Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Songs for january :)

31. january 2015 at 10:43 | ♥Ivett♥ |  ♥Music♥ is my life... :D
Ahoj!
Jelikož dnes píšeme datum 31. ledna, jsem tu s každoměsíčním přehledem mých nejoblíbenějších písní za uplynulý měsíc :) AA řekla bych, že co se tohohle týče, jsem si snad nemohla vybrat lepší písničky na zahájení roku :) Tak snad se budou líbit i vám :)

Jessie J, Ariana Grande, Nicky Minaj - Bang Bang


...více v celém článku


Band Aid 30 - Do They Know It's Christmas?
-jo, je to vánoční písnička, ale já ji prostě objevila až teď a ona je tak boží, že jsem se do ní prostě okamžitě zamilovala :)

Taylor Swift - 1989 (Full album)
-bohužel vám tu nemůžu dát nějak celé album ani jednotlivý písničky tohohle nejnovějšího a nejbožejšího alaba Taylor, protože to má pravděpodobně fakt silný autorský práíva nebo co a vždycky, když písničku někdo nahraje na Youtube, je potom hned stáhnuta... takže já si album hned rovnou stáhla, ale pokud si chcete poslechnout písničky, na Y\outube je skoro ke každé cover verze (+ Shake it off a Blank Space mají samozřejem oficiální klipy)
-písně: Wlcome To New York, Shake it off, Blank Space, Style, Out of the Woods, I Wish You Would, Bad Blood, How You Get The Girl, This Love, I Know Places, Clean, Wonderland, You Are In Love, New Romantics, All You Had To Do Was Stay

Olly Murs ft. Demi Lovato - Up


Ben Cristovao ft. Cavalier - Těžký Váhy


R5 - Smile 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Brookelle (Susan) Brookelle (Susan) | Web | 8. february 2015 at 14:21 | React

Mně se moc líbí písnička "Bang Bang" a též souhlasím se zmiňovaným novým albem Taylor Swift :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement