Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

September 2014

the key to change is letting go of fear.

30. september 2014 at 20:17 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Je tu fakt v rychlosit dnenší deníček.
Dneska byla ve škole první hodinu matika.. Tam teď bereme nový učivo a zatím je to ještě jendoduchý... Zatím..:P Následovala ájina, kde jsme opakovali.. V češtině jsme měli sloh, kde jsme brali nový učivo. Pak byl dějepis, tam jsme ještě probírali 1. světovou válku. V informatice jsme měli volno..:) Následovala volná hodina.. Šli sjem na oběd a pak jsme tak byli ve třídě. Odpoledne jsme nejdřív měli zeměpis, kde jsme probírali něco o České republice a pak výtvarku, kde jsme jenom malovali.. Po škole mě a kámošku zavezla mamka domů. Doma jsem se nejdřív dívala na TV, pak jsem byla chvilku na PC a potom jsem se učila... Asi od půl paté do pěti jsem na zahradě sbírala ořechy a pak jsme ještě byla tak venku. Potom jsem se šla umýt, koukala jsem na TV, udělala outfit a teď píšu deníček. A půjdu se dívat na TV a ještě si pak zopakuju učení .P
Zítra fakt vůbec netuším, co stihnu, protože budu doma ze školy až ve čtyři, takže fakt nevím... Mějte se! ;)



If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.


Mint&red outfit ;)

30. september 2014 at 19:43 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Je tu dnešní outfit.. Ještě se chci omluvit, že jsem tu včera vůbec nebyla, ale fakt jsem absolutně neměla čas.. No, k outfitu. Ten tvoří nádherný mint svetřík, ke kterému jsem přidala červené kalhoty a mint balerínky. A jako doplňky jsem vybrala červený řetízek, červený náramek a mint náušničky.. Snad se outfit líbí. A doufám, že dneska stihnu ještě deníček, ale nic neslibuju... Zatím čau! ;)


hapiess is not one big things, it's all the little things put together.

28. september 2014 at 20:26 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Jsem tu s dnešním hodně rychlým deníčkem. Takže jdu na to.
Dneska jsem se probudila kkolem sedmé.. Posnídala jsem, oblíkla se a na osm jsem šla se ségrou a s babičkou do kostela. Po kostele jsem s enejdřív chvilku učila a asi v deset jsem šla za babičkou.. Pekly jsme spolu hraběnčin koláč... Nevím, jsetli to znáte, ale kdyžtak si to najděte, protože je to fakt mňamka :) Asi v jedenáct jsem šla domů a do oběda jsem skládala puzzle. Po obědě jsem chvilku ještě skládala a potom jsem šla za babičkou na kafe. Pak jsme se ségrou ssbíraly ořechy na zahradě a bylo toho teda fakt dost :) No, potom jsem šla domů a chvilku byla na PC a učila se... Kolem tři čtvrtě na čtyři jsem šla ke kámošce, se kterou jsme si šly zaběhat.. Ale dneska mě nějak šíleně bolelo břicho :P Pak jsme ještě tak kecaly a bylo to super :) Doma jsem byla asi v pět.. Chvilku jsem se ještě učila, byla jsem na PC, napsala článek a šla ještě na chvilku dolů. Pak jsem se umyla, koukala na TV a teď píšu deníček.. No a ještě si nachystám věci do školy a asi se budu ještě trochu učit..
Zítra čkejete jen outfit a dneíček, možná jenom deníček, protože fakt nevím, jak budu stíhat. Mějte se! ;)


If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.


Brown, white&gold outfit ;)

28. september 2014 at 19:49 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Je tu dnešní outfit. Ten se skládá z jednoduchýho bílýho tílka, který jsem doladila úžasným hnědý svetříkem a přidala jsem hnědý kalhoty. Jako boty jsem vybrala bílý balerínky no a ještě doplňky - zlatý řetízek a náušnice a úžasný dvojprstýnek s bílými perličkami♥ :) Tak snad s elíbí. A dneska čekejte jetšě deníček. Zatím čau! ;)


Songs for september ;)

28. september 2014 at 17:46 | ♥Ivett♥ |  ♥Music♥ is my life... :D
Ahoj!
Jelikož je září už v podstatě na konci, jsem tady dnes s každoměsíčním článkem - oblíbené písničky za září. Pokusíms e to sfouknout jen nějak v rychlosti.. Každopádně jsem tento měsíc fakt hodně moc poslouchala Taylor Swift, kterou naprosot zbožňuju :) No a k Taylor jsme ještě dost poslouchala čtyři písničky od jincýh zpěváků/skupin.. Takže jdeme na to :)

P.S.: Už se strašně těším na to nový album Taylor, co vyjde v říjnu, jsem šíleně zvědavá, co to bude :)


Taylor Swift - Shake It Off


...více v celém článku


change the way you see things, and things you see will change.

27. september 2014 at 20:31 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Dneska stíhám už jenom nějaký rychlý deníček.. Teď už totiž moc nestíhám..:P
Dneska jsem se probudila kolem půl osmé a skoro hodinu jsem si četla. Pak jsem posnídala, oblíkla se a uklízela... Potom jsem se učila chemii a asi půl hoďky jsem pak skládala puzzle. Před obědem jsem jetšě upekla takovou čokoládovo-kokosovou bábovku. Po obědě jsem chvilku byla na PC, nejdřív jsme tam hledala dárky pro ty naše děti na Vánoce a teď ještě budou mít Kubíček a Tonička narozky, tak to pak s mamkou objednáme.. No a pak jsem tam ještě chvilku byla prostě tak různě. Kolem druhé jsem byla skoro hodinu u babičky, i se ségrou a s mamkou.. Pak jsem si zašla k jednomu řidiči autobusu, co tady bydlí pro noty do huudebky, protože mu je učitelka dala, když s ním jela autobusem.. Pak jsem je doma trénovala, ještě jsem trénovala ne klávesy a pak jsem začala dělat takovou prezentaci do školy. Kolem půl paté pro mě přišla kámošky, se kterou jsm s enejdřív tak procházely a pak jsme šly k ní. A strašně jsme s enachlámaly :D Taky jsem jí pomáhala dělat tu prezentaci do školy a pak jsme tak byly na PC a fakt jsme se strašně nasmály :D Doma jsme byla nějak po šesté a chvilku jsem tak byla na PC. Pak jsem se šla umýt, koukala na TV a teď píšu deníček. No a teď se ais budu ještě učit, ododělám tu prezentaci a snad už je to vše :)
Zítra budu mít taky docela nabitý program, ale mám v plánu napsat jeden článek navíc ještě k outfitu a deníčku, tak snad to stihnu. Mějte se! ;)


If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.


the future belongs to those who believe in the beauty of their dreams.

26. september 2014 at 20:54 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Je tu dnešní deníček... A to jen v rychlosti..
Dneska byla ve škole první hodinu čeština, kde jsme psali vstupní písemku.. Tak snad to bude v pohodě. V matice jsme zase dostávali známky ze vstupní písemky, tkeoru jsme psali čvera. A jsem z toho totálně naštvaná a znechucená a kdoví co ještě.. A to proto,ž e jsem dostala trojku. Ale to není to nejhorší. To nejhroší totiž je, že mi to uteklo o půl bodu, tkaže kdybych měla o půl bodu víc, měla bych dvojku.. No nenaštvalo by vás to?:! Mě teda příšerně :P Pak následovala němčina. Tam jsme jenom dělali nějakác vičení a tak.. Ve fyzice jsme tky dostávali známky z tesut a taky trojka :P Takže se z toho nechám opravně vyzkoušet.. A poslední hodinu jsme měli občanku, kde nás zase učil ten kluk, co je tu na praxi a bavili jsme se o hospodářství :P Po škole jsem jela busem domů a doma jsem byla nejdřív tak na PC. O půl čtvrté měla přijet učitelka z hudebky, ale pak nakonec volala, že nemůže.. Tak jsem zase jednou jen tak odpočívala - byla na PC, koukala na TV, četla si a tak.. Kolem šesté jsem ještě zašla za babičkou, umyla jsem se, koukala na TV, teď jsem ještě něco řešila s mamkou a píšu deníček.. A budu se na něco dívat v PC.
Zítra nevím, kolik toho stihnu, protože mám docela dost nabitý program, tak uvidíme.. Mějte se! ;)


If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.


Black&gray outfit ;)

26. september 2014 at 17:12 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
je tu dnešní otufit. Nejdřív se hcci omluvit, že jsem tu včera vůbec nebyla a předevčírem jsem zase nenapsala deníček, ale vůbec jsme nestíhala.. A vlastně čtvrtky na blogu články asi vůbec nebudou, protože prostě vůbec nemám čas.. No ale teď k outfitu. Tne dnes tvoří úžasný šedý svetřík, ke kterýmu jsem přidala černý kalhoty a dokonalý šedý botičky♥ :) No a pak ještě černý doplňky - řetízek a náušnice.. Snad se líbí. A dneska čekejte ještě deníček. Zatím čau! ;)


Red&white outfit ;)

24. september 2014 at 16:24 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Jsem tu s dnenšímoutfitem.. Ten se skládá z nádherných červených puntíkatých šatů, ke kterým jsem přidala bílý lodičky a pak už jen naprosto jednoduchý doplňky - červený nášunice a bílý náramek.. Tak sand se vám outfit líbí. A dneska čekejte ještě deníček. Zatím čau! ;)


there are far, far better things aheadthan any we leave behind.

23. september 2014 at 20:46 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Je tu dnešní deníček..
Dneska jsme jely se ségrou spolu s kámoškou a ségřinou kámoškou do školy autems jejich taťkou, protože ségry dneska mají spaní ve škole, tkaže měly fůru tašek. No, ale to já taky, protože jsem nesla šípky a ještě krabici do výtvarky :P A hned první věc, co mě anštvala - nesu ty šípky jak blbec do školy, ale sbírají se až zítra -.- No, tak jsem je tam nechala přes noc. Ve škole byla první hodinu matika, kde jsme opakovlai rovnice.. A teda ne, že by mi to zrovna šlo :D Pak jsme měli ájinu, kde jsme byla vykzkoušená ze slovíček - za jedna :) V češtině jsme psali diktát, snad dopadl dobře :) Pak byl dějepis, kd ejsme se bavili o první světové válce.. V informatice jsem ve dvojicích pracovali na tkaovým projektu (my s kámoškou máme téma "Operační systémy smartphonů"). Potom byla volná hodina. Šli jsme an boěd a pak byli ve třídě. Odpoledne byla nejdřív hudebka, kde jsme jenom něco probírali a ve výtvarce jsme jenom malovali.. Po škole mě a kámošku brala domů moje mamka. Doam jsme se asi hodinu koukala na TV, pak sjem byla chvilku na PC a ptoom jsem se asi hodinu učila fyziku :P Pak jsem ještě byla tka na PC, šla jsem se umýt a koukala na TV. U toho jsem si taky vzpomněla, že byl úkol do matiky, tak jsem ho rychle začala psát a trvalo mi nejmíň milion hodin než jsem to konečně vypočítala -.- No, teď píšu deníček, anchystám si věci a budu s ekoukat an TV.. Ale večer s emusím ještě trochu doučit tu blbou fyziku :P
Zítra čekejte outfit a deníček .. a držte mi palc,e protože s ebudu učit na matiku :P Mějte se! ;)


If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.