Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Light&dark orange outfit ;)

26. january 2015 at 17:15 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Dnes jsem tu jen s rychlým outfitem. Ten je dnes hodně jednoduchý a jhakoby v jedené barvě. Hrozně se mi totiž zalíbila kombinace světle a tmavě oranžové, takže jsem takový vytvořila. Vybrala jsem do něj naprosto roztomilý svetřík s tučňáky, který je prostě... omg♥ *-* K němu jsem přidala tmavší oranžový kalhoty a světle oranžový tenisky. No a z doplňků jsem vybrala jen oranžový růžičkový náušnice. Takže opravdu jednoduchý, ale snad se líbí.
Btw., jakou jste měli neděli? U nás teda pořádně nasněžilo, takže jsme se ségrou a s taťkou jeli do taťkovy práce, kde jsou obrovský kopce na sáňkování/bobování/cokoliv dalšího... Vydrželi jsme to hodinu (pak už nás fakt hodně štvalo pořád chodit nahoru ten příšerně obrovský kopce, tkaže jsme jeli domů), ale bylo to úplně mega bezva :) No a jinak mi zase přišlo, že byl víkend nějaký kratší, než by měl být a dnes je zase pondělí :P Je to fakt nejhorší den v historii, ale chápejte to tak, že kdyby týden začínal v sobotu, nenávidím soboty, takže asi chápete proč tomu tak je, že :) No, radši budu končit, už píšu zase o všem a o ničem... -.- Mějte se! ;)

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Mersmerize Mersmerize | Web | 26. january 2015 at 17:23 | React

Moc se mi líbí barva kalhot. Je spíš taková lososová, alespoň tak vypadá na obrázku :)

2 Ivett Ivett | Web | 26. january 2015 at 19:26 | React

[1]: Mně se taky moc líbí :) A asi máš pravdu, že je lososová, já se v tom moc nevyznám, jen mi přišlo že lososová je ještě trochu víc do růžova, ale tak to je jedno :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement