Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

if you don't go after what you want, then you will never get it.

22. february 2015 at 11:14 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Tak jsem tu zase s deníčkem.. Pravděpodobně tu teď budu bývta jen tak o víkendech, protože přes týden nemám ani čas, ani náladu ani nic... A upřímně ani teď o víkendech nemám nějak na blog chuť, ale čas od času se ráda vypíšu :)

Musím ale říct, že tenhel týden byl ve srovnání s předchozím a následujícím docela pohoda. Sice jsme psai test ze zeměpisu, který jsem se učila v pondělí a v úterý a to fakt bylo hrozný, ale potom už jsme vlastně ani moc testů nepsaly a bylo to takový volnější... Ovšem měla jsem úplně mega obrovskou nechuť jít do školy. Kromě toho mi přes týden nebylo úplně moc dobře, dopoledne jsem v jednom kuse měla záchvaty kašle a dneska je mi teda úplně příšerně, ale do školy asi stjeně budu muset jít.

V pátek přijela konečně babička s nemocnice a přijela s ní i teta, takže jsme byly se ségrou skoro pořád dole a tak :) Taky jsem si teď nějak oblíbila chodit se ségrou na zahradu na..."hrazdu"? Nevím jeslti se tak úplně dá říkat tyčce položené mezi dvěma stromy, ale ségra tam trénuje různý přemety a já neívm co všechno do těláku a já se snažím zvládnout aspoň to nejjednodušší :D No, zvládnu se nějak otočit ny tyčce a nespadnout, i když vždycky nevím, jak jsem to dokázala a... tím moje atletické umění asi končí :D Ale je to vždycky hrozná sranda :)

Btw., nevím jestli jste četli moje recenze na knížky Jsem roztříštěná a Jsem zlomená, kde jsem na ně pěla ódy, ale včera večer jsem začala číst třetí a poslední díl Jsem rozohněná a.... mám 3 slova - je to epický! Takže pokud je tu nějaký reader téhle série, kteýr ještě nečetl třetí díl, říkám vám, že zatím jsem z toho na větvi :)

Dneska jsme se ségrou a s babičkou šly do kostela, kde jsem jen tak mimochodem dostala další záchvat kašel, což mi bylo mega trapný -.- No a pak jsem si ještě četla, teď jsem na PC, hodlám si ještě jít číst a prakticky hned po obědě jedeme za babičkou. I když bych se dneska nejradši skryla do nějaké ulity, protože mám-li být upřímná, dneska vypadám fakt ultra příšerně :D :)

Pokud si najdu před týden ča,s možná sem hodím nějaký ten outfit, ale spíš bych řekla, že ne, jelikož tento týdne bude fakt nabitý. Počítám, že nám zítra učutleka z chemie řekne, že budeme psát ve středu test, na který se budu následující dva dny učit, ve středu máme zase do čtyř cvička z matiky, ve čtvrtek má hudebku a v pátek jdu na gympl na takový přípravný kurz na příjimačky, takže se už nemůžu dočkat víkendu :D Mějte se! ;)

Zdroj obrázků: tumblr.com
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Dendy Dendy | Web | 22. february 2015 at 20:12 | React

Pomerne nabity tyden, tak preji at vsechno zvladnes :-) moc pekny blog, urcite tady nejsem naposledy. :-)

2 Charmed-ka.Pavla Charmed-ka.Pavla | Web | 26. february 2015 at 21:44 | React

Ahoj, u mě je vyhodnocení Soutěže o nej fotku se zvířetem, ve které jsi byla přihlášená
Najdeš u mě také ceny :o)

http://charmed--club.blog.cz/1502/soutez-o-nej-fotku-se-zviretem-vyhodnoceni-ceny

3 Ivett Ivett | Web | 28. february 2015 at 15:45 | React

[2]: Jo, děkuji moc ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement