Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

January 2015

Songs for january :)

31. january 2015 at 10:43 | ♥Ivett♥ |  ♥Music♥ is my life... :D
Ahoj!
Jelikož dnes píšeme datum 31. ledna, jsem tu s každoměsíčním přehledem mých nejoblíbenějších písní za uplynulý měsíc :) AA řekla bych, že co se tohohle týče, jsem si snad nemohla vybrat lepší písničky na zahájení roku :) Tak snad se budou líbit i vám :)

Jessie J, Ariana Grande, Nicky Minaj - Bang Bang


...více v celém článku

the lower you fall, the higher you'll fly.

30. january 2015 at 9:59 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Hlásí se vám prázdninový nadšenec :) #homealone
Jak jste už možná pochopili, jako asi nevím kolik dalších lidí chodících do školy, mám dnes pololetní prázdniny... No, spíš "prázdniny". Nikdy nepochopím, proč se jednodennímu volnu, říká prázniny, ale ok. Faktem je, že dneska to pro mě prázdniny fakt jsou. Jak jste už možná taky pochopili, jsem dnes....počkej si.... sama doma! Yes please! :) Můžu vám říct, že tenhle pátek-sobota-neděle (aja prodloužený víkend) si doufám fakt užiju, jelikož dnes jsem sama doma, protože mamka se ségrou jsou až do nedělě v Praze, kde má ségra taneční vystoupení a taťka je v práci... Večer má přijet teta s malým Matýskem, takže an ty se taky už těším :) O víkendu sice bude doma taťka, ale to je v pohodě :) Hlavně že nebudu muset poslouchat ječení mé milované sestřičky atd. Naívc to vypadá, že zítra večer bych měla být zase sama doma, protože taťka by měl hrát hokej, takže co víc si přát :)

Jinak než se pustím do dalšího básnění, jaký jste měli včerejšek? Teď teda myslím především ty šokolou povinné, samozřejmě kvůli vysvědčení... Pro mě mělo tohle trošku větší význam, protože je to poslední ze tří yvsvědčení, které se započítává do průměru na střední školu. A... s potěšením musím oznámit, že poprvé na druhém stupni jsem měla samý jednišky! :) Sice jsem si říkala, že bych možná byla i ráda, za nějakou tu dvojku, abych tak nevyčnívala z davu, ale tak co :) Stejně jsem ráda, že se mi těch pár dvoje/skorodvojek podařilo vytáhnout nahoru :) A odpoledne jsme měly se ségrou ještě suúpr krátkou hudebku (učitelka pak ještě spěcha la na nějakou soutěž), kde jsme rovněž samozřejmě dostávaly vysvědčení, prý "ať mám těch jedniček víc" :)

Dneska jsme se probudila ve čtyři, což jsem do teď nepocxhopila :D Mylsím, že se mi něco zdálo, ale už nevím, jestli nějaká noční můra nebo prostě něco random, ale najendou jsme se probudila a taky mi hodně dlouho trvalo, než jsem zase usnula. No a pak jsme se stejně probudila v šest, když ségra vstávala, mamka ještě všechno dobalovala a tak.. Tak už jsme taky vstávala. Teda počkala jsem si, než nějak po semdé všichni odjeli, do té doby jsem si četla. No a pak jsem si nachystala snídani, sedla si k TV a užívala volno :) Potom jsem ještě tak byla na PC, teď jsem se rozhodla spojit se zase s vámi a tak za pět minut mám schůzku dole s babičkou, budeme dělat žemlovku... :) Mňami♥ Užs e těším, ještě jsem ji nikdy sama nedělala a tentokrát babička přísahala, že mě bude jenom kontrolovat. Tak snad :)

Nevím, jaká bude moje aktvita teď přes víkend, prostě nechám volný průběh mé náladě na blog :) Tak snad se máte taky super a kdyžtak napište dole, co jste na výzo měli vy :) A pokud už máte tyhle cáry papírů dávno za sebou, snad se taky máte bezva no :) Mějte se! ;)teenagerpics:Hey guys new account here 👋 ❤️😍😘

Light&dark orange outfit ;)

26. january 2015 at 17:15 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Dnes jsem tu jen s rychlým outfitem. Ten je dnes hodně jednoduchý a jhakoby v jedené barvě. Hrozně se mi totiž zalíbila kombinace světle a tmavě oranžové, takže jsem takový vytvořila. Vybrala jsem do něj naprosto roztomilý svetřík s tučňáky, který je prostě... omg♥ *-* K němu jsem přidala tmavší oranžový kalhoty a světle oranžový tenisky. No a z doplňků jsem vybrala jen oranžový růžičkový náušnice. Takže opravdu jednoduchý, ale snad se líbí.
Btw., jakou jste měli neděli? U nás teda pořádně nasněžilo, takže jsme se ségrou a s taťkou jeli do taťkovy práce, kde jsou obrovský kopce na sáňkování/bobování/cokoliv dalšího... Vydrželi jsme to hodinu (pak už nás fakt hodně štvalo pořád chodit nahoru ten příšerně obrovský kopce, tkaže jsme jeli domů), ale bylo to úplně mega bezva :) No a jinak mi zase přišlo, že byl víkend nějaký kratší, než by měl být a dnes je zase pondělí :P Je to fakt nejhorší den v historii, ale chápejte to tak, že kdyby týden začínal v sobotu, nenávidím soboty, takže asi chápete proč tomu tak je, že :) No, radši budu končit, už píšu zase o všem a o ničem... -.- Mějte se! ;)


loving you was my favourite mistake.

24. january 2015 at 20:28 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Jsem tu zas. Jaký jste měli týden? Já musím říct, že tenhle týden byl po dlouhé době docela pohodový, protože známky už máme vícem=ně uzavřené, k tomu byl lyžák, tkaže spoustu učitelů chybělo, z čehož vyplývá, že jsme měli dva dny i zkrácené vyučování + nám odpadly cvičení z češtiny, spoustu hodin bylo suplovaných a i ve spoustě nesuplovaných hodinách jsme se dívali na filmy a tak, takže co víc si přát. Btw., mega moc vám doporučuju český film Občanský průkaz, tady si můžete přečíst, o čem to je a já vám přísahám, že je to fakt úžasný film. To jen tak bokem :)

A jinak dnešek byl taky supr den :) Ráno jsme se probudila tak v sedm a po dlouhé době jsem asi dvě hodiny ležela v posteli a prostě si četla :) To jsem už dlouho neudělala a přitom je to úplně nejvíc dokonalá věc :) Pak jsme měla kupodivu nějakou hroznou chuť do uklízení, tkaže jsme hned pos nídani vysála, utřela prach, umyla koupelnu, ale... pak už s emi nechtěalo umývat schody, takže to jaksi ehm... nechám na zítra :) Asi jen na půl hoďky jsme ještě ráno zašla za babičkou a prostě jsem tak kecaly. Před obědem jsme se ségrou byly tak různě na PC, chvilku ještě po obědě a pak jsme šly ještě asi na hoďku za babičkou. Potom jsem byla chvilku ještě na PC, oblíkla jsem se a ve tři jsme jeli s mamkou, ségrou a taťkou k babičce.. Tam jsme byli asi do čtyř a jeli jsme ke kámošce, která byldí ve stejné vesnici po hooooodně dlouhé době na návštěvu :) Teda, ségra ji vídá v tanečních, ale já jaksi ne, takže jsme se zase delší dobu neviděly.. Kámoška má i dvouletýho roztomilýho brášku, kterej nás čas od času podle slov kámošky "otravoval", ale bylo to fakt bezva :) Prostě jsme tak blbly, co víc říct :) Přijeli jsme až asi o půl osmé. Teď jsme teda tak an PC, půjdu se umýt a budu se na něco koukat.
Zítra mě čeká úkol do matiky, na který se úplně hrozně moc "těším", umýt schody (což bych dělala storát radši než tu blbou matiku) a toť asi konec mým povinnostem... Teda jen doufám, že zatím žádný test nepíšem :P Mějte se! ;)

Brown&red outfit ;)

21. january 2015 at 17:01 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Dneska jsem tu s outfitem :) Dnes jsme do něj vybrala naprosto roztromilý svetřík se sobíkem, kteýr je prostě k sežrání♥ :) K němu jsme přidala červený kalhoty a takový hnědý kozačky ve stylu, který je teď snad úplně všude :) No a z doplňů jsme vybrala červený náušnice a hnědý prstýnek. Tak snad se outfit líbí. Mějte se! ;)


expections will kill you.

19. january 2015 at 18:04 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Jak se máte? Já musím říct, že tak blbý pondělí jako dneska jsem už dlouho neměla... -.- Začalo to vladtně ještě ráno doma - pořád jsem si něco zapomínala nahoře a vracela se proto... V autobuse jsme se s kámoškou rozčilovaly nad přemýšlením některých lidí, ale to tu rozebírat nebudu... Ve škole to na hodně kritickou chvíli vypadalo, že budu jediná holka, která bude plavat (naštěstí jsme nakonec byly dvě, ale já jsem málem dostala infarkt :D) V přírazu jsme dělali laborku na dechovou frekvenci, z čehož se mi megálně motala hlava... V matice jsem dostala trojku z pololetky a hádejte co... Tradičně mi to opět uteklo o bod a měla bych dvojku (s kámoškou jsme si řekly, že si to zítra nakonec opravíme, tak mi držte pěsti :)). A samozřejmě jsme se z toho zase rozčilovala úplně nehorázně. Plavání tak nějak ušlo, ale po plavání jsem si nechala vlasy tak nějak neučesaný a úplně šíleně mi padaly do očí a ani nevíte, jak mě to po zbytek vyučování štvalo :P K tomu mi ještě celý den padaly kalhoty a to mě celou dobu tak štvalo, že ani nevíte jak (jo, prostě moje problémy -.-)... Když jsme šla domů z busu, musela jsem samozřejmě zase čepku, kteár mi dneska tak šíleně padala, že jsem si to mohla popravovat tisíckrát a stejně mi to bylo k ničemu, takže jsem se na to vykašlala a doma jsem měla čepku až na nose :P No zkrátka takový blbější den složený z velkých problémů a z malých, který vás ale herozně štvou :D

Ale je zajímavý, že jakmile jsme došla doml, začalo se mi nějak dařit... Nejdřív jsem se dívala na TV, ale pak jsem si opakovala matiku na ten zítřejší opravný test a všechno, co mi nevycházelo, mi najednou vycházelo... Asi na mě působí nějaké tajemné síly :O To jsme si tak hoďku opakovala, teď jsme si ještě opakovala ájinu na zítřejší test a teď mě čeká vysvětlování mamce, proč jsem dostala trojku -.- Což bych fakt nikomu nepřála :)
Zítra asi budu mít čas jít sem, ale nevím, jestli úplně budu chtít psát deníček :) Tak možná, že outfit tady bude... Mějte se!

P.S.: Doufám, že jste měli lepší pondělí než já! :)

White&grey outfit ;)

18. january 2015 at 13:15 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Dnes jsem tady jen tak rychle s outfitem, možná večer stihnu ještě deníček, ale to fakt nevím :)
Dnešní outfit tvoří naprtosto dokonalý bílý svetřík, který jsem zkombinovala s šedými kalhoty... Vůbec jsem nevěděla, co dát za boty, ale nakonec jsem skončila u těchto bílých tenisek. No a z doplňů jsme přidala jen stříbrný řetízek a šedý náušnice. Snad se outfit líbí :) A jak jsem psala, mpžná že dneska stihnu ještě deníček, ale... no moc tomu nevěřím :) Zatím čau! ;)


i really need to expect less from people.

16. january 2015 at 18:47 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
No, tak dnes jsem tu zase po týdnu s článkem.. Moc se vám za to omlouvám, ale tenhle týdne byl prostě jedno velký "vzrůšo", ovšem v tom horším slova smyslu... Každý den jeden až několik testů, každý den dlouhodobý učení, pololetka z češtiny, dneska pololetka z matiky, do toho byla tři dny dlouhá škola, navíc ještě včera třídní chůzky, no prostě hrůza.. Navíc možná někteří víte, že jsme teď v devítce, takže mě na jaře čekají příjimačky na střední školu a proto je pro mě teď prospěch (a nejen prospěch) fakt hodně důležitej, takže se snažím vytáhnout, co se dá. A zatím to toeda vypadá docela dobře, na výzo počítm tak s jednou až dvěma dvojkama, jinak jedničky, takže jsem vážně spokojená :)

Pokud bych měla napsat, co se u mě kromě učení a školy celkově za ten týden stalo, moc toho nebude... Víkend byl téměř celej prostě a jednoduše učící, jen v neděli tu na chvíli byla sestřenice s tetou a malou Toničkou, tak jsem byla chvilku s nimi, ale jinak u mě vládlo učení :P No a přes týden tomu nebylo jinak. Prostě učení a učení, ale to zkrátka k pololetí patří, obzvlášť teď. Včera jsme s enapříklad až do noci snažila nějak procvičit matiku, protože jsme bylao obeznámena s tím, že jedničku na výzo dostanu jedině v případě, že dostanu jedničku z písmeyk.. A to je myslím nesplnitelné... Takže tady jsme fakt zvědavá a asi přes víkend neusnu, dokud se nedozvím tu známku :D

Ale ať si tady pořád jenom nestěžuju, musím zase říct, že na příští týden se naprosto upřímně těším.. Zatím nás žádný test, kromě ájiny nečeká, což je hodně dobrý. Všechny dlouhý dny, co byly možný nám odpadly, kvůli absenci učitelů (kteří totiž budou na lyžáku), takže v úterý místo osmi hodin pouhých pět, ve středu odpadají cvičení z češtiny no a v pátek zkrácené vyučování na pět hodin (a odpald zrovna tak hroznej předmět jako občanka)... Co víc si přát? :) No a když siu ještě vezmu, že ten další týden bude taky pohoda (tři dny docela volnější, jeden den výzo a další den pololetní prázdniny), začíná se mi vracet dobrá nálada a to v té největší míře :) A taky to znamená, že s rostoucí lepší náladou, budou snad přibývat i nápady na originálnější články, bude snad růst čas na ty běžné články, které ovšem teď moc běžné nebyly a všechno bude prostě ok :) Tak snad.

A to je myslím dnes vše, pokračování někdy příště :) Přes víkend se tady pokusím být alespoň tou běžnou částí (tzn. outfity určitě - konečně :)). Mějte se nádherně! :)

no ones perfect until you fall in love with them.

9. january 2015 at 20:49 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Dnes jsem tu jen s takovým rychlým deníčkem...
Musím říct, že je první týden školy a já se cítím, jako bych tam chodila bez přestávky 10 let :P Fakt, ještě kdžy pomyslím, co všechno musím přes víkend do školy udělat, zvedá se mi žaludek :/ No, poslední dny byly prostě hrozně takový.... "než zase najedu do toho režimu", jestli rozumíte :) Ze školy jsem byla kažsý den úplně vyřízená, naštěstí tenhle týden jsem seještě nic učit nemusela :) K tomu mám teď nějaký trhavý spánek, poslední dny se probudím uprostřed noci a pak mi chvilku trvá, než zase usnu a třeba dneka jsem se vzbudila o půl druhé, pak jsem usnula a potom ještě ve čtyři a od té doby jsem nemohla usnout... Takže fakt nevím, co se to děje :) Dnešek byl ve škole takový normální, jako všechny předchozí dny.. Až teda na poslední hodinu - občanku. Ta učitelka se snad zblíznila :P Máme vypracovat úplně nějaký debilní úkol s mega dlouhým zadáním a máme jí ho donýst do středy... Já bych se jí na to nejradši víte co... No a po škole jsem nic moc nedělala, sice už jsme se dneska chtěla začít učit, aler tak strašně mě bolela a bolí hlava, že bych tam stejně nic nedostala... Takže tolik k mému obeznámení vás s mým aktuálním stavem :)
Nevím, jak to budu stíhat přes víkend, ale pravděpodoboně tu za celý víkend čekejte tak jeden článek, protože toho mám fakt supr hodně -.- Mějte se! ;)

White&blue outfit ;)

5. january 2015 at 17:21 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Dnes jsem tu zase jednou i s outfitem... Ten dens tvoří dokonalý krémově bílý tričko s takovým aztéckým vzorem, ke kterýmu jsem přidala klasický modrý kalhoty a pak jsme dlouho přemýšlela nad botama... a nakonec jsme se rozhodla pro válenky, i když vím, že je nemá úplně moc lidí v lásce.. Ale mně se líbí :) No a přidala jsem i modrý náušnice a prstýnek a to jest vše :) Snad se outfit líbí. A dneska už je to ode mě vše. Mějte se! ;)