Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

reading is a dreaming with open eyes.

27. november 2014 at 18:52 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Dneska jsem tu jenom s deníčkem.. Stihla bych i outfit, ale nemám na to zrovna moc kreativní náladu a je mi posledníd ny fakt docela mizerně, což je rozhodně způsobený tím, že jsem v podstatě od neděle nemocná, ale do školy chodím, protože je toho teď hrozně moc a nemůžu si jenom v klidu říct "tak teď budu doma", i když bych docela chtěla :)
Dnes jsme se ještě se dvěma kámoškama celý den neučily. A to proto, že jsme byly zase vypomáhat při florbalovým turnaji, tentokrát okresní kolo starších žáků.. A bylo to fakt supr (a taky úžasnej pohled na tu "hru" :)), ale pak se to malinko zvrhlo a byly jsme z toho úplně vyřízený, necěděly jsme kam dřív skočit :P Nevím, jestli o tom mám úplně psát, každopádně nějak ve zkratce jde o to, že při poslední hře přes sebe dva protihráčí spadli a prostě ten jeden dal druhýmu do držky... Takže jsme tam pak s holkama utíraly krev a turnaj se ukončil (on by byl stejně už konec, ale ještě mělo být to poslední kolo asi minutu) a předávali jsme poháry a medaile a tak.. Ale s potěšením můžu oznámit, že naše škola vyhrála a postupuje do krajskýho kola :) No, po tom všem jsme ještě mely jít s něčím vypomáhat jedné učitelce, ale ta tu nebyla, takže jsme jely domů (vzal nás kámoščin taťka). Doma jsem byla už nějak v jednu. No a byla jsme tak různě na PC, četla jsem si, od půl třetí jsem se asi hoďku koukala na TV a prostě tak odpočívala... Ale potom jsem musela umýt schody, protože jsem to slíbila babičce (btw., babička jela včera do nemocnice na operaci očí, dneska ji operovali, tak doufám, že je všechno ok). A pak jsem byla se ségrou chvilku na Sims, šla jsem se umýt a teď jsme ještě na PC. Budu se dívat na TV a večer se na něco kouknu.
Zítra asi něco málo na blogu čekejte... Mějte se! ;)


raindropkisses-ox: quotes and advice blog

boysqueenofhearts: Untitled | via Tumblr on We Heart It.


lomasdope: DOPE INSPIRATION HERE


bigangi: This film is so amazing. Anastasia 1997

your-health-hazard: TrueZdroj obrázků: tumblr.com
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement