Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Happy new year 2015!

31. december 2014 at 20:40 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Dneska jsem přemýšlela, jakým způsobem napíšu tenhle článek... Původně jsme myslela, že to bude způsobem jako loni, kdy jsme jednotlivě probírala všechny měsíce a co se stalo.. Ale nějak na to teď nemám čas ani moc náladu... Kdybych teda měla jen tak shnrout můj rok 2014, řekla bych, že jeho začátek byl vzhledem k okolnostem velmi dobrý.. Po celý rok mě trpilo několik problémů, které už mě trápí hodně dlouho a díky kterým se prostě nemůžu nějak normálně radovat, ale pomineme-li tohle, byl v podstatě celý rok úžasný. Nejlepší v tomto roce byl asi zájezd do Londýna, z čehož jsem se málem pominula a i když jsem před sebou viděla Big Ben z "masa a kostí" (víte, jak to myslím), stále jsme nemohla uvěřit tomu, že tam jsem... Dlaší jednodenní školní výlet do Polska byl taky úžasný, bylo to vlastně do koncentračního táboru a pak do jednoho města, na jehož jméno si nemůžu vzpomenout a byla tam strašná sranda :) Co se léta týče, to bylo podle mě velku podařené... Rodinná dovolená na Slovensko se mi líbila docela hodně, týden u tety byl stejně úžasný jako je vždy a ostatní dny jsem se snažila užívat si naplno :)

S příchodem školy ale začíná ta hroší část roku, kdy jsem se prostě začínala čím dál tím víc dostávat do depresí těmi mými většími problémy, o kterých tady ale nic dalšího psát nechci... Nejhorší je asi teď ten konec roku, víceméně jsem i kvůli tomu neměla tak úžasnou vánoční náladu, jakou jsem měla loni a celkově mi přijde, že mi prostě život teď čím dál tím víc hází klacky pod nohy... Ale přesto se snažím tohle všechno potlačovat, ale když to na mě přijde (jako třeba i dnes), tak to stojí za to... Bohužel. Tkaže předpokládám, že vstup do nového roku nebude nejšťastnější, ale vynasnažím se... Přestože vím, že na příští rok není moc na co se těšit...

Jinak bych chtěla ještě něco napsat k uplynulým dním. Nebyla jsem tu od Štědrého dne, protože se zkreátka pořád něco děje - na 1. svátek vánoční jsem měla druhé Vánoce u rodiny v Olomouci, pak bylo pár dní, kdy se sice nic velkýho nedělo, ale chtěla jsem si dát trošku pauzu ode všeho, dlouhý hodiny jsem blbla se ségrou na dvoře, jeden den jsme jeli na velká nákupy, včera jsme byli na celý den lyžovat (i když... s tím to nebylo slavný, spíš jsme pak sáňkovali a bobovali), dnes je teda Silvestr a dnes jsem se taky dozvěděla, že jedeme zítra se ségrou k tetě, kde budeme do soboty do rána, odtud pojedeme na pohřeb (to tady moc rozebírat nechci.. ale to je samozřejmě jedna z těch smutných událostí, který se zrovna teď stát neměly), v sobotu večer k nám přijde návštěva oslavit mamčiny narozky, v neděli je budeme slavit my a v pondělí... hurá škola? To sotva...:/

Na závěr bych vám chtěla popřát ten nejšťastnější rok 2015, hodně štěstí, zdraví, lásky a úspěchů, snažte si ten nový rok ničím nezkazit, užívejte každéího dne dokud můžete a v příštím roce se snad zase "uvidíme" :) Mějte se krásně!
Zdroj obrázků: tumblr.com
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Charmed-ka.Pavla Charmed-ka.Pavla | Web | 2. january 2015 at 19:27 | React

Tak to ti budu držet palce až budeš na tom pohřbu, já se poslednímu pohřbu jen tak tak vyhnula..nejsem nato ještě dost silná abych to na jakémkoliv pohřbu zvládla..no nic..

Do nového roku ti přeju vše nejlšpí!! Hlavně zdraví a štqstí! ;-)

2 Ivett Ivett | Web | 2. january 2015 at 20:19 | React

[1]: Moc děkuju :) Tobě přeji do nového roku totéž :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement