Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Merry Christmas!

24. december 2014 at 15:44 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Netradičně jsem tu dnes s deníčkem takhle odpoledne :) Měl být včera večer, ale jaksi už jsem se tomu nedostala :) Ráda bych vám tu shrnula v krátkosti poslední dny... Pátek byl teda posledním dnem školy, což je naprosto super a byl to fakt skvělej den :) V sobotu se nic zvláštního nedělo, jen jsme měli takový ten předvánoční úklid, ale nic moc přehnanýho... V neděli dopoledne byl takový pohodový den, ale ve čtyři odpoledne jsme se ségrou měly tady v kostele vánoční koncert. Teda nejenom my, my jsme tam hrály akorát na konci několik koled na flétnu ještě s dalšíma holkama a ségra měla ještě sólo (na moje už nevyšel čas, ale ne že by mi to nějak extra vadilo :D) :)
No a v pondělí ráno přišla kámoška, která mě a ségře pomohla s posledním dárkem, který nám zbýval, pro babičku a dědu. Měly jsme v plánu nějakk nově se vyfotit a dát do do rámečku a tak, ale pořád nám nějak nevycházelo zajít k fotografovi, tak nás napadla kámoška, která fakt brilantně fotí a navíc je tak skvělá a má dokonce fotopapír a samozřejmě tiskárnu a je tak doknoale báječná, že nám ten dárek prostě zařídila.. Takže říct, že ji miluju je slabý slovo :) No a potom jsme ještě chvilku s kámoškou kecaly. Dopoledne taky přijela teta a dvě sestřenici s našimi čtyřmi malými dětmi :) Tak jsme ještě byly se ségrou s nimi. No a po obědě jsme jely s mamkou k babičce, kde jsme byly skoro dvě hoďky a pak jsme se ještě stavily na hřbitov.. No a zbytek dne už byl takový normální :)
A včera dopoledne jsme měly se ségrou velký gruntování v šuplíkách pod postelí, kde jsme si naposledy uklízely... no radši ani nevím :) Jenomže pro mě to bylo prostě hrozně těžký, protože tam bylo strašně moc věcí, při kterých si v pomenu prostě na dětství a na všechny ta šťastný vzpomínky (prostě trocha sentimentu) a mamka chtěla ttak polovinu z toho vyhodit.. Ale to prostě nešleo, takže jen pár věcí jsme nakonec teda dala vyhodit, trochu víc věcí šlo na hůru, z toho jenom něco málo se dá ais později na charitu a několik věcí, od kterých se prostě nemůžu odpoutat jsem si nechala v šuplíku :) Dopoledne ještě přišla kámoška a dala mi tu fotku, takže jsme ji se ségrou daly do rámečku, zabalily a tím jsou dárky vyřešený :) No a jinak byl den jako každý jiný, odpoledne jeli naši se ségrou koupit nový světla a asi hoďku po tom, co odjeli, přijel děda.. A nastala ta trpaná chvíle ticha.. Já prostě nikdy nevím, o čem si mám s dědou povídat.. Teda s tímhle dědou. S dědou, co žije s náma je to snazší, ale s druhým dědou prostě nějak nenacházím témata.. No ale přežila jsem to :)
A dneska? Od rána koukáme na pohádky, u toho jsme teď i dělali bramborovej salát (mimochodem, taky ho tak milujete?), taťka nějak pořád nebyl schopnej donést stromek, takže jsem zvědavá, kdy ho dozdobíme (vždycky donášíme a zdobíme stromek až na Štědrý den, když jsme ještě se ségrou věřily na Ježíška, bývalo to tak, že jsem se prostě probudily, stromek už byl nazdobenej v obýváku a tak... no a asi druhým rokem už ho zdobíme normálně vždycky dopoledne 24. prosince, ale takhle pozdě jsme ho teda ještě nezdobili)... No a už se těším na večer :)
Takže vám všem přeji ty nejšťastnější Vánoce, pořádně si ty svátky užijte a snad najdete pod stromečkem to, po čem toužíte... A pokud tam hledáte něco nehomtného, tak neúřestávejte doufat a přeju, ať se vám i ty abstraktní přání splní! :) Mějte se nádherně!!

EDIT: Napsala jsme tenhle článek dřív než ho vydávám, tkaže stormeček už jhsme nazdobili, mě naprosto zaskočila výhra v giveaway u mé oblíbené blogerky, asi za hoďku a něco jdeme večeřet a já už se nemůžu dočkat!! :) Mějte s! ;)

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Charmed-ka.Pavla Charmed-ka.Pavla | Web | 26. december 2014 at 16:01 | React

Trochu opžděně ale taky ti přeji kráásné Vánoční svátky!! :-)

2 Ivett Ivett | 26. december 2014 at 18:15 | React

[1]: Moc děkuji :)

3 Charmed-ka.Pavla Charmed-ka.Pavla | Web | 29. december 2014 at 21:13 | React

Ahoj, u mě je zadání 3.kola Soutěže o nej fotku se zvířetem.
Čím dříve fotku všichni pošlou, tím dríve začne hlasování :o)

http://charmed--club.blog.cz/1412/soutez-o-nej-fotku-se-zviretem-3-kolo-zadani

4 Ivett Ivett | 30. december 2014 at 20:17 | React

[3]: Děkuji za info :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement