Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

never judge yourself from someone else's eyes.

1. december 2014 at 21:24 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Dnes jsem tu jen s takovým rychlým a trochu informačním deníčkem... Ještě se chci omluvit, že teď jsm tu moc nebyla, jen včera jsem rychle přidala článke s písničkama, ale tentokrát mám zbrusu novou výmluvu :D Ono totiž člověku, kdžy v sobotu půl dne peče a v neděli půl dne zdobí perníčky, toho času moc nezbyde :) Ale jáý prostě miluju pečení a zdobení perníčků, úplně mě to navnadí na Vánoce, ale bohužel mám potom taky pocit, že jsme z těch perníčků přibrala tak 10 kilo, protože prostě neumím odolávat :)
No a dnes jsem zůstala doma.. Jsem nemocná. No, vlastně už od minulé neděle mě bolí v krku a beru léky, ale co -.- Dneska jsem zůstala doma a ráno byla taková pohoda, v podstatě jsem jen ležela u TV. Po obědě jsem se koukala ještě na film... Kolem druhé přišla ségra ze školy a po půl třetí jsem jela s taťkou k doktorce.. Počítala jsem s tím, že už tak ve středu půjdu do školy, ale to jsem se teda zmýlila.. Dostala jsme antibiotika, mám být doma a za týden mám přijít na kontrolu. Fakt bych chtěla být doma, ale teď se mi to bohužel moc nehodí :P No nic.. Celý odpoledne až doteď mě hrozně bolela a bolí hlava, asi se z toho zbláýním :P No a teď jsem tu trošku blbla se ségrou a asi půjdu spát, protože mě fakt bolí hlava...
Dnes jsem vám chtěla napsat ještě o něčem do deníčku, ale protože jsem se fakt rozepsala, zveřejním to zítra v takovým special článku. Mějte se! ;)


we-are-brain-washed: 😊

paokid: 221AMwe-are-brain-washed: somehow

clozeee: Pretty much Live Out Loudwe-are-brain-washed: i guess i didwe-are-brain-washed: i want a love like theirs😍😭

Zdroj obrázků: tumblr.com
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement