Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Songs for september ;)

28. september 2014 at 17:46 | ♥Ivett♥ |  ♥Music♥ is my life... :D
Ahoj!
Jelikož je září už v podstatě na konci, jsem tady dnes s každoměsíčním článkem - oblíbené písničky za září. Pokusíms e to sfouknout jen nějak v rychlosti.. Každopádně jsem tento měsíc fakt hodně moc poslouchala Taylor Swift, kterou naprosot zbožňuju :) No a k Taylor jsme ještě dost poslouchala čtyři písničky od jincýh zpěváků/skupin.. Takže jdeme na to :)

P.S.: Už se strašně těším na to nový album Taylor, co vyjde v říjnu, jsem šíleně zvědavá, co to bude :)


Taylor Swift - Shake It Off


...více v celém článku


Taylor Swift - The Moment I Knew


Taylor Swift - Come Back... Be Here


Taylor Swift - Girl At Home


Taylor Swift - Taylor Swift (Full Album)
-nějak jsem hledala první album od Tay, a fakt hodně se mi zalíbilo.. Některý písničky už jsme znala z dřívějška, ale některý jsem slyšela poprvé a naprosto to album miluju.. Ale to můžu říct snad o všech písních Taylor :)
-písně: Tim McGraw, Picture To Brun, Teardrops On My Guitar, A Place In This World, Cold As You, The Outside, Tied Together with a Smile, Stay Beautiful, Should've Said No, Mary's Song (Oh My My My), Our Song, I'm Only Me When I'm With You, Invisible, A Perfectly Good Heart


Celeste Buckingham - Love In Your Soul


The Vamps ft. Shawn Mendes - Oh Cecilia (Breaking My Heart


The Vamps - Hurricane
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement