Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

November 2014

Songs for november ;)

30. november 2014 at 17:36 | ♥Ivett♥ |  ♥Music♥ is my life... :D
Ahoj!
Dnes jsem tady jen v rychlosti s článkem s mými oblíbenými písněmi za listopad.. Tak se bez oklecávání vhnu na to, snad se vám budou taky tak líbit :)


5 Seonds Of Summer - Good GirlsWhite&gray outfit ;)

28. november 2014 at 18:47 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Dnes jsem tu jen s outfitem... Ten se skládá z dokonalýho šedobílýho svetru, ke kterýmu jsem přidala bílý kalhoty a supr šedý kozačky :) A jako doplňky jsem vybrala bílý náušnice a prstýnek. Tak snad se outfit líbí. Mějte se! ;)


reading is a dreaming with open eyes.

27. november 2014 at 18:52 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Dneska jsem tu jenom s deníčkem.. Stihla bych i outfit, ale nemám na to zrovna moc kreativní náladu a je mi posledníd ny fakt docela mizerně, což je rozhodně způsobený tím, že jsem v podstatě od neděle nemocná, ale do školy chodím, protože je toho teď hrozně moc a nemůžu si jenom v klidu říct "tak teď budu doma", i když bych docela chtěla :)
Dnes jsme se ještě se dvěma kámoškama celý den neučily. A to proto, že jsme byly zase vypomáhat při florbalovým turnaji, tentokrát okresní kolo starších žáků.. A bylo to fakt supr (a taky úžasnej pohled na tu "hru" :)), ale pak se to malinko zvrhlo a byly jsme z toho úplně vyřízený, necěděly jsme kam dřív skočit :P Nevím, jestli o tom mám úplně psát, každopádně nějak ve zkratce jde o to, že při poslední hře přes sebe dva protihráčí spadli a prostě ten jeden dal druhýmu do držky... Takže jsme tam pak s holkama utíraly krev a turnaj se ukončil (on by byl stejně už konec, ale ještě mělo být to poslední kolo asi minutu) a předávali jsme poháry a medaile a tak.. Ale s potěšením můžu oznámit, že naše škola vyhrála a postupuje do krajskýho kola :) No, po tom všem jsme ještě mely jít s něčím vypomáhat jedné učitelce, ale ta tu nebyla, takže jsme jely domů (vzal nás kámoščin taťka). Doma jsem byla už nějak v jednu. No a byla jsme tak různě na PC, četla jsem si, od půl třetí jsem se asi hoďku koukala na TV a prostě tak odpočívala... Ale potom jsem musela umýt schody, protože jsem to slíbila babičce (btw., babička jela včera do nemocnice na operaci očí, dneska ji operovali, tak doufám, že je všechno ok). A pak jsem byla se ségrou chvilku na Sims, šla jsem se umýt a teď jsme ještě na PC. Budu se dívat na TV a večer se na něco kouknu.
Zítra asi něco málo na blogu čekejte... Mějte se! ;)


raindropkisses-ox: quotes and advice blog

boysqueenofhearts: Untitled | via Tumblr on We Heart It.


White&pink outfit ;)

25. november 2014 at 19:24 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Dnes jsem tu jen s outfitem, deníček už nestihnu. Upřímně, v poslední době nestíhám vůbec nic, je toho hrozně moc a ještě to tak nějaký ten pátek i zůstane -.- Tak doufám, že se z toho do té doby nezblázním, protože onemocně se mi už podařilo.. Ale k outfitu.
Ten dnes tvoří naprosto dokonalý růžový svetřík ve stylu crop topu, pod který jsem dala bílý tílko. Přidala jsem růžový kalhoty a bílý boty. A jako doplňky jsem vybrala jednoduše jen perličkový bílý řetízek a náušnice. Tak snad se líbí. Mějte se! ;)


fear doesn't shut you down, it wakes you up.

23. november 2014 at 20:26 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Jsem tu s dnenším dneíčkem.. Nedjřív se chci omluvit, že jsem tu včera nebyla, ale úplně jsme zapomněla, že jsme ráno měli jet na další den otevřených dveří na gympl do Zlína, kam jsme teda jeli. A bylo tot am super :) Pak jsme se stavili ještě do jednoho obchodu, kde jsem si něco málo koupila a pak na oběd a domů.. No a před půl čtvrotu pak přišla kámoška, se kteoru jsme dělali takový dementní úkol do přírodopisu -.- Ale hrozně jsme se nasmály :D No a ke dnešku.
Dneska jsem se probudila kolem sedmé a na osm jsem šla do kostela. Doma jsem byla asi o čtvrt na deset a chvilku jsem si četla. Pak jsem zpala PC a tak různě jsem tam byla. No a do oběda jsem dělala ještě něco se ségrou, ani nevím co -.- Po obědě jsem nejdřív se ségrou procvičovala ájinu a asi v jednu jsem šla na hoďku za babičkou. Potom jsem ségře dělaal referát do hudebky, což mi zabralo asi hodinu, protože jsem ho musela dělat na dvakrát (poprvé jsem si to omylem nějak vymazala :P) No a pak jsem ještě ségře vyhledala na intenretu nějaký testy na angličtinu a dělala si je a já jsem se mezitím naučila asi polovinu hudebky.. Pak jsem byla prostě tak různě na PC... Kolem půl sedmé jsem se šla umýt, koukala jsem na TV a teď píšu deníček.. A budu se dívat asi na HIMYM. Btw., nedávno jsem konečně viděla film Poslední píseň a vřele doporučuju!! (pokud vás nějak přestane bavit první polovina, tak to prosím nevypínejte, protože to fakt stojí za to! :)).
Zítra je zase škola, kam s emi absolutně nechce a bohužel s tím nci nenadělám :P No, tak se mějte! ;)

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.


Black&purple outfit ;)

23. november 2014 at 17:36 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Je tu dnešní outfit. Ten se skládá z úžasnýho jakoby levandulově fialovýho síťovanýho svetříku, pod který jsem dala černý tílko. Zkombinovala jsem to s klasickými černými kalhotami a fialovými balerínkami. A jako doplňky jsem vybrala úžasnýč erný řetízek a fialkový náušnice. Snad se outfit líbí. A dnes čeekjte ještě deníček. Zatím čau! ;)


you have to love something before you can hate it.

21. november 2014 at 20:14 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Jsem tu s dnenším deníčkem... A pokusím se v rychlosit.
Tenhle týden byl upřímně řečeno ne úplně nejlepší.. Měla jsem toho milion do školy, dělo se miliion věcí, navíc mě jeden den úplně šíleně bolela hlava a clekově mám pocit, že se mi v poslední době všechno se*e (jo, nenašla jsem lepší slovo) přímo před nosem. Ale ke dnešku. Dneska byla první hodinu čeština... A tam učitelka nejdřív mluvila o včerejších třídních schůzkách a potom jsme si říkali takový slohový a literární pojmy.
Následovala matika, kde jsem se celkem dost naštvala.. Sice jsme měli dens psát čtvrteltku, ale učitleka říkala, že je možný, že se to ještě změní a ani včera neříkala nic o tom, že sew bude psát, takže nikdo neměl tušení, že na nás dneska přijde s horou papírů a "jdeme psát čtvrtletku".. Jediný štěstí, že tohle učivo mi celkem jde (zaklepávám) a z písmeky mám docela dobrý pocit, i když většinou, když mám dobrý pocit, tak jsem to totálně podělala, tak snad to bude ok :)
Další hodinu byla němčina, kde jsme psali slovíčka a pak jsme dělali něco v sešitě.. Ve fyzice jsme brali nějaký učivo a jednoduše řečeno, byla to příšerná nuda.. Pak jsme měli ájinu, kde jsme se prostě jen tak dívali na film!! :) A poslední hodinu yla občanka, ale učitelka tu nebyla, takže jsme měli supl. No a protože v občance bereme daně, dělali jsme matematické daně, něco přes půlku hodiny. No a potom jsme se taky dívali na film. Po škole jsem jela domů a doma jsem byla tak různě na PC, udělala jsem si úkoly a tak.. Asi od půl paté jsem se hodinu koukala na TV a pak byla ještě na PC. Potom jsem se šla umýt, koukala na TV a teď píšu deníček.. A jdu se na něco dívat.
Zítra se asi bvudu učit, protože v neděli nebudu mít moc času, ale na blog se určitě stavím a jestli budu mít nějakou kreativnější náladu, tak možná stvořím nějaký special článek, ale to fakt neslibuju. Mějte se! ;)

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.


Burgundy&white outfit ;)

21. november 2014 at 18:09 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Moc se omlouvám, že jsem tu od pondělí nebyla, ale tenhle týden byl tak strašně nabitej, že jsem fakt absolutně nestíhala.. Každopádně teď jsem tu s outfitem. Ten se dnes skládá z úžasnýho krémově bílýho svetříku, ke kterýmu jsem přidala burgundy kalhoty a supr bílý boty, u kterých bych si ale představila menší podpatek :) A jako doplňky jsem vybrala řetízek, náušnice a prstýnek v burgundy barvě.. Tak snad se outfit líbí. Měla bych dnes stihnout ještě dneíček, tak snad. Zatím čau! ;)


never let the fear of striking out keep you from playing the game.

17. november 2014 at 20:24 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Dneska jsem tu jen se supr rychlým deníčkem...
Dnes jsem se probudila kolem sedmé a asi do osmi jsem se učila. Pak jsem posnídala, oblíkla se a tak a v devět jsem šla za babičkou a dělaly jsme štrůdl. Nějak před desátou jsem šla domů a azpla PC. Tam jsem prostě tak různě byla, taky jsem napsala článek na blog. Kolem jedenácté jsem šla dolů, protože přijely sestřenice a teta s dětmi :) Tam jsem byla asai hodinu... Po obědě jsem nejdřív byla ještě na PC a pak jsem šla dolů. Tam jsme s teotu a sestřenicema tak kecaly a tak :) Kolem půl třetí jsem šla domů a nejdřív byla na PC. Měla jsem takovou divnou náladu...:) Asi ve tři se probudil Matýsek, který spal v ségřině pokoji, tak jsem ho oblíkla a zanesla dolů. No, pak jsem se ještě asi hoďku učila a nachystala si věci do školy a byla na PC.. Nějak se mi vůbec nic nechtělo. Asi o půl sedmé jsem se šla umýt, koukala jsem na TV a teď píšu deníček.. A jdu se na něco dívat :)
Zabte mě někdo!!! To už je zítra úterý? Jako fakt? Mně se tak hrozně moc nechce do školy!!!! Ještě když máme tenhle týden tolik testů :P Tak mni držte palce :) Mějte se! ;)


If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.


Pink&white outfit ;)

17. november 2014 at 16:22 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Je tu dnešní outfit. Ten se skládá z úžasnýho růžovýho svetříku, ke kterýmu jsem přidala bílý kalhoty a růžový tenisky... No a pak už jen jednoduchý bílý doplňky - náušnice a prstýnek. Tak snad se líbí. Dneska čekejte ještě deníček. Zatím čau! ;)