Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

life's best lessons are learned at the worst times.

28. february 2015 at 20:54 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Dnes jsem tu i s deníčkem... Jka jste si asi všimli, přes týdne tu teď vůbec nejsem. Má to dva důvody - jednak nemám čas a za druhé nějak nemám přes týden ani náladu.. No a vlastně i za třetí - docela mi to tak vyhovuje. Takže to vypadá, že teď prostě budu bývat aktivní jen přes víkendy, ovšem s výjimkou třeba prázdnin :)

Jaký byl můj týden? No, tohle byl doopravdy mega náročný týden. Pondělí bylo ještě docela v phoodě, po škole jsem šla s kámoškou do města, koupila jsem něco pro sebe a něco pro druhou kámošku k nadcházejícím narozeninám. A btw., v tašce, kde jsme to všechno měla se mi nějak udělaly díry,. takže mi z ní v autobuse dvakrát něco vypadlo a... no, koupila jsem si rtěnku, jenže jaksi jsem přišla domů a... byla fuč, takže jen doufám, že ji třeba někdo našel a zlepšila mu den (i když upřímně, kdo v téhle době popadne nějakou rtěnku co vidí na ulici a odnse si ji? kdyby tam mísro rtěnky bylo prachy, řeknu každý, ale rtěnku?)

Úterý bylo taky docela v pohodě a nic zvláštního se nestalo. A ve středu tuším taky ne, i když to už tak v pohodě nebylo, protože jsme měli cvičení z matiky, což je příšerný, jelikož s evždycky domů dostanu až ve čtyři a pak už prostě nemám náladu vůbec na nic :P Ovšem čtvrtek byl super náročný :D Učitelka z těláku tu nebyla, takže jsme měli zástupce, se kteýrm jsme měli kondičku, což byl teda zápřah... Ale horší to bylo následující den (viz další odstavec). K tomu jsme navíc pak měla ještě hudebku a potom jsem šla do cvičení, který bylo tentokrát fakt mega mega náročný... A...

... v pátek jsem se vzbudila a myslela, že jsem mrtvá. Já jsem nemohla ani natáhnout ruku před sebe, jak mě bolely všechny svaly, ani protáhnout jsem se nemohla, bolely mě ruce, nohy, břicho, prostě cleý člověk :/ Ale s radostí musím oznámit, že jsme to zvládla (i když nevím, jak dlouho to jetšě budu zvládat). Jinak včera byl snad nejnáročenější den - domů jsem se dostala až po půl paté, protože jsme se dvěma kámoškama šly po škole na gympl, kde jsme se přihlásily do přírpavných kurzů na příjimačky. No, jednak to bylo pěkně otravný trčet tam tak dlouho. Pak jsem zase opět byla sama v učebně a připadala jsme si prostě dost hlouppě, když si tam každý s někým povídala a já sama -.- Ale učitelé to naštěstí vysvětlovali docela dobře :) Ačkoliv, dostali jsme taky výsledky z těch příjimaček annečisto a... z češtiny mám 42 bodů z 50, ale v matice... no, 18 bodů z 50, což je fakt děs :P Já jsem na to prostě tupec no -.- A k tomu nám s kámoškou málem ujel autbodu, protože přestože bylo na internetu napsaný, že se má končit ve čtyři, končilo se prostě až jsme to dopočítali, takže jsem prostě odešla dřív, protože si fakt nenechám ujet atubosu. Ale když jsme přišly, už měl zavřený dveře od busu, takže to bylo fakt jen tak tak :P

No a dnes jsme doufala, že ta bolest svalstva už pomine, ale to jsem asi myslela špatně. Skoro bych řekla, že je to snad ještě horší, ale co bych nepřetrpěla, že :D Tak to je asi vše, už vás dál nebudu zdržovat. Zítra možná vydám recenzi na knížku, kterou jsme přes týdne přečetla, ale nevím, jestli to úplně stihnu... Každopádně se mějte nádherně! :)

(via flowers)

Zdroj obrázků: tumblr.com
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement