Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

the best feeling in the world is knowing i make you happy.

4. january 2015 at 17:35 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Tak jak jste vykročili do nového roku? Já musím říct, že hned ty první dva dny byly naprosto úžasný :) I když zrovna první půlka 1. ledna byla taková...no nic moc, jak už jsem psala v minulém článku, duševně do tohoto roku jdu tak nějak okolo bodu mrazu... Ale jinak ty dva dny byly úžasný, protože jsem je strávila se ségrou u tety v Olomouci a to je vždycky dokonalý :) Právě ve čtvrtek jsme šly kolem páté na náměstí, kde byl asi desetiminutovej ohňostroj a to bylo fakt nádherný♥ :) A v pátek jsme se jenomk stavili na něco do obchodu a potom jsme tak nějak dělali... nic :) A bylo to super :)


Přijely jsme až v sobotu kolem půl deváté tak, abychom pak mohli všichni jít na deset hodin na pohřeb... Neumřel nikdo z mojí rodiny naštěstí, ale bohužel příbuzný od kamarádky... Takže to nebyla prvě radostná událost na začátek roku, ale snad už to horší nebude... Zbytek dne jsem si buď četla nebo byla an PC a kolem půl paté přijela sestřenice s manželem a malými Matýskem a Kubou. Ti za chvilku odjeli a nechali nám tay akorát Matýska :) Takže jsme byyl se ségrou a stetou s ním :) Kolem sedmé večer přišla návštěva za našima oslavit mamčiny narozeniny, byli tu asi do jedenácti. Takže jsme se dívali se ségrou, tetou a Matýskem na TV :)


Dneska jsem se probudila ve stylu - "To už jsem mrtvá?" Bylo mi příšěrně... Chytla jsme pravcděpodobně od tety parádní rýmu a dnešní úrvní pohled do zrcadla nebyl právě...povzbudivý? Navíc mě celkem bolela hlava z ucpanýho nosu a když k tomu připočítám, že tohle má být poslední den prázdnin, můžu s ejít zrovna zahrabat :P Celý dopoledne jsem hlavně pořád s něčím pomáhala mamce, chystali jsme všechno možný na oběd, protože my jsmem mamčiny narozky oslavovali dneska. Bylo nás na obědě fakt požehnaně - mamka s taťkou, já, ségra, babička s dědou, druhewj děda, teta a malej Matěj... Takže jsme se skoro nevešli ke stolu :) Nejdřív jsme mamce popřáli, potom jsme obědvali a pak jsme se tak bavili. Před třetí jsem šla ke kámošce... Nejdřív jsme si spolu chtěli o něčem promluvit a po třetí přijela dalšěí kámoška a to jsme si prostě tak kecaly, blbly a podobně :) Kolem půl paté jsem šla už domů, ještě se vrátit na oslavu. Bohužel teta s Matýskem už odjeli, ale ještě do čtvrt na šest tu byl děda, tak jsme se ještě všichni tak bavili u stolu... Teď jsem si ještě udělala jeden úkol, nachystala si věci a píšu deníček...

Nemůžu uvěřit, že zítra je fakt škola... No please!!!! Taky nemůžu uvěřit, že už je po Vánocích a na další musím zase rok čekat... Nemůžu uvěřit, že už je rok 2015 (btw. jsem jediná komu vždycky trvá než si to zvykane psát?) Zkrátka je toho fakt hodně, čemu nemůžu uvěřit :P A mám takový tušení, že zítrřejší ráno bude ještě horší než to dnešní.... Prostě věštec :) No nic... Tak se mějte krásně, pokud zítra taky nastupujete do školy, tak to přežijte bez újmy a čekejte se mnou do dalšího volna :) Mějte se! ;)

P.S. Chtěla jsem to stihnout přes prázdniny, ale nestihla a teď jsem na to i zaspomněla, takže někdy v nejbližších dnech se pokusím napsat článek s tím, co jsem dostala na Vánoce :)Zdroj obrázků: tumblr.com
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement