Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

i really need to expect less from people.

16. january 2015 at 18:47 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
No, tak dnes jsem tu zase po týdnu s článkem.. Moc se vám za to omlouvám, ale tenhle týdne byl prostě jedno velký "vzrůšo", ovšem v tom horším slova smyslu... Každý den jeden až několik testů, každý den dlouhodobý učení, pololetka z češtiny, dneska pololetka z matiky, do toho byla tři dny dlouhá škola, navíc ještě včera třídní chůzky, no prostě hrůza.. Navíc možná někteří víte, že jsme teď v devítce, takže mě na jaře čekají příjimačky na střední školu a proto je pro mě teď prospěch (a nejen prospěch) fakt hodně důležitej, takže se snažím vytáhnout, co se dá. A zatím to toeda vypadá docela dobře, na výzo počítm tak s jednou až dvěma dvojkama, jinak jedničky, takže jsem vážně spokojená :)

Pokud bych měla napsat, co se u mě kromě učení a školy celkově za ten týden stalo, moc toho nebude... Víkend byl téměř celej prostě a jednoduše učící, jen v neděli tu na chvíli byla sestřenice s tetou a malou Toničkou, tak jsem byla chvilku s nimi, ale jinak u mě vládlo učení :P No a přes týden tomu nebylo jinak. Prostě učení a učení, ale to zkrátka k pololetí patří, obzvlášť teď. Včera jsme s enapříklad až do noci snažila nějak procvičit matiku, protože jsme bylao obeznámena s tím, že jedničku na výzo dostanu jedině v případě, že dostanu jedničku z písmeyk.. A to je myslím nesplnitelné... Takže tady jsme fakt zvědavá a asi přes víkend neusnu, dokud se nedozvím tu známku :D

Ale ať si tady pořád jenom nestěžuju, musím zase říct, že na příští týden se naprosto upřímně těším.. Zatím nás žádný test, kromě ájiny nečeká, což je hodně dobrý. Všechny dlouhý dny, co byly možný nám odpadly, kvůli absenci učitelů (kteří totiž budou na lyžáku), takže v úterý místo osmi hodin pouhých pět, ve středu odpadají cvičení z češtiny no a v pátek zkrácené vyučování na pět hodin (a odpald zrovna tak hroznej předmět jako občanka)... Co víc si přát? :) No a když siu ještě vezmu, že ten další týden bude taky pohoda (tři dny docela volnější, jeden den výzo a další den pololetní prázdniny), začíná se mi vracet dobrá nálada a to v té největší míře :) A taky to znamená, že s rostoucí lepší náladou, budou snad přibývat i nápady na originálnější články, bude snad růst čas na ty běžné články, které ovšem teď moc běžné nebyly a všechno bude prostě ok :) Tak snad.

A to je myslím dnes vše, pokračování někdy příště :) Přes víkend se tady pokusím být alespoň tou běžnou částí (tzn. outfity určitě - konečně :)). Mějte se nádherně! :)sarahspotato: this is absolutely stunning


foreveryoungstavrixx: the-personal-quotes: black & white quotes/GIFS I really do…Zdroj obrázků: tumblr.com
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement