Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Haul - Primark + more

21. december 2014 at 13:43 | ♥Ivett♥ |  Shopping..:)♥
Ahoj!
Tak nakonec jsem tu s článkem dnes, za to to vypadá, že zítra tady s největší pravděpodobnosít nebudu, protože to bude prostě až moc busy day :) Každopádně dnes bych se s vámi ráda podělila o moje nákupové úlovky za poslední dobu.. Poslední haul byl sice prázdninový, ale vzhledem k tomu, že jsem si v září aní říjnu nic nekoupila, ho nemůžu nazývat ani podzimním :) Nakupovala jsem v listopadu a teď v prosinci a nutno dodat, že toho není zrovna málo :) Tak snad s ebudou věci líbit a jdeme na to :)

Začnu nákupem v obchodě Pantalloon (myslím, že tak nějak se to píše), kde byly tak bpží věci, že jsme si prostě nemohla vybrat :) Ale nakonec jen můj výběr náýsledující - tohle tričko se supr nápisem a s Eiffelovkou a...

...více v celém článku...a tohle tričko jakoby New Yorkem, neméně boží :) Každé stálo asi 300 Kč

Následovalo nakupování dárků, při kterém jsme samozřejmě nemohla zapomenout ani na sebe :) No a prvním úlovkem asi za 70 Kč byl tenhle korektor Camouflage cream od Catrice, který jsem už slouho chtěla a můžu říct, že je fakt skělý :)

Moje další výprava do drogerie skončila nakonec tímto Essence nákupem :)

Tahle rtěnka (vzhled obalu na předchozí fotce) v odstínu 01 Is that you, Santa? je naprosto noží♥ Ještě tam byl jeden odstín, který se mi teda líbí ještě víc, le protože mám podobnou rtěnku doma, šla jsme tenotkrát do červené :)

Tuhle oční linku jsem si koupila jen tak ze zvědavosti, protože mám doma normální fix, ale já jsme prostě na liknování očí naprostý poleno -.- Ještě chci vyzkoušet gelový linky, jestli to nebude lepší, ale zatím mi to prostě vůbec nejde :P

Tenhle set laků s názvem 02 Got my list? No prostě... boží vánoční barvy :)

Konečně má už i já úžasné Baby Lips od Maybelline (sice už asi 2 měsíce, ale co :)). A musím říct, že jsou fakt skvěý - mám odstín Cherry me (vlevo - nejoblíběnější), Peach kiss (vpravo) a Mint fresh (uprostřed), který jsem ale dávala kamrádce k Vánocům :) Nevím jak ostatní, ale já ty balzámky fakt zbožňuju :)

Při objednávání dárků z Avonu jsem rovněž musela koupit něco pro sebe, a to nový balení v novým obalu mojí oblíbené a naprosto úžasné řasenky Supershock :)

No a poslední nákup je z vídeNského Primarku, kde jsem byla v úterý :) Jako první tu je tohle kratší tričko, který vypadá naprosto bombově a stálo asi 6 euro :)

Strašně mě štve tahle fotka, protože tu to tričko vypadá hrozně bíle :) Ve skutečnosti je to ale taková meruňková barva... No a tohle tričko, u kterýho je samozřejmě nejlepší ta zadní strana (viz další foto), je snad úplně nejvíc boží ze všeho co tu mám z Primarku♥ :) A stálo 10 euro :)


Takovýhle jednoduchý delší tričko třeba k legínům jsem docela sháněla a i se mi líbí, takže jse spokojená :) Stálo 12 eur :)

Tenhle svetřík je prostě hrozně hezekj :) Strašně se mi líbí, jak je jednoduše puntíkovanej a navíc ještě žádný puntíkovaný svetřík nemám, tkaže jsem za něj fakt ráda :)

Tohle tričko s emi šíleně moc zalíbilo♥ Líbí se mi materiál, líbí se mi potisk a prostě líbí se mi celý :) A stálo 6 eur :)

Další věcí (nebo spíš věcmi) je pyžamo... Tam se kuuje horní a dolní díl zvlášť, takže jsem si prostě vzala, co se k sobě podle mě nejvíc hodilo.. No, není to asi úplně přesný, ale mě se to líbí :)


No a nakonec vám ještě musím ukázat tři hrníčky ze všech tří trhů, na kterých jsme byli :) Jsou to hrníčky, ve kterých jsme si koupili punč a ty můžeme buď vrátit, nebo si je nechat :) My jsme tedy zvolili druhou možnost a musím říct, že jsou fakt kouzelný :)
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement