Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

expections will kill you.

19. january 2015 at 18:04 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Jak se máte? Já musím říct, že tak blbý pondělí jako dneska jsem už dlouho neměla... -.- Začalo to vladtně ještě ráno doma - pořád jsem si něco zapomínala nahoře a vracela se proto... V autobuse jsme se s kámoškou rozčilovaly nad přemýšlením některých lidí, ale to tu rozebírat nebudu... Ve škole to na hodně kritickou chvíli vypadalo, že budu jediná holka, která bude plavat (naštěstí jsme nakonec byly dvě, ale já jsem málem dostala infarkt :D) V přírazu jsme dělali laborku na dechovou frekvenci, z čehož se mi megálně motala hlava... V matice jsem dostala trojku z pololetky a hádejte co... Tradičně mi to opět uteklo o bod a měla bych dvojku (s kámoškou jsme si řekly, že si to zítra nakonec opravíme, tak mi držte pěsti :)). A samozřejmě jsme se z toho zase rozčilovala úplně nehorázně. Plavání tak nějak ušlo, ale po plavání jsem si nechala vlasy tak nějak neučesaný a úplně šíleně mi padaly do očí a ani nevíte, jak mě to po zbytek vyučování štvalo :P K tomu mi ještě celý den padaly kalhoty a to mě celou dobu tak štvalo, že ani nevíte jak (jo, prostě moje problémy -.-)... Když jsme šla domů z busu, musela jsem samozřejmě zase čepku, kteár mi dneska tak šíleně padala, že jsem si to mohla popravovat tisíckrát a stejně mi to bylo k ničemu, takže jsem se na to vykašlala a doma jsem měla čepku až na nose :P No zkrátka takový blbější den složený z velkých problémů a z malých, který vás ale herozně štvou :D

Ale je zajímavý, že jakmile jsme došla doml, začalo se mi nějak dařit... Nejdřív jsem se dívala na TV, ale pak jsem si opakovala matiku na ten zítřejší opravný test a všechno, co mi nevycházelo, mi najednou vycházelo... Asi na mě působí nějaké tajemné síly :O To jsme si tak hoďku opakovala, teď jsme si ještě opakovala ájinu na zítřejší test a teď mě čeká vysvětlování mamce, proč jsem dostala trojku -.- Což bych fakt nikomu nepřála :)
Zítra asi budu mít čas jít sem, ale nevím, jestli úplně budu chtít psát deníček :) Tak možná, že outfit tady bude... Mějte se!

P.S.: Doufám, že jste měli lepší pondělí než já! :)
Zdroj obrázků: tumblr.com
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement