Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

the lower you fall, the higher you'll fly.

30. january 2015 at 9:59 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Hlásí se vám prázdninový nadšenec :) #homealone
Jak jste už možná pochopili, jako asi nevím kolik dalších lidí chodících do školy, mám dnes pololetní prázdniny... No, spíš "prázdniny". Nikdy nepochopím, proč se jednodennímu volnu, říká prázniny, ale ok. Faktem je, že dneska to pro mě prázdniny fakt jsou. Jak jste už možná taky pochopili, jsem dnes....počkej si.... sama doma! Yes please! :) Můžu vám říct, že tenhle pátek-sobota-neděle (aja prodloužený víkend) si doufám fakt užiju, jelikož dnes jsem sama doma, protože mamka se ségrou jsou až do nedělě v Praze, kde má ségra taneční vystoupení a taťka je v práci... Večer má přijet teta s malým Matýskem, takže an ty se taky už těším :) O víkendu sice bude doma taťka, ale to je v pohodě :) Hlavně že nebudu muset poslouchat ječení mé milované sestřičky atd. Naívc to vypadá, že zítra večer bych měla být zase sama doma, protože taťka by měl hrát hokej, takže co víc si přát :)

Jinak než se pustím do dalšího básnění, jaký jste měli včerejšek? Teď teda myslím především ty šokolou povinné, samozřejmě kvůli vysvědčení... Pro mě mělo tohle trošku větší význam, protože je to poslední ze tří yvsvědčení, které se započítává do průměru na střední školu. A... s potěšením musím oznámit, že poprvé na druhém stupni jsem měla samý jednišky! :) Sice jsem si říkala, že bych možná byla i ráda, za nějakou tu dvojku, abych tak nevyčnívala z davu, ale tak co :) Stejně jsem ráda, že se mi těch pár dvoje/skorodvojek podařilo vytáhnout nahoru :) A odpoledne jsme měly se ségrou ještě suúpr krátkou hudebku (učitelka pak ještě spěcha la na nějakou soutěž), kde jsme rovněž samozřejmě dostávaly vysvědčení, prý "ať mám těch jedniček víc" :)

Dneska jsme se probudila ve čtyři, což jsem do teď nepocxhopila :D Mylsím, že se mi něco zdálo, ale už nevím, jestli nějaká noční můra nebo prostě něco random, ale najendou jsme se probudila a taky mi hodně dlouho trvalo, než jsem zase usnula. No a pak jsme se stejně probudila v šest, když ségra vstávala, mamka ještě všechno dobalovala a tak.. Tak už jsme taky vstávala. Teda počkala jsem si, než nějak po semdé všichni odjeli, do té doby jsem si četla. No a pak jsem si nachystala snídani, sedla si k TV a užívala volno :) Potom jsem ještě tak byla na PC, teď jsem se rozhodla spojit se zase s vámi a tak za pět minut mám schůzku dole s babičkou, budeme dělat žemlovku... :) Mňami♥ Užs e těším, ještě jsem ji nikdy sama nedělala a tentokrát babička přísahala, že mě bude jenom kontrolovat. Tak snad :)

Nevím, jaká bude moje aktvita teď přes víkend, prostě nechám volný průběh mé náladě na blog :) Tak snad se máte taky super a kdyžtak napište dole, co jste na výzo měli vy :) A pokud už máte tyhle cáry papírů dávno za sebou, snad se taky máte bezva no :) Mějte se! ;)teenagerpics:Hey guys new account here 👋 ❤️😍😘


teensquotess: http://teenlifequotes.com/


teenagerpics: If you’re a teen you must follow this blog. WHAT BOOK?!?!?!wordsnquotes:“ The lower you fall, the higher you’ll fly. ” —     Chuck Palahniuk, Fight Club WORDS N QUOTES:  Facebook  | Twitter  |  Pinterest  |  Google+
Zdroj obrázků: tumblr.com
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement