Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Recenze - řasenka "Get big lashes volume boost waterproof mascara" od Essence

27. october 2014 at 13:13 | ♥Ivett♥ |  Cosmetics
Ahoj!
Dnes jsem tu po mega dlouhé době zase jednou s nějakou kosmetickou recenzí. A ta dnes bude na řasenku od Essence s názvem "Get big lashes volume boost waterproof mascara"

Popis výrobce:
Ráda si pobrečíš u dojemného romantického filmu, zpotíš se při sportu nebo ráda v létě skáčeš do bazénu? Tak to určitě vyzkoušej řasenku get BIG! lashes ve voděodolné verzi, která nabízí skvělý objem řas bez rozmazávání. naprosto spolehlivý společník. Oftalmologicky testováno

Moje zhodnocení:
Abych pravdu řekla, dohromady jsem měla možnost vyzkoušet asi tři voděodolné řasenky. No a tato stojí rozhodně na první příčce a je to taky jedna z nejlepších řasenek, které jsem zatím vyzkoušela. Co se voděodolnosti týče, můžu s čistým svědomím potvrdit, že ta řasenka přežije všechno.. Testovala jsem ji několikrát v létě doma v bazéně, kde jsem bývala fakt dlouho a drží jak přibitá.. Naopak je taky velké plus, že odlíčení je překvapivě velmi jednoduché. Dál musím s radostí říct, že aplikace je naprosto jednoduchá.. Řasenka má skvělý kartáček, který řasy fakt hodně prodlouží a přestože dodá objem, tak bych stejně řekla, že je tak nějak spíš prodlužovací než přímo objemová. Ale to mi vůbec nevadí, je prostě perfektní. Navíc ani neopadává při dlouhém nošení pod oči (ani pokud jste v bazéně), nijak se nežmolkuje, prostě nic. Takže za mě jeden obří palec hore a velký doporučení :)

Obsah: 12 ml
Cena: v drogerii jsem ji koupila tuším za nějakých 70 Kč, na internetu se pohybuje cena taky kolo 70 Kč
Hodnocení: ♥♥♥♥♥ (5 z 5)
-voděodolnost
-výdrž
-kartáček
-prodlužování
-nic
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement