Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Songs for october ;)

1. november 2014 at 16:16 | ♥Ivett♥ |  ♥Music♥ is my life... :D
Ahoj!
Dnes jsem tady s pro vás už známým každoměsíčním článkem s oblíbenými písněmi za daný měsíc. No a protože dneškem začíná listopad, je čas podívat se a třeba i poslechnout, co jsme za uplynulý říjnový měsíc poslouchala :)


Robbie Williams - Candy
-tuhle celkem známou písničku jsem slyšela na Óčku a nějak se mi připomněla a pořád jsem si ji zpívala a poslouchala :)

...více v celém článkuSelena Gomez&Ben Kweller - Hold On
-tuhle písničku jsem začala poslouchat, až teď nedávno, když se objevil videoklip a úplně jsem se do ní zamilovala♥ :)


Taylor Swift - Speak Now (Full album)
-pokračovala jsem zase dalšímstarším albem Taylor, kde jsem znala pár písniček, který zboˇžnuju a i ostatní jsem si zamilovala :)
-songs: Mine, Spakrs Fly, Back To December, Speak Now, Dear John, Mean, The Story Of Us, Never Grow Up, Enchanted, Better Than Revenge, Innocent, Haunted, Last Kiss, Long Live, Ours, If This Was A Movie, Superman

Bethany Mota ft. Mike Tompkins - Need You Right Now
-prostě první písnička dokonalé Bethany a já nemůžu nic říct nic jinýho než, že je to bomba! :)


Lucy Hale - Mistletoe
-už asi pomalu začínám přecházet na koledy, protože Lucy nazpívala tuhle vánoční písničku, která se mi prostě hrozně líbí a hodně mi evokuje Vánoce, na který se nemůžu dočkat :)

30 Seconds To Mars - This Is War
-tuhle písničku jsem slyšela v následujícím videu a úplně mě dostala♥ stejně jako video o PLL, klidně si můžete naujít i originální videoklip, ale já jsem to sem prostě musela dát :)

Céline Dion - It's All Coming Back To Me Now
-tuhle písničku jsem slyšela na Óčku a normálně mi spadla čelist♥ prostě dokonalost :)

 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement