Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Songs for august :)

31. august 2014 at 13:09 | ♥Ivett♥ |  ♥Music♥ is my life... :D
Ahoj!
No a je to… Dneska je poslední srpnový a celkově prázdninový den a zítra už zase "hurá" do školy :/ Bohužel. Jak já se tam netěším -.- Takže si dneska aspoň trochu pro zpříjemnění posledního prázdninovýho dne pouštím moje oblíbený písničky za srpen a samozřejmě, jelikož je 31. srpna, jsem tu tedy i s článkem, ve kterém vám je představím. Snad se budou líbit stejně jako mě :)

Lucy Hale - Lie a little better


...více v celém článku


5 Seconds Of Summer - Amnesia


5 Seconds Of Summer - Don't Stop

The Vamps - Wild Heart

The Vamps - Can We Dance

Ariana Grande ft. Iggy Azaela - Problem

Ariana Grande ft. Zedd - Break free

Elyar Fox - A billion girls

Ed Sheeran - Sing

Tiësto ft. Matthwe Koma - Wasted

Katy Perry - This Is How We Do

Sasha Pieterse - R. P. M.

Sasha Pieterse - I can't fix you

Taylor Swift - Shake It Off

Ewa Farna - Leporelo

Bryan Adams - (Everything I do) I Do It For You


 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Skills of Art Skills of Art | Web | 31. august 2014 at 15:07 | React

Pěkný výběr :-)

Hezký den, skills-of-art.blogspot.com

2 Desirée Lydon Desirée Lydon | Web | 31. august 2014 at 17:10 | React

Líbí se mi jenom Sing, ostatní není můj vkus :)

3 Ivett Ivett | Web | 31. august 2014 at 21:31 | React

[1]: Díky :)

[2]: Jasně, ale Sing je super♥ :)

4 MatthikNeige MatthikNeige | Email | Web | 20. august 2017 at 23:20 | React

8979 Препараты для быстрого повышения потенции у мужчин http://ru33.menshealthed.ru 8306

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama