Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

enjoy it before it's over.

7. february 2015 at 21:25 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Dnes jsem tu jen s takovým rychlým informačním deníčkem... Chci se omluvit, že jsem tu týdne nic nepřidala... Ne že by tak úplně nebyl čas - zhruba nějak do úterý jsem čas měla... Ale prostě jsem nějak neměla náladu. V neděli večer a ještě i v pondělí mi bylo úplně příšerně blbě, tak blbě mi už dlouho nebylo... Ale vydržela jsem to a v pondělí večer už jsem byla zas ok :) Ovšem ta nevolnost se pak asi nějak ořeměnila v bolení krku a chvilkovou ztrátu hlasu, jak u mě už bývá zvykem :P Takže jak říkám, do úterý to s časem nic hroznýho nebylo... Ale už od středy to začalo... Přijela jsem ve čtyři ze školy a počítala matiku... Ve čtvrtek jsem byla fakt ráda, že nakonec nemohla učitelka z hudebky přijet, protože jsem mohla počítat matiku a pak jít v pohodě do cvičení...


A proč jsem musela počítat matiku? Protože v pátek jsem šla psát příjimačky nanečisto. Ne že by s emi tam zrovna dvakrát chtělo,a le ředitelka tam přihlásila všechny, kdo jdou na gympl, tak jsem si řekla, že když už, tak už :) Z naší třídy nás tma šlo asi 5 + ještě docela dost deváťáků z dalších dvou tříd. Na gymplu už jsme si všichni sedli do jedné třídy a já najednou přišel ten trapný moment, když zjistíte, že v té třídě nejste napsaní na seznamu... A pak ten moment, kdy nechápete, kdo ty seznamy píše, protože jako jediný z vaší školy musíte psát "příjimačky" v jiné třídě... Where's the logic? -.- No, takže jsem šla do jiné třídy. Nejdřív se psala čeština. Ta mi přišla docela v pohodě, z té jsem ani takový obavy neměla, protože mi prostě přijde, že češtinu tak nějak dávám.. Co ale nedávám je matika. To byl naprostý děs a hrůza :P Radši se k tomu už dál nebudu vyjadřovat, protože bych tu popisováním toho všeho byla ještě za 24 hodin. Takže teď jen čekám až se asi za 20 dní na přípravným kurzu dozvím, jak jsem dopadla...

No a dnes... se mi nějak nic nechtělo... Ráno jsem s eměla učit... No, měla no. Pravděpodobně jsem se měla ještě víc vyžívat v tom, jak jsem měla minulý dva týdny naprosto nepochopitelně nějakou velkou náladu na uklízení, protože ta mě opustila stejně náhle jako přišla, takže jsme se jen přinutila vysát a utřít prach a už mi z toho bylo zle :D Pak jsem ještě naškrábala asi asi 150 000 brambor (já fakt nevím, jestli jsme dneska vařili pro celou vesnici, nebo co -.-) a to je asi tak vše... Ráno jsem si konečně rozečetla Hvězdy nám nepřály a je to fakt boží (a večer s tím hodlám pokračovat). No a byla jsem tak různě na PC. Asi od dvou do tří jsem byla se ségrou na zahradě a prostě jsme tak blby (#stayweird) Pak jsme ještě byla na PC a donutila jsem se naučit se apsoň dějepis, ještě mi teda zbývá část, ale aspoň něco... Každopádně zítra musím máknout, mám se naučit asi 10 stránek do fyziky, která je sice až na středu, ale jak se znám, fakt bych měla začít co nejdřív :)
A víte co dělám právě teď? Zase jsem po týdnu sama doma!! Dneska sice jenom na chvilku, protože ségra s mamkou jely před chvilkjou na ségřino vystoupení, který ale netrvá dlouho, takže jsou za chvilku zpět, ale co. No a taťka jel hárt hokej.... Takže teď dopíšu deníček a snad už se i dodívám na Hunger Games - Sílu vzdoru, kde jsme skončila v naprosto úžasné části, takže už se nemůžu dočkat :)

Zítra bych ráda udělala aspoň outfit, tak ais někdy v mezičase mého učícího rozvrhu, nějaký ten outfit postnu... Mějte se! ;)
ilaurens:Morning lantern - By: (Thuyhn)Zdroj obrázků: tumblr.com
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement