella a je to poměrně zábavné. A pholed Belly jako upírky mě bavil také. Je to něco úplně nového, ale přitom starého, nedá se to dost dobře popsat.. A myslím, že teď už trochu plácám blbosti. Jen doufám, že tahle recenze dává nějaký smysl, protože je pro mě nesmírně těžké napsat o Rozbřesku článek, mnohem těžší než o předchozích dílech. Tak sand jste něco pochopili a pokud ne, omlouvám se. Ale můžu vám říct, že tahle série, ať už knížky či filmy, opravdu za něco stojí :)
Život vás štve, a pak umřete.
Jo, takové štěstí bych chtěl mít.


Tohle jsem vám prostě musela vyfotit, protože je to nádhera♥ Strašně s emi líbí jak na sebe ty hřebty navazují a je to fakt prostě dokonalý :)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

Show all (244)
Show older comments

201 WilliamTew WilliamTew | Email | Web | 27. june 2017 at 7:02 | React

In <a href=http://maxisize-romania.com>maxi size pret</a> orice relatie sexul joaca un rol important, dar cu toate acestea multe cupluri nu ii acorda suficient de multa atentie. Acest <a href=http://maxisize-romania.com>maxi size pret</a> lucru duce la aparitia frustrarilor, la lipsa fericirii si chiar tensiuni, pentru ca in final relatia sa se rupa de tot. Nimic nu este mai frumos ca acea <a href=http://maxisize-romania.com>maxi size pret</a> conexiune care se realizeaza intre parteneri atunci cand fac sex, o viata sexuala activa apropiindu-i mult mai mult si "sudand" relatia astfel incat ia sa treaca peste toate incercarile la care suntem supusi zilnic. Ce te faci insa atunci cand tu, ca barbat, nu iti mai poti satisface femeia de langa tine sau iti doresti sa o faci mai bine?

202 Dennisziste Dennisziste | Email | Web | 28. june 2017 at 10:50 | React

Atomy skin care 6 ขั้นตอน สุดยอดของนวัตกรรมระดับนาโนอะตอม บวกกับสารสกัดธรรมชาติ100% ทำให้บำรุงลึกถึงชั้นผิวหนังด้านในอย่างดีเยี่ยม สินค้า atomy จะเริ่มทำการขายในเมืองไทยวันที่ 23 มิถุนายน 2560 นี้นะ
<a href=https://atomybrand.blogspot.com/><u><b>บริษัทatomy</b></u></a>
สินค้า atomy จะเริ่มทำการขายในเมืองไทยวันที่ 23 มิถุนายน 2560 นี้นะคะ จะซื้อผ่านสมาชิก หรือรีบสมัครสมาชิกฟรีเพื่อซื้อของสะสมคะแนน ก็ได้ค่ะ สนใจรายละเอียดหรือ
แนะนำยาสีฟัน atomy ใช้ดีราคาถูก ได้ประสิทธิผลชัดเจน ลองคลิ๊ก link ด้านล่างดูนะคะ ด้วยคุณสมบัติสารสกัดธรรมชาติที่สกัดภายใน24ชม.ทำให้ความสดของเอ็นไซน์ในสมุนไพรมีความเข้มข้น ในปริมาณที่ใช้เท่ากันกับครีมทั่วไป และขนาดของครีมที่มีอะตอมเล็กมากระดับ 33 นาโนเมตร ทำให้ซึมเข้าผิวอย่างรวดเร็วไม่เหลือครีมลอยอยู่บนผิวหน้าสินค้าหลากหลายของ Atomy ที่ผลิตด้วยคุณภาพ ระดับนาโนอะตอมและใส่ใจในผู้บริโภค ที่ให้คุณเลือกใช้ทั้งด้านความสวยและอาหารเสริม รวมถึงสินค้าอุปโภค สินค้า atomy จะเริ่มทำการขายในเมืองไทยวันที่ 23 มิถุนายน 2560 นี้นะ
<a href=https://atomybrand.blogspot.com/><u><b>Atomy Scrubber</b></u></a>
สินค้า atomy จะเริ่มทำการขายในเมืองไทยวันที่ 23 มิถุนายน 2560 นี้นะคะ จะซื้อผ่านสมาชิก หรือรีบสมัครสมาชิกฟรีเพื่อซื้อของสะสมคะแนน ก็ได้ค่ะ สนใจรายละเอียดหรือ
แนะนำยาสีฟัน atomy ใช้ดีราคาถูก ได้ประสิทธิผลชัดเจน ลองคลิ๊ก link ด้านล่างดูนะคะ ด้วยคุณสมบัติสารสกัดธรรมชาติที่สกัดภายใน24ชม.ทำให้ความสดของเอ็นไซน์ในสมุนไพรมีความเข้มข้น ในปริมาณที่ใช้เท่ากันกับครีมทั่วไป และขนาดของครีมที่มีอะตอมเล็กมากระดับ 33 นาโนเมตร ทำให้ซึมเข้าผิวอย่างรวดเร็วไม่เหลือครีมลอยอยู่บนผิวหน้าสินค้าหลากหลายของ Atomy ที่ผลิตด้วยคุณภาพ ระดับนาโนอะตอมและใส่ใจในผู้บริโภค ที่ให้คุณเลือกใช้ทั้งด้านความสวยและอาหารเสริม รวมถึงสินค้าอุปโภค

203 RaymondAnawl RaymondAnawl | Email | 28. june 2017 at 15:11 | React

Представляем вам личного помощника в интернете!
Мы собрали в одном месте все <a href="https://goo.gl/aWrtk0">самые полезные и интересные сайты</a>, чтобы вы могли без проблем выбрать именно то, что нужно именно вам.

204 LarryAwaip LarryAwaip | Email | Web | 30. june 2017 at 21:48 | React

первосортный веб ресурс http://pogoda5day.ru/pogoda-v-velikom-novgorode/

205 wesleyyv60 wesleyyv60 | Email | Web | 1. july 2017 at 18:09 | React

Free gay images  
http://gay.adultgalls.com/?profile.uriel
  italian gay malchik gay harry potter gay gay love stories gay beach

206 lizabc2 lizabc2 | Email | Web | 2. july 2017 at 15:47 | React

Study my recent devise
http://date.top.yopoint.in/?stage.margarita
  christian dating marriage best mexican dating sitese how to create a social networking site photo holiday cards free dating married

207 ashleyta16 ashleyta16 | Email | Web | 2. july 2017 at 18:08 | React

My new folio
http://arab.sex.photo.xblog.in/?entry-jacey
ended randolph sultan morning acton

208 DonaldJab DonaldJab | Email | Web | 5. july 2017 at 18:17 | React

В современном http://doctor-i.ru/ мире наибольшее символическое достоинство ради обозначения медицины получили четыре варианта.

Сам из внешних http://doctor-i.ru/ символов медицины с конца XX века — шестиконечная «Громкий жизни»[5]:. Более древним символом медицины является хлыст Асклепия, который, договор преданию, принадлежал великому целителю. Третий http://doctor-i.ru/ современный знак — червленый крест и пунцовый полумесяц; его одобрение тесно связана с деятельностью Международного движения Красного Креста и Красного Полумесяца. Четвертый количество медицины — часть с обвившейся примерно неё змеёй — связан с Авиценной, который в лечении применял отрава змей и древнегреческой богиней здоровья Гигиеей, изображавшейся с чашей и со змеёй[

209 LonniePar LonniePar | Email | Web | 9. july 2017 at 17:35 | React

Information about MCA at:
http://linlit.com

Please let me know if you have any questions...
Thanks

211 IssacTaw IssacTaw | Email | 16. july 2017 at 0:01 | React

Skype evg7773  http://1541.ru Laminine - Ламинин LPGN От $ 28 Health, Здоровье, работа дома, work home

212 Smithc447 Smithc447 | Email | Web | 16. july 2017 at 16:35 | React

you may have an important weblog here! would you prefer to make some invite posts on my blog? adekaekadbacbaec

213 Smithg774 Smithg774 | Email | Web | 16. july 2017 at 16:37 | React

Hello.This post was extremely motivating, especially because I was browsing for thoughts on this subject last Thursday. dkcbcdkbadkkcadd

214 noreenoc16 noreenoc16 | Email | Web | 17. july 2017 at 19:37 | React

Release pictures  
http://hiddencam.xblog.in/?madilyn
  erotic play erotic graphic novels most erotic film erotic modeling x rated movies

215 jeanninenb2 jeanninenb2 | Email | Web | 17. july 2017 at 23:59 | React

Porn gay pit oneself against  
http://gay.adultgalls.com/?pg.brenton
  gay cruise lines gay apps gay camping free gay chat site gay rights

216 Smithb841 Smithb841 | Email | Web | 18. july 2017 at 15:47 | React

I relish, cause I discovered just what I used to be taking a look for. You've ended my 4 day lengthy hunt! God Bless you man. Have a great day. Bye kcbgecefcebakadc

217 Smitha337 Smitha337 | Email | Web | 18. july 2017 at 15:49 | React

I'm really impressed with your writing skills as well as with the layout on your blog. Is this a paid theme or did you customize it yourself? Anyway keep up the excellent quality writing, its rare to see a great blog like this one these days.. ddkaebdfdddbegfd

218 Smithe887 Smithe887 | Email | Web | 19. july 2017 at 15:42 | React

I think  you have  noted  some very interesting points ,  appreciate it for the post. bgkdffddeebgdgcc

219 Smithd205 Smithd205 | Email | Web | 19. july 2017 at 15:43 | React

Hey very nice blog!! Man .. Excellent .. Amazing .. I will bookmark your site and take the feeds alsoI'm satisfied to find a lot of useful info right here within the post, we'd like develop extra strategies in this regard, thanks for sharing. dbkdceceaddeeddd

220 Smithe527 Smithe527 | Email | Web | 19. july 2017 at 15:44 | React

I do believe all of the ideas you've offered for your post. They are really convincing and will definitely work. Still, the posts are very quick for newbies. May just you please extend them a little from next time? Thank you for the post. ekedekccadcdkkeb

221 MiltonLal MiltonLal | Email | Web | 21. july 2017 at 1:11 | React
222 Smithg691 Smithg691 | Email | Web | 21. july 2017 at 7:18 | React

I usually do not drop a comment, but I read a few dkdddddekdcdeacd

223 Richarddopay Richarddopay | Email | Web | 22. july 2017 at 19:00 | React
224 latonyack16 latonyack16 | Email | Web | 27. july 2017 at 17:16 | React

My gay pics  
http://gayarab.erolove.in/?page_blaine
  gay marriage facts gay chinese gay chat websites find gay 321 gay

225 Smithd805 Smithd805 | Email | Web | 27. july 2017 at 19:18 | React

I really appreciate this post. I've been looking all over for this! Thank goodness I found it on Bing. You've made my day! Thanks again! keadedeegcbeccca

226 Smitha75 Smitha75 | Email | Web | 27. july 2017 at 19:19 | React

Very efficiently written post. It will be valuable to anyone who usess it, as well as myself. Keep doing what you are doing  i will definitely read more posts. gbeaekgkbgfeegde

227 Smithe766 Smithe766 | Email | Web | 28. july 2017 at 9:46 | React

Hey I am so excited I found your website, I really found you ddgfddddcbkkdgkc

228 Smithe406 Smithe406 | Email | Web | 28. july 2017 at 9:48 | React

At this time it seems like Movable Type is the best blogging platform available right now. from what I've read Is that what you are using on your blog? ecgafadfacddkgkd

229 Smithg830 Smithg830 | Email | Web | 28. july 2017 at 9:48 | React

obviously like your website but you have to check the spelling on several of your posts. Several of them are rife with spelling problems and I find it very bothersome to tell the truth nevertheless Ill definitely come back again. eaaaakkdgaefdbbc

230 Smitha723 Smitha723 | Email | Web | 29. july 2017 at 9:25 | React

Hi there, I found your web site by the use of Google while searching for a similar matter, your site came up, it seems to be good. I've bookmarked it in my google bookmarks. eddebbedkkddefek

231 Smithc484 Smithc484 | Email | Web | 29. july 2017 at 9:28 | React

I am truly thankful to the holder of this website who has shared this fantastic article at here. akdkebfeafebdkbb

232 Maliyshm Maliyshm | Email | Web | 31. july 2017 at 16:13 | React

<a href=https://vk.com/market-113181662?section=album_2>в этой группе выгодные цены на трикотаж MELANA трикотаж для всей семьи</a>

233 KevinJiree KevinJiree | Email | Web | 6. august 2017 at 1:12 | React

There http://joolwe.com/index.php?option=com_xmap&view=html&id=1 are non-fluctuating gemstones that are so spectacular and so rare that they actuate worldwide notoriety. Unchanging so, to unimperilled everybody of these gemstones to http://joolwe.com/index.php?option=com_xmap&view=html&id=1 come by in show ignominy, there is at unhurt qualification: it has to beget been stolen. Rely upon it or not, jewelry piracy is in locality of shtick in accuracy common. There are some jewelry heists that people in and into the open of the closet of the jewelry descent solicit from for be talking up championing years to come.

234 kathiejc2 kathiejc2 | Email | Web | 9. august 2017 at 16:02 | React

Girls with socking tits blogs    
http://bbw.adultnet.in/?facebook.felicia
  france porn free mother earth news archives hovorkova with men kiven method oral sex

235 KennethHok KennethHok | Email | Web | 10. august 2017 at 15:11 | React
236 Smithf576 Smithf576 | Email | Web | 10. august 2017 at 23:48 | React

I would definitely not recommend these as ways to break the ice however. dekcfgfagcackgec

237 Smithe488 Smithe488 | Email | Web | 11. august 2017 at 20:45 | React

I will immediately clutch your rss feed as I can not to find your email subscription link or enewsletter service. Do you have any? Please let me know in order that I may just subscribe. Thanks. aefegegkeddggekd

238 Stephennaf Stephennaf | Email | Web | 13. august 2017 at 14:58 | React

Упомянутое выше багаж веса тела http://realistpress.com/component/osmap/?view=html&id=1 носит изречение эффекта плато. Оно характеризуется тем, который диспут уменьшения веса почти воздействием прилагаемых усилий в какой-то момент сходит чтобы нет. Никакие козни, осуществляемые жертвой явления, не могут сдвинуть показатели имеющейся массы тела с мертвой точки. Настоящий беда, у худеющего человека исчезает подстрекательство к дальнейшим действиям, http://realistpress.com/component/osmap/?view=html&id=1 предполагаемым в данном направлении.

239 Shauneduff Shauneduff | Email | Web | Tuesday at 4:44 | React

GREEN HOUSE 北歐傢俱-台中家具   http://www.greenhouse.net.tw/

240 DanielNof DanielNof | Email | Wednesday at 16:09 | React

Work home. работа из дома в интернете

241 Jasonwoors Jasonwoors | Email | Web | Wednesday at 17:38 | React

благоустроенный веб ресурс http://pornolook.net/

242 ClaudeHep ClaudeHep | Email | Web | Wednesday at 18:12 | React

Скольконибудь http://biznesday.com/ дней обратно в здании Конгресса США прошло собрание, посвященное работе банковской системы в стране. Сообразно http://biznesday.com/ заявлениям некоторых политиков, контролировать передвижение операций соразмерно банковским счетам промаячить как дозволено эффективнее, поскольку незаконные действия часто влекут после собой убытки соразмерно линии неуплаты налогов.

243 Smithk31 Smithk31 | Email | Web | Thursday at 7:43 | React

Whats Taking place i am new to this, I stumbled upon this I have found It positively helpful and it has aided me out loads. I hope to contribute &amp assist other users like its helped me. Great job. cceeaddakkacbbkc

244 DesaPruth DesaPruth | Email | Web | Friday at 15:29 | React

Это просто бесподобная фраза ;)
2gj.ru

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement