Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

October 2014

Halloween skeleton outfit ;)

31. october 2014 at 17:58 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Přeji vám SCARY HALLOWEEN! :) Nevím, jak vy, ale já mám tenhle svátek hrozně ráda, i když se v Česku neslaví. Ale ohromně by mě bavilo, vymýlšet si masky a koledovat v noci od dmu k domu s přáteli, fakt si myslím, že by to byla velká sranda :D :) A chtěla bych vědět, jaký to je, když jste v noci venku a kolem vás chodí lidi v hůrzostrašných maskách..:) Nicméně k outfitu.
Dnešní outfit jsem se snažila ladit trochu do halloweenska, takže je to asi něco, co bych si vzala na sebe třeba na nějakou halloweenskou party, kdybych nechtěla přijít v masce nebo tak :) Jak vidíte, vybrala jsem tričko s lebkou a legíny ve stylu nohou kostlivce, takže takový kostlicový styl. Jako boty jsem vybrala jen jednoduhý bílý tenisky a doplňky jsou plné lebek - náušnic,e náramek a prstýnek. Tak snad se líbí (samozřejmě to berte s rezervou, jen na nějakou tu party, ale možná, že i na normální nošení bych si to někdy koelm Halloweena vzala an sewbe :)).
Dneska už nečekejte deníček, protože ho vůbec nemám šanci stihnout.. Takže se mějte! ;)people only hear what they want to hear.

29. october 2014 at 18:27 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Jsem tu s dnešním deníčkem.. A jinak včera jsem už enstihl ani ráno ten outfit, protože jsem prostě moc nestíhala, na PC jsem vlastně celý den nebyla.. V jedenáct jsme se ségrou a s babičkou a s dědou jeli na tu oslavu syna sestřenice, kde byly i dalšěí děti a bylo to strašně super :)
Dneska jsem se probudila na můj vkus fakt pozdě, až v osm -.- Úplně jsem se za to proklínala, že tak mrhám časem :) Asi hoďku jsem tak koukala na TV a potom jsem si asi hodinu četla. A pak jsem byla do běda na PC. Po obědě jsem napsaal recenzi na knížku a kolem půl druhé přijela učitelka z hudebky. Nejdřív jsme se ségrou pískaly, pak jsem písakal ještě já a potom jsem hrála na klávesy. Učitelka odjela kolem půl čtvrté. Pak jsem se asi hodinu dívala na TV a potom jsem si začala psát takový projekt do češtiny, ale ještě ho nemám hotový. V pět jsem šla do knihovny a doma jsem byla o půl šesté. Chvilku jsme byla u babičky a teď píšu deníček. Půjdu se umýt, budu se koukat na TV a dneska večer se chci konečně podívat na první díl Hunger Games. Úůvodně jsem měla v plánu nejdřív si přečíst knížky, ale nějak je pořád nemám v knihvně a film už mám stáhlý dlouho, tkaže jsme nakonec neodolala :)
Zítra článek enčekejte, protože přestože byla hudebka dneska, bude i zítra a ještě mám potom cvičení, takže jako každý čtvrtek, zítra opět bez článku. Mějte se! ;)

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.


Black&pink outfit ;)

29. october 2014 at 15:36 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Jem tu s dnešním jen v rychlosti vytvořeným outfitem. Dnes see skládá z úžasnýho černokvětinovýho trička♥ K němu jsem přidala černý kalhoty a růžový tenisky. No a jako doplňky jsem vybrala jen růžový náušnice a řetízek. Snad se outfit líbí. Dneska čekejte ještě deníček. Zatím čau! ;)


Příběh dvou staletí

29. october 2014 at 13:15 | ♥Ivett♥ |  Books
Ahoj!
Dneska jsem tu zase jednou s nějakou tou knižní recenzí na tak dokonalý druhý díl série, jaký se často nevidí :)

ORIGINÁNÍ NÁZEV: A tale of two centuries
AUTOR: Rachel Harris
ČESKÝ PŘEKLAD: Kristýna Brunclíková
SÉRIE: Mé sladké šestnácté století
ŽÁNR: dívčí, romantika, fantasy
ANOTACE:
Alessandra D'Angeli touží po dobrodružství. Je unavená ze svého života v renesanční Florencii, kdy se musí podřizovat zkostnatělé morálce i očekávání ostatních. Jednou jedinkrát chce být sama sebou. A ze všeho nejvíc touží se znovu setkat se svou sestřenkou Cat, která za ní přišla u budoucnosti. A hvězdy vyslyší její prosbu.
Alessandra se najednou ocitá v 21. století - ze všech stran na ni útočí podivné zvuky, lidé jsou naprosto skandálně oblečeni a zdá se, že se svět zbláznil. Avšak Alessandra ví, že jí hodiny neodvratně odtikávají čas, než se bude muset vrátit zpět do šestnáctého století, a tak si chce největší dobrodružství svého života pořádně užít. A co by to bylo za dobrodružství, kdyby nedošlo i na lásku?


MOJE ZHODNOCENÍ:
Stejně jako jsem pěla jen a jedn samé ódy na první díl a už v té době hořela očekáváním na díl druhý, není tomu jinak ani teď. Druhý díl mě naprosto okouzlil, ale netroufám si tvrdit, že bylo okouzlení větší než u prvního dílu (mou recenzi anjdete zde). Dá se říct, že přestože je základ stejný, i tak jsou obě knihy v podstatě úplně jiné. A já si v žádném případě nedokážu ani nechci vybírat, která kniha se mi líbila víc. Než se vrhnu na shrnutí příběhu, jen tak mimochodem má kniha 325 stran a 30 kapitol + poděkování

První díl prožívámě z pohledu Cat, kterou to všechnu začíná (samozřejmě za pomocí Reyany), a která se dostává do šestnáctého století, kde můžeme být svědky jejího úžasného a kouzelného výletu, jejích legračních výstupů a také její dokonalé lásky k úžasnému Lorenzovi, který mě tehdy naprosto zbavil slov. A tady v druhém dílu je to všechno přesně naopak - Alessandra, dívka ze šestnáctého století, se dva roky po odchodu její sestřenky z budoucnosti (přestože pro Cat to byly pouhé dva měsíce) dostává za pomocí cikánky Reyny do současnosti, kde nejdřív jen těžko zapadá, ale nakonec se jí podaří zapadnout (i když.. jak se to vezme) mezi současné lidi a naprosto si to tu zamiluje... A samozřejmě si nezamiluje jen tu dobu, ale taky jednoho chlapce, který vás prostě dostane. Narozdíl od poměrně nevinného a strašně romantického vztahu Cat s Lorenzem, je vztah Alessandry s Austinem něco úplně jinýho. A je to zkrátka bomba! Zdá se, že se Alessandřin do teď ucházející život, proměnil v jednadvacátém sotletí v naprosto ráj na zemí - je opět se svou sestřenkou Cat, které tak nějak pomáhá do vztahu s jistým lucasem, který je jen tak náhodou téměř nerozeznatelný od Lorenza ze šestnáctého století, má možnost hrát v divadle a to hned hlavní roli, je až po uši zamilovaná do Austina a i on do ní, objevuje své nové sebevědomější a dobrodružnější já a najednou chce v ve 21. století zůstat navždy. Ale co bude, až se Less bude muset vrátit? Dokáže to?

Musím se přiznat, že ze začátku jsem se do příběhu nějak pořád nemohla dostat, pořád jsme měla před očima první díl, který se odehrával v nádherném šestnáctém století a ais jsme nějak nebyla připravená ho prostě opustit nebo tak,a el tot rvalo pár prvních stran. Pak jsem se do toho dostala na plno a hltala každé slovo. Pokud jste sérii ještě nečetli, doporučuji vám ji všemi prsty co mám. A pokud jste ji už přčetli a taky jste si ji zamilovali tak moc jako já, snad už se taky nemůžete dočkat na plánovaný třetí díl, o kterém jsem se dozvěděla včera!! Už se nemůžu dočkat!! :)the world is full of monsters with friendly faces.

27. october 2014 at 19:51 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Dneska jsem tu už jen s deníčkem, protože outfit nestíhám..
Dnes jsem se probudila kolem šesté.. A asi půl hoďky jsem si četla. Pak jsem posnídala a v podstatě jsem celý dopoledne dělala to, že jsem nic nedělala :) Pokud nevíte, tak máme aspoň do středy podzimní prázdniny, takže bezva :) Mamka byla dneska dma, ale ráno byla ve městě :) No a já jsem si akorát u TV napsala úkol do češtiny a jinak jsem se prostě dívala na TV. Po obědě jsem chvilku byla na PC a napsala recenzi a pak jsem šla babičce pomoct něco dělat se zeleninu.. Potom jsem ještě chvilku byla na PC a o půl třetí jsem šla ke kámošce. S tou jsme tak různě kecaly a bylo to strašně super♥ :) Doma jsem byla až v pět. A pak jsem si asi hodinu četla, chvilku byla na PC, šla jsem se umýt, koukala na TV a teď píšu deníček..
Zítra ráno vydám jen nějaký mega rychlý outfit, ale jinak mě tu nečekejte, protože budu na oslavě syna sestřenice :) Mějte se! ;)


If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.


Recenze - řasenka "Get big lashes volume boost waterproof mascara" od Essence

27. october 2014 at 13:13 | ♥Ivett♥ |  Cosmetics
Ahoj!
Dnes jsem tu po mega dlouhé době zase jednou s nějakou kosmetickou recenzí. A ta dnes bude na řasenku od Essence s názvem "Get big lashes volume boost waterproof mascara"

Popis výrobce:
Ráda si pobrečíš u dojemného romantického filmu, zpotíš se při sportu nebo ráda v létě skáčeš do bazénu? Tak to určitě vyzkoušej řasenku get BIG! lashes ve voděodolné verzi, která nabízí skvělý objem řas bez rozmazávání. naprosto spolehlivý společník. Oftalmologicky testováno

Moje zhodnocení:
Abych pravdu řekla, dohromady jsem měla možnost vyzkoušet asi tři voděodolné řasenky. No a tato stojí rozhodně na první příčce a je to taky jedna z nejlepších řasenek, které jsem zatím vyzkoušela. Co se voděodolnosti týče, můžu s čistým svědomím potvrdit, že ta řasenka přežije všechno.. Testovala jsem ji několikrát v létě doma v bazéně, kde jsem bývala fakt dlouho a drží jak přibitá.. Naopak je taky velké plus, že odlíčení je překvapivě velmi jednoduché. Dál musím s radostí říct, že aplikace je naprosto jednoduchá.. Řasenka má skvělý kartáček, který řasy fakt hodně prodlouží a přestože dodá objem, tak bych stejně řekla, že je tak nějak spíš prodlužovací než přímo objemová. Ale to mi vůbec nevadí, je prostě perfektní. Navíc ani neopadává při dlouhém nošení pod oči (ani pokud jste v bazéně), nijak se nežmolkuje, prostě nic. Takže za mě jeden obří palec hore a velký doporučení :)

Obsah: 12 ml
Cena: v drogerii jsem ji koupila tuším za nějakých 70 Kč, na internetu se pohybuje cena taky kolo 70 Kč
Hodnocení: ♥♥♥♥♥ (5 z 5)
-voděodolnost
-výdrž
-kartáček
-prodlužování
-nic

stay, i need you more than you think.

26. october 2014 at 20:21 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Jsem tu v rychlosti s dnešním deníčkem.. :)
Dneska jsem se probudila kolem půl sedmé.. No a asi hodinu jsem si četla.. Pak jsem posnídala, oblíkla se a šla dolů za tetou.. Potom přišla i sgr a atak různě jsme kecaly.. Kolem půl desáté přišla i babička z kostela a ještě jsem byli dole. Domů jsem šla asi o půl jednácté a byla do oběda tak různě na PC. A vlastně i po obědě. To jsem to tak nějak střídala - buď jsem byla na PC, nebo jsem si četla (což byla asi nejlepší část) a nebo jsem se dívala na HIMYM :) Zkrátka lazy day jak má být :) Kolem šesté jsem šla ještě na chvilku za babičkou, pak jsem se umyla, koukala na TV a teď píšu deníček.. No a budu se asi zase dívat na HIMYM :)
Zítra bych fakt ráda napsala jednu kosmetickou recenzi, tak doufám, že to nějak zvládnu :) Mějte se! ;)allarica: Lorenzo gently places his hands on either side of my face, lowering his head to stare directly into my eyes. His voice is barely above a whisper as he says, “Patience D’Angeli-Cat-you are my dream now. My Super Sweet Sixteenth Century, Rachel Harris


Burgundy&silver outfit ;)

26. october 2014 at 19:50 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Je tu dnešní outfit.. Ten se skládá z úžasnýho červeno až burgundy svetru, ke kterýmu jsem přidala klasický modrý kalhoty a burgundy boty. No a k tomu stříbrné doplňky - set řetízků, náušnice a prstýnek. Tak snad se líbí. A dneska čekejte ještě deníček. Zatím čau! ;)


you are the most beautiful combination of DNA.

25. october 2014 at 20:23 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Jsem tu s dnešním deníčkem. nejdřív se chci omluvit, že jsem tu včera nebyla, ale nějak jsem neměla náladu a ani moc čas a tak.. Každopádně teď jsem fakt celkem happy, protože mě čeká prodloužený víkend (podzimní prázdniny), takže fakt bezva :)
Dneska sem se probdila kolem sedmé a asi půl hoďky jsem si četla. Pak jsem posnídala, oblíkla se a chvilku koukala na TV. Pak jsem něco (ani už nevím co) dělala se sígrou a potom jsem vysávala a utírala prach. Kolem desáté přijela teta, tkaže jsem šla dolů. A pekly jsme hraběnčin koláč. Pak jsme šla domů a tak různě jsem se dívala na TV, poobědvala a byla na PC. Kolem jedné jsem šla ještě asi na hoďku dolů a pak jsem byla až nějak do čtyř na PC. Ve čtyři taky přijela ségra s mamkou, který byly na ségřině taneční soutěži. Byla jsem ještě chvilku doma a pak jsem šla dolů, kde jsem byla tak různě s tetou, s babičkou a se ségrou... Domů jsem šla kolem půl sedmé, umyla jsem se, koukala na TV a teď píšu deníček. A půjdu ještě za tetou.
Zítra čekejte asi taky jen outfit a deníček, ale teď přčes prázdniny bych chtěla přidat aspoň dva "lepší" články, tak snad to vyjde. Mějte se! ;)

absolute-disney: Disney gifs here

absolute-disney: Disney gifs here

absolute-disney: Disney gifs here


Orange&black outfit ;)

25. october 2014 at 16:13 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Je tu dnešní outfit. Vybrala jsem do něj úžasný oranžový svetřík s dýním obličejem, ke kterýmu jsem přidala černý aklhoty a oranžový tenisky. No a pak už jen černý doplňky - náušnice a prstýnek. Snad se outfit líbí. A dneska čekejte ještě deníček. Zatím čau! ;)