Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Songs for december :)

31. december 2014 at 11:39 | ♥Ivett♥ |  ♥Music♥ is my life... :D
Ahoj!
Chtěla bych se omluvit za tu moji neaktivitu, ale teď přes prázdniny je prostě každý den něco a já se snažím využít každý den, takže prostě vůbec nemám čas :) Ale vlastně mi to ani nevadí. Přesto jsem tu chtěla dnes na Silvestra něco napsat, takže jsem tu s mými oblíbenými písněmi za prosinec a ještě tu dnes bude jeden článek, jen se musím rozhodnout, jakým stylem ho napíšu :) Ale to se dozvíte... Teď teda jdeme na to :)

Zendaya - Replay


...více v celém článku


Bella Thorne - Call It Whatever


Ariana Grande - Santa Tell Me


Elis - Shubidu


Hilary Duff - All About You


Hilary Duff - Chasing The Sun


Charli XCX - Boom Clap


Kelly Clarkson - Wrapped In Red (Full Album)
-songs - Wrapped In Red, Underneath The Tree, Have Yourself A Merry Little Christmas, Run Run Rudolph, Please Come Home For Chrsistmas (Bells Will Be Ringing), Every Christmas, Blue Christmas, Baby It's Cold Outside, Winter Dreams (Brandon's Song), White Christmas, My Favorite Things, 4 Carats, Just For Now, Silent Night

Kelly Clarkson - Oh Come Oh Come Emanuel 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Vicky Vicky | Web | 31. december 2014 at 11:42 | React

všetky sú úplne skvelé ale momentalne je moja úplna srdcovka Boom Clap :) pekný Silvester a šťastný Nový rok :)

2 Ivett Ivett | 31. december 2014 at 20:43 | React

[1]: To jo, úžasná píseň♥ :) Děkuju moc, tobě taky! :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement