Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

no ones perfect until you fall in love with them.

9. january 2015 at 20:49 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Dnes jsem tu jen s takovým rychlým deníčkem...
Musím říct, že je první týden školy a já se cítím, jako bych tam chodila bez přestávky 10 let :P Fakt, ještě kdžy pomyslím, co všechno musím přes víkend do školy udělat, zvedá se mi žaludek :/ No, poslední dny byly prostě hrozně takový.... "než zase najedu do toho režimu", jestli rozumíte :) Ze školy jsem byla kažsý den úplně vyřízená, naštěstí tenhle týden jsem seještě nic učit nemusela :) K tomu mám teď nějaký trhavý spánek, poslední dny se probudím uprostřed noci a pak mi chvilku trvá, než zase usnu a třeba dneka jsem se vzbudila o půl druhé, pak jsem usnula a potom ještě ve čtyři a od té doby jsem nemohla usnout... Takže fakt nevím, co se to děje :) Dnešek byl ve škole takový normální, jako všechny předchozí dny.. Až teda na poslední hodinu - občanku. Ta učitelka se snad zblíznila :P Máme vypracovat úplně nějaký debilní úkol s mega dlouhým zadáním a máme jí ho donýst do středy... Já bych se jí na to nejradši víte co... No a po škole jsem nic moc nedělala, sice už jsme se dneska chtěla začít učit, aler tak strašně mě bolela a bolí hlava, že bych tam stejně nic nedostala... Takže tolik k mému obeznámení vás s mým aktuálním stavem :)
Nevím, jak to budu stíhat přes víkend, ale pravděpodoboně tu za celý víkend čekejte tak jeden článek, protože toho mám fakt supr hodně -.- Mějte se! ;)Zdroj obrázků: tumblr.com
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Charmed-ka.Pavla Charmed-ka.Pavla | Web | 10. january 2015 at 16:18 | React

Jo tak to jsem to měla první týden v práci uplně stejně jako ty :D Taky to bylo takový to než si zvyknu po dovolené..

2 Charmed-ka.Pavla Charmed-ka.Pavla | Web | 10. january 2015 at 17:01 | React

Ahoj, začalo hlasování 3.kola Soutěže o nej fotku se zvířetem, ve které jsi přihlášená ;o)

http://charmed--club.blog.cz/1501/soutez-o-nej-fotku-se-zviretem-3-kolo-hlasovani

3 Ivett Ivett | Web | 11. january 2015 at 10:58 | React

[1]: No, to je prostě nejhorší -.- :)

[2]: Děkuji za info :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement