Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

loving you was my favourite mistake.

24. january 2015 at 20:28 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Jsem tu zas. Jaký jste měli týden? Já musím říct, že tenhle týden byl po dlouhé době docela pohodový, protože známky už máme vícem=ně uzavřené, k tomu byl lyžák, tkaže spoustu učitelů chybělo, z čehož vyplývá, že jsme měli dva dny i zkrácené vyučování + nám odpadly cvičení z češtiny, spoustu hodin bylo suplovaných a i ve spoustě nesuplovaných hodinách jsme se dívali na filmy a tak, takže co víc si přát. Btw., mega moc vám doporučuju český film Občanský průkaz, tady si můžete přečíst, o čem to je a já vám přísahám, že je to fakt úžasný film. To jen tak bokem :)

A jinak dnešek byl taky supr den :) Ráno jsme se probudila tak v sedm a po dlouhé době jsem asi dvě hodiny ležela v posteli a prostě si četla :) To jsem už dlouho neudělala a přitom je to úplně nejvíc dokonalá věc :) Pak jsme měla kupodivu nějakou hroznou chuť do uklízení, tkaže jsme hned pos nídani vysála, utřela prach, umyla koupelnu, ale... pak už s emi nechtěalo umývat schody, takže to jaksi ehm... nechám na zítra :) Asi jen na půl hoďky jsme ještě ráno zašla za babičkou a prostě jsem tak kecaly. Před obědem jsme se ségrou byly tak různě na PC, chvilku ještě po obědě a pak jsme šly ještě asi na hoďku za babičkou. Potom jsem byla chvilku ještě na PC, oblíkla jsem se a ve tři jsme jeli s mamkou, ségrou a taťkou k babičce.. Tam jsme byli asi do čtyř a jeli jsme ke kámošce, která byldí ve stejné vesnici po hooooodně dlouhé době na návštěvu :) Teda, ségra ji vídá v tanečních, ale já jaksi ne, takže jsme se zase delší dobu neviděly.. Kámoška má i dvouletýho roztomilýho brášku, kterej nás čas od času podle slov kámošky "otravoval", ale bylo to fakt bezva :) Prostě jsme tak blbly, co víc říct :) Přijeli jsme až asi o půl osmé. Teď jsme teda tak an PC, půjdu se umýt a budu se na něco koukat.
Zítra mě čeká úkol do matiky, na který se úplně hrozně moc "těším", umýt schody (což bych dělala storát radši než tu blbou matiku) a toť asi konec mým povinnostem... Teda jen doufám, že zatím žádný test nepíšem :P Mějte se! ;)the-personal-quotes: black & white quotes/GIFS
my-teen-quote: black & white quotes/GIFS


my-teen-quote: Love quotes? you must follow this blog!

Zdroj obrázků: tumblr.com
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Charmed-ka.Pavla Charmed-ka.Pavla | Web | 24. january 2015 at 20:35 | React

Tyjo dobrý to ti závidim že jsi měla chuť jít uklízet :-) Já se dotoho vždy nutim :D

2 Ivett Ivett | Web | 25. january 2015 at 9:56 | React

[1]: No, já většinou taky, ale včera mě to nějak popadlo :D :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama