Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

December 2014

Happy new year 2015!

31. december 2014 at 20:40 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Dneska jsem přemýšlela, jakým způsobem napíšu tenhle článek... Původně jsme myslela, že to bude způsobem jako loni, kdy jsme jednotlivě probírala všechny měsíce a co se stalo.. Ale nějak na to teď nemám čas ani moc náladu... Kdybych teda měla jen tak shnrout můj rok 2014, řekla bych, že jeho začátek byl vzhledem k okolnostem velmi dobrý.. Po celý rok mě trpilo několik problémů, které už mě trápí hodně dlouho a díky kterým se prostě nemůžu nějak normálně radovat, ale pomineme-li tohle, byl v podstatě celý rok úžasný. Nejlepší v tomto roce byl asi zájezd do Londýna, z čehož jsem se málem pominula a i když jsem před sebou viděla Big Ben z "masa a kostí" (víte, jak to myslím), stále jsme nemohla uvěřit tomu, že tam jsem... Dlaší jednodenní školní výlet do Polska byl taky úžasný, bylo to vlastně do koncentračního táboru a pak do jednoho města, na jehož jméno si nemůžu vzpomenout a byla tam strašná sranda :) Co se léta týče, to bylo podle mě velku podařené... Rodinná dovolená na Slovensko se mi líbila docela hodně, týden u tety byl stejně úžasný jako je vždy a ostatní dny jsem se snažila užívat si naplno :)

S příchodem školy ale začíná ta hroší část roku, kdy jsem se prostě začínala čím dál tím víc dostávat do depresí těmi mými většími problémy, o kterých tady ale nic dalšího psát nechci... Nejhorší je asi teď ten konec roku, víceméně jsem i kvůli tomu neměla tak úžasnou vánoční náladu, jakou jsem měla loni a celkově mi přijde, že mi prostě život teď čím dál tím víc hází klacky pod nohy... Ale přesto se snažím tohle všechno potlačovat, ale když to na mě přijde (jako třeba i dnes), tak to stojí za to... Bohužel. Tkaže předpokládám, že vstup do nového roku nebude nejšťastnější, ale vynasnažím se... Přestože vím, že na příští rok není moc na co se těšit...

Jinak bych chtěla ještě něco napsat k uplynulým dním. Nebyla jsem tu od Štědrého dne, protože se zkreátka pořád něco děje - na 1. svátek vánoční jsem měla druhé Vánoce u rodiny v Olomouci, pak bylo pár dní, kdy se sice nic velkýho nedělo, ale chtěla jsem si dát trošku pauzu ode všeho, dlouhý hodiny jsem blbla se ségrou na dvoře, jeden den jsme jeli na velká nákupy, včera jsme byli na celý den lyžovat (i když... s tím to nebylo slavný, spíš jsme pak sáňkovali a bobovali), dnes je teda Silvestr a dnes jsem se taky dozvěděla, že jedeme zítra se ségrou k tetě, kde budeme do soboty do rána, odtud pojedeme na pohřeb (to tady moc rozebírat nechci.. ale to je samozřejmě jedna z těch smutných událostí, který se zrovna teď stát neměly), v sobotu večer k nám přijde návštěva oslavit mamčiny narozky, v neděli je budeme slavit my a v pondělí... hurá škola? To sotva...:/

Na závěr bych vám chtěla popřát ten nejšťastnější rok 2015, hodně štěstí, zdraví, lásky a úspěchů, snažte si ten nový rok ničím nezkazit, užívejte každéího dne dokud můžete a v příštím roce se snad zase "uvidíme" :) Mějte se krásně!
Zdroj obrázků: tumblr.com

Songs for december :)

31. december 2014 at 11:39 | ♥Ivett♥ |  ♥Music♥ is my life... :D
Ahoj!
Chtěla bych se omluvit za tu moji neaktivitu, ale teď přes prázdniny je prostě každý den něco a já se snažím využít každý den, takže prostě vůbec nemám čas :) Ale vlastně mi to ani nevadí. Přesto jsem tu chtěla dnes na Silvestra něco napsat, takže jsem tu s mými oblíbenými písněmi za prosinec a ještě tu dnes bude jeden článek, jen se musím rozhodnout, jakým stylem ho napíšu :) Ale to se dozvíte... Teď teda jdeme na to :)

Zendaya - Replay


...více v celém článku


Merry Christmas!

24. december 2014 at 15:44 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Netradičně jsem tu dnes s deníčkem takhle odpoledne :) Měl být včera večer, ale jaksi už jsem se tomu nedostala :) Ráda bych vám tu shrnula v krátkosti poslední dny... Pátek byl teda posledním dnem školy, což je naprosto super a byl to fakt skvělej den :) V sobotu se nic zvláštního nedělo, jen jsme měli takový ten předvánoční úklid, ale nic moc přehnanýho... V neděli dopoledne byl takový pohodový den, ale ve čtyři odpoledne jsme se ségrou měly tady v kostele vánoční koncert. Teda nejenom my, my jsme tam hrály akorát na konci několik koled na flétnu ještě s dalšíma holkama a ségra měla ještě sólo (na moje už nevyšel čas, ale ne že by mi to nějak extra vadilo :D) :)
No a v pondělí ráno přišla kámoška, která mě a ségře pomohla s posledním dárkem, který nám zbýval, pro babičku a dědu. Měly jsme v plánu nějakk nově se vyfotit a dát do do rámečku a tak, ale pořád nám nějak nevycházelo zajít k fotografovi, tak nás napadla kámoška, která fakt brilantně fotí a navíc je tak skvělá a má dokonce fotopapír a samozřejmě tiskárnu a je tak doknoale báječná, že nám ten dárek prostě zařídila.. Takže říct, že ji miluju je slabý slovo :) No a potom jsme ještě chvilku s kámoškou kecaly. Dopoledne taky přijela teta a dvě sestřenici s našimi čtyřmi malými dětmi :) Tak jsme ještě byly se ségrou s nimi. No a po obědě jsme jely s mamkou k babičce, kde jsme byly skoro dvě hoďky a pak jsme se ještě stavily na hřbitov.. No a zbytek dne už byl takový normální :)
A včera dopoledne jsme měly se ségrou velký gruntování v šuplíkách pod postelí, kde jsme si naposledy uklízely... no radši ani nevím :) Jenomže pro mě to bylo prostě hrozně těžký, protože tam bylo strašně moc věcí, při kterých si v pomenu prostě na dětství a na všechny ta šťastný vzpomínky (prostě trocha sentimentu) a mamka chtěla ttak polovinu z toho vyhodit.. Ale to prostě nešleo, takže jen pár věcí jsme nakonec teda dala vyhodit, trochu víc věcí šlo na hůru, z toho jenom něco málo se dá ais později na charitu a několik věcí, od kterých se prostě nemůžu odpoutat jsem si nechala v šuplíku :) Dopoledne ještě přišla kámoška a dala mi tu fotku, takže jsme ji se ségrou daly do rámečku, zabalily a tím jsou dárky vyřešený :) No a jinak byl den jako každý jiný, odpoledne jeli naši se ségrou koupit nový světla a asi hoďku po tom, co odjeli, přijel děda.. A nastala ta trpaná chvíle ticha.. Já prostě nikdy nevím, o čem si mám s dědou povídat.. Teda s tímhle dědou. S dědou, co žije s náma je to snazší, ale s druhým dědou prostě nějak nenacházím témata.. No ale přežila jsem to :)
A dneska? Od rána koukáme na pohádky, u toho jsme teď i dělali bramborovej salát (mimochodem, taky ho tak milujete?), taťka nějak pořád nebyl schopnej donést stromek, takže jsem zvědavá, kdy ho dozdobíme (vždycky donášíme a zdobíme stromek až na Štědrý den, když jsme ještě se ségrou věřily na Ježíška, bývalo to tak, že jsem se prostě probudily, stromek už byl nazdobenej v obýváku a tak... no a asi druhým rokem už ho zdobíme normálně vždycky dopoledne 24. prosince, ale takhle pozdě jsme ho teda ještě nezdobili)... No a už se těším na večer :)
Takže vám všem přeji ty nejšťastnější Vánoce, pořádně si ty svátky užijte a snad najdete pod stromečkem to, po čem toužíte... A pokud tam hledáte něco nehomtného, tak neúřestávejte doufat a přeju, ať se vám i ty abstraktní přání splní! :) Mějte se nádherně!!

EDIT: Napsala jsme tenhle článek dřív než ho vydávám, tkaže stormeček už jhsme nazdobili, mě naprosto zaskočila výhra v giveaway u mé oblíbené blogerky, asi za hoďku a něco jdeme večeřet a já už se nemůžu dočkat!! :) Mějte s! ;)


Black&beige outfit ;)

23. december 2014 at 17:02 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Dnes jsem tu s outfitem. Chtěla jsem dnes vytvořit nějaký třeba štědrovečerní nebo tak, tak snad se mi povedl :) Váhala sjem mezi dvěma šaty, ale nakonec zvítězily tyhle. Nejdřív jsem se bála, že to bude vypadat spíš jako na pohřeb, ale navnadil mě ten béžový pásek, takže jsem s výjimkou psaníčka už jen sladila zbytek doplňků do béžova a myslím, že to vypadá docela dobře :) Jak vidíte, přidala jsem béžové lodičky, náhrdelník, náušnice a béžovobílé náramky no a černé psaníčko. Tak snad se outfit líbí. A dnes by měl být ještě deníček, tak snad. Zatím čau! ;)


Haul - Primark + more

21. december 2014 at 13:43 | ♥Ivett♥ |  Shopping..:)♥
Ahoj!
Tak nakonec jsem tu s článkem dnes, za to to vypadá, že zítra tady s největší pravděpodobnosít nebudu, protože to bude prostě až moc busy day :) Každopádně dnes bych se s vámi ráda podělila o moje nákupové úlovky za poslední dobu.. Poslední haul byl sice prázdninový, ale vzhledem k tomu, že jsem si v září aní říjnu nic nekoupila, ho nemůžu nazývat ani podzimním :) Nakupovala jsem v listopadu a teď v prosinci a nutno dodat, že toho není zrovna málo :) Tak snad s ebudou věci líbit a jdeme na to :)

Začnu nákupem v obchodě Pantalloon (myslím, že tak nějak se to píše), kde byly tak bpží věci, že jsme si prostě nemohla vybrat :) Ale nakonec jen můj výběr náýsledující - tohle tričko se supr nápisem a s Eiffelovkou a...

...více v celém článku

Brown&blue outfit ;)

19. december 2014 at 20:44 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Dnes jsme tu po dlouhé době jak s článkem, tak i s outfitem.. Tenhel týden, přestože byl posledním školním, nebyl o nic míň náročný :P V úterý jsem byla ve Vídni (článek by tu měl být někdy přes vánoční prázdniny), následující dny jsme zas musela dělat hodně věcí do školy, balit dárky a tak -.- Nicméně teď začíná zasloužených odpočinkových 16 dní doma, ačkoliv fakt nechci myslet na to, co bude za hrůzu, jakmile přijdu 5. ledna do školy -.- No ale na to fakt teď myslet nehodlám :) A dnes jsem tu teda jen s outfitem.
Ten tvoří tenhle boží hnědý svetřík, ke kterýmu jsme přidala klasický modrý rifle a úžasný hnědý botičky. No a jako jědnoduchý doplňky jsem vybrala modrý řetízek a náušnice. Snad se outfit líbí. A teda ti, co máte prázdniny, si je pořádně užijte!! Nevím, jestli stihnu být tu přes víkend, protože toho mám naplánovanýho ještě fakt hodně, nicméně v pondělí tu budu určitě :) Mějte se! ;)


you only miss the sun when it starts to snow, only know you love her when you let her go.

15. december 2014 at 20:40 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Tak dnes se chci hrozně moc omluvit za to, že jsem tu týden nebyla. Ale abych byla upřímná, vlastně mi to až tolik vrásek nedělá, protože i kdybych tu psala jakýkoliv článek, nestál by ani za zlámanou grešli (ou, tady se dal někdo na přísloví :)). Moje omluva tedy spočívá v tom, že co jsem minulý týden po týdnu doma přišla do školy, zcela upřímně jsem se z toho s promnutím málem pos*ala. Tolik se toho nahrnulo naráz, že jsem fakt měla minimum času na cokoliv dalšího. Je sice fakt, že v sobotu jsem šla spát až nějak kolem druhé hodiny (i když jsem se tak do desíti v noci ještě učila), protože naši nebyli doma a tuchel chvíli si prostě chci maximálně užít, protože jich nebývá moc :D V něděli ráno jsme se ještě učila a po desáté jsme jeli se ségrou, tetou a babičkou na oslavu dcery sestřenice, kde jsme byly prostě až do večera...
No a dnes sice taky nemm moc času, ale dá se to. Ještě pořád se totiž učím a ještě pořád to neumím. Odpoledne jsem si nejdřív napsala úkoly, byla chvilku na PC a pak jsem se učila a nejhorší na tom je, že zrvona fyzika mi absolutně neleze do hlavy -.- A musím se to ještě dnes naučit, protože je to sice až na středu, ale zítra nejsem celý den doma. A to je další věc, kterou vám chci sdělit - možná si někteří pamatujete, že jsem s našima a se ségoru jela minulý rok někdy v tuhle dobu na vánoční trhy do Vídně. No a letos, tedy zítra, tam jedeme zase. Už se fakt hrozně těším, protožo loni to bylo bezvadný :) No ale není to zadarmo, že jo, takže se teď ještě musím jít učit :P Ale apsoň na to mám klid, naši se ségrou jsou asi od pěti na jejím vystoupení a přijedou asi už do půl hoďky, ale do teď tu byl fakt rajskej klid, takže bezva :)
Zítra se mějte fajn a možná někdy později napíšu zase nějaký kratší fotočlánek o těch trzích :) Mějte se! ;)

you can't change your past but you can let go and start your future.

8. december 2014 at 18:56 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Dnes jsem tu jen s rychlým deníčkem.. Btw. jak jste si asi všimli, konečně jsem změnila design na nějaký ten vánoční.. Tak snad se vám líbí :)
Dneska byl můj poslední den doma..:/ Probudila jsme se kolem sedmé a koukala na TV a okolo půl osmé jsme s mamkou jel\ k doktorce na kontrolu. Brala mi krev a pak mi řekla, že zítra už můžu jít do školy, ale prý do Vánoc nemůžu cvičit (ehm.. velmi vtipné :D) Doam jsme byly kolem deváté. No a já jsem se tak hodinu koukala na TV, potom jsem byla jen tak na PC a asi další hodinu jsem dělala prezentaci do hudebky. Po obědě jsme ještě dopsala slohovku a tím jsem měla splněno do školy vše, co zatím můžu. No a potom jsme ještě tak různě byla na PC, koukala se na TV nebo si četla.. Takže poslední relax (i když musím uznat, že už mě to začínalo nudit) a zítra "hurá" do školy :) Kolem šesté jsme se šla umýt, pak jsme ještě byla na PC, šla jsem večeřet k babičce, teď píšu deníček a budu se dívat na TV.
Zítra nevím, jestli stihnu nějaký článek, takže uvidíme.. Mějte se! ;)

Brown&red outfit ;)

7. december 2014 at 17:27 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojkx!
Dnes jsem tu jen s outfitem, po více než týdenní době :) Dnešní outfit tvoří naprosto božskej svetřík, ke kterýmu jsem přidala červený kalhoty a světle hnědý boty. A dodal jsem ještě červený doplňky - náušnice a prstýnek. Tak snad se outfit líbí. A deníček už dnes teda nečekejte. Mějte se! ;)


sometimes the smallest step in the right direction ends up being the biggest step in your life.

4. december 2014 at 17:43 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Dnes jsem tu jen s takovým rychlým deníčkem... Promiňte, že tu teď moc nejsem, ale teď prostě nějak neám na blog vůbec náladu a tak.. Od pondělí jsem, pokud nevíte, doma nemocná. A když si představím, že bych teď ještě stála ve škole za pultem a prodávala věci na jarmarku, tak mi to ani nevadí, ale zase mě mrzí, že zítra nebudu ve škole, když je tam Mikuláš. Měla jsem dělat čerta a fakt mě to hrozně štve, těšila jsem se na to už od konce září, navíc už jsme měla připravenej komplet celej kostým a teď do toho vleze nemoc :P Ale zítra si obleču ten kostým a pomaluju se a tak a udělám si Mikuláše aspoň pro sebe doma :D :)
Dá se říct, že teď celý dny trávím tak, že buď sedím nebo ležím a u toho buď kokuám na TV, jsem na PC, čtusi nebo koukám na TV a u toho si opisuju sešity... Takže ne že bych si tu newmoc patřičně neužívala, ale stejně mě štve ten zítřek :P Dneska o půl čtvrté ale přijela učitlka z hudebky a měly jsme hudebku, tu jsem teda nerušila, když už to bývá u nás doma, tak snad hraním na flétnu/klávesy neumřu, že -.- :) Odjela nějak po páté a já byla ještě chvilku na PC. Teď teda píšu deníček a půjdu se už umýt.. A pak se hodlám koukat na TV a číst si.. takže žádná novinka :) Budu doma až do pondělí, protože jdu v pondělí ještě na kontrolu a na můj "milovaný" odběr krve :P
Zítra možná přidám už klasicky outfit a deníček, ale nevím.. Jednak teď ani nemám nápady a ani prostě náladu, tkaže fakt nevím. Mějte se! ;)